Popoviceva

NEOS PIRGOS i OREOI

604 poruke u ovoj temi

 

Moze li se peske doci do Nisiotisi plaze tj. koliko je sigurno putem ici peske do nje?

Inace uplatila sam Katerinu i svaka informacija bi mi dobro dosla, tipa najbliza pekara, market, najbolja pita giros, izleti i cene, ima li neki lokalni bus do Edipsosa? Mozda jos nesto cega se ja trenutno ne mogu setiti :)

 

Sve ti je objašnjeno. Cena i izleta se ne sećam, saznaces tamo, niti se generalno sećam cena. Lokalni bus do Edipsosa postoji ali nismo išli, on staje tačno ispod Katarine. Niko nije znao da nam kaže koji je red vožnje pa smo odustali, inače je bilo jako toplo, preko 30 stepeni svaki dan pa nismo hteli da se cimamo. 

 

Mi bismo trebali 30.juna da krenemo put Neka Pirgosa i eto, nisam pametna šta da radimo. Videćemo za koji dan kakva je situacija sa granicom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

zamolila bih nekog ko je bio u vili Porto Cairis da mi kaze utiske. Vidim da pored ima neki kanal, pa me interesuje kakva je plaza ispred vile.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa to je kanal za slucaj kisa i sl za odvod vode sa brda....mada ima uvek nesto vode u njemu. A plaza tu.....nije daleko Pirgos  plaza super.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pa to je kanal za slucaj kisa i sl za odvod vode sa brda....mada ima uvek nesto vode u njemu. A plaza tu.....nije daleko Pirgos  plaza super.

Hvala, nadam se da je plaza ispred kuce koliko toliko ok, kad nas mrzi da idemo negde dalje.

Izmenjeno (Jaca73)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oni mislim imaju bazen a plaza.....klimavo . A kuca je na samom ulazu u Orei

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Oni mislim imaju bazen a plaza.....klimavo . A kuca je na samom ulazu u Orei

Da, bazen nije u upotrebi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Da li moze neko ko je bio u Neos Pirgosu da kaze da li je bilo meduza u julu i avgustu? Bio sam jednom na Eviji, u Agios Georgiosu (vise ga ne radi nijedna agencija, pretpostavljam zbog onih krivina od Agiokamposa do Georgiosa) i mnogo mi se dopalo. Netaknuta priroda, mir, cisto more, uzivancija, najobicnija selendra bez buke i ludila. Znalo je da bude meduza posebno na obliznjoj plazi u Kavosu, ali to nije bilo tako kao u Paraliji na primer. Hvala.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja u Pirgosu pre 3 godine ni jednu meduzu video nisam

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pirgos,pre tri godine,juli -avgust ni jedna jedina meduza.

Jedno pitanje za forumase- da li slucajno neko ima kontakt vlasnika vile Kolizas?Nama je covek dao vizit kartu i sada kao za baksuz ne mogu da je nadjem.Rekao nam je da mogu licno s njim da se dogovorim i eto nam sada problema.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Prosle godine bili u vili Galini (Hedonic) jedina zamerka -u jednoj sobi bili tvrdi duseci.

Ove godine(2020) Afissos (uplacen)...:D

Jeste li imali problema sa bukom u ovoj vili, pošto zgrada gleda na ulicu, a u prizemlju je i kafić, koliko vidim na fotografijama? I uopšte, kakvo Vam je bilo iskustvo sa agencijom Hedonic? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedina buka ako si u toj glavnoj ulici je od motora koji prodju tu i tamo. Kola ajde nijes trasno kad prodju ali motor.....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meduza nema, buke, sem motora, nema, mada mi nismo bili smesteni u glavnoj, ali smo se nocu kasno setali tuda. Meduza nema ni u O.

Jaco, kod te vile se nikako ne kupa, vec dalje, na lepoj plaži u O, gde se svi kupaju.

 

Jako mi nedostaju NP i O, mnogo vise nego mnoga lepsa i yanimljivija mesta u Gr!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da oživim malo temu.

Planiramo da idemo na Eviu ovog leta i vidimo veoma široku ponudu za Pefki, ali ne i za Neos Pirgos. Da li možete da preporučite neki 1/3 studio, dvoje odraslih i dete od 9 godina? Gledam agencije slabo to drže, najkasnije 2019.g. Takođe vidim da se vrte neke iste tri vile, ali cena je za 100 evra viša u odnosu na Pefki pa mi to baš nelogično. Ogromna razlika za razdaljinu od 20 km. Pošto idemo kolima, ne znam koliko nam se isplati, kad možemo svaki dan da idemo gde želimo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam sad kuvcala Neos Pirgos, ima manje vila nego kada smo mi isli pre 6-7 godina, ovo sto sam preltela, iam 4, cene su bas povoljne, a neke su skuplje nego sto su tada bile.

Mi smo bili u veoma lepoj vili, u Beneton bojama, ali vise se ne nudi, nema je ni na bukingu. Nazalsot, ne secam se imena, malo je zavucena. Cula sam da je lepa Katarina i da na krtovu ima abstu za sedenje.

Meni je Pefki nikakav, plaza mi se isto ne svidja jer ne volim velike plaze, nema mi nimalo fotogenicnosti, ni smeka. Imam nekoliko zelja kada biram mesto i NP je imao to sto trazim, Pefki ne. Mozete gledati i Orei, ako vam ne treba agencija, mi smo isli bez.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam da nije neka plaža, vidi se na slikama, video zapisima...Bio sam ja u Dionisiosu kod Nea Mudanje koji je definicija dosadnosti ali smo se opet sjajno proveli :)). Mi smo više avanturistički tipovi, volimo da obilazimo svašta nešto okolo.

Vila Kleopatra 2 u Pefkiju krajem avgusta, 1/3 studio za 324€ a sa druge strane imamo Vilu Ourania u Pirgosu, 1/3 studio u isto vreme za 435€. Znači razlika je 110€ za šta? Kao lepša plaža? Ne znam...Rezon mi je onda da dodam još 30€ pa ću da idem na Lefkadu.

I preko bookinga nije neka ponuda.

Izmenjeno (karadjordje)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka