Horde_Zla

Najljepse mjesto na Jadranu

12 poruka u ovoj temi

Mozete reci po vama , vase misljenje.. koje je naljepse mjesto na Jadranu i da kazete zasto bas to mjesto.. .:D

Mozete priloziti i neku slikicu.. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da bi realno odgovorio moras da obidjes celi jadran

ja sam obisao cjeli obalni dio autom i morski  jedrilicom i ne bi znao koji mi je nejljepsi

no u svakom slucaju bi dao prednost morskom djelu/otocima 

 

:kapetan:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Purger,

Zamolila bih te za par saveta,naime planiramo 7dnevno letovanje u Hrvatskoj,dvoumimo se izmedju Istre(Porec,Rabac) i Dalmacije(Makarska,Brela..)

U pitanju je hotelski smestaj,cene su otprilke manje vise iste,prevagu ce doneti gde bi nam bilo sadrzajnije,gde su lepse plaze i gde je prijatnije za kupanje zbog temperature mora.

Hvala napred,

Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koji mjesec planirate ici na more  vezano za temperaturu mora no koliko vidim dugorocne prognoze bit se dugo toplo ljeto

sto se tice sadrzaja i mogucnosti izleta, obilaska  i skitanja ...istra

sto se tice plaza dao bi prednost dalmaciji i to bas sto si spomenula ...makarska riviera

sto se tice kulture i ophodjenja drugih turista a i domacina prednost je definitivnona sjevernom jadranu ili kako mi kazemo primorju i istri ..

 

:kapetan:

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Termin je od o2.08,vise nas vuce Istra,svidja nam se ponuda hotela i u Porecu i u Rabcu,ali verujem da bi nam u Porecu bilo sadrzajnije letovanje,pogotovo sto je cerkica videla Akvapark koji je ako se nevaram blizi Porecu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za temperaturu mora ne morate brinuti, vec je sada more toplo.Inace u Istri imate dva aquaparka.Pretpostavljam da ste gledali Istralandia http://www.istralandia.hr/lokacija/?Inace ako ste zainteresirani za Istru pozurite sa rezervacijama jer je zbog problema u Tunisu i Grckoj, Istra je trenutno jako trazena destinacija.

Izmenjeno (mladen01)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas bi trebali da presecemo i rezervisemo smestaj,verovatno Porec,za akva park ste u pravu,bojim se samo da tamo ne provedemo letovanje...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bas puno obilsa, odnosno, isla sam sa roditeljima, ali se toga slabo secam :-) Jedino sto sam obisla posle rata su Dubrovnik i Hvar. Imamo planove, ali verovatno tek od sledece godine mogu da se realizuju zbog raznih promena i mog dvoumljenja/tromljenja :D

Volela bih da odem na neko ovakvo mesto, ali toliko novca nazalost nemam :-( Ovo je ostrvce u blziini ostrva Murter, 19km od Vodica.

103254780.jpg

103359730.jpg

103359861.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lijevo otok V.Brijun desno u daljini Sveti Ivan na Pucini kod Rovinja:D

 

FB_IMG_1526628867133.jpg

FB_IMG_1526628842680.jpg

FB_IMG_1526628879554.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I malo plaza:D

1.jpg

45.jpg

1147675_527738593976911_1532891884_o.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Šibenik i Trogir su mi se najviše dopali. Ali ima puno toga što nisam obišla, tako da poredim na osnovu viđenog "uzorka". Bila sam još u Zadru, Splitu, Hvaru, Karinu, Tribunju, Vodicama. Hvar ne bih ni računala zato što sam tamo bila  baš kao mala i još dobila boginje, tako da gotovo ništa nisam upamtila. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

1.jpg

 

1147675_527738593976911_1532891884_o.jpg

Divno! Odgovara mi :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka