Popoviceva

NEOS PIRGOS i OREOI

604 poruke u ovoj temi

Ja bio u vili pored....oni sto su bili u Kolizas kazu da je ok tako da....bem ga :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatila sam pa sta nam bog da. Ispalo je povoljnije nego preko Sabre ali je smestaj sigurno losiji, nije dupleks vec petokrevetni app, dva kreveta su u kuhinji. Samo se nadam da ce bus biti ok, da prezivimo put do tamo. Sabra ima odlicne buseve, put nismo osetili, to su oni Barbados autobusi. Svakako cemo preziveti nekako

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma bre samo da vam terasa ok...i kupatilo....i da je cisto :)   A niste bili do  sada nikad tamo u N.P.?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila je i svidelo joj se :D

Ja sam za Katarinu cula da je odlicna. Steta sto samo u blizini nema vise prodavnice, zatvorili su je pre 3 godine. Tu su bili najljubazniji i bas pricljivi :)

Da li sada ima vila, sem Katarine, koje nisu na glavnom putu? ( Vidim da Modena nudi neke, ali to je ona agencija koja dovodi bucnu omladinu, mesec dana tokom leta-u mesta koje nikako nije za provod :shokiran: )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ima ona  Spiros ona nije bas u glavnoj ulici vec malo uvucena

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ma bre samo da vam terasa ok...i kupatilo....i da je cisto :)   A niste bili do  sada nikad tamo u N.P.?

Bili smo prosle godine, u Katarini i bilo je odlicno. Stvarno nemam zamerke. naravno najvaznije nam je samo mesto i plaza koja je besprekorna. Nismo mi neki konformisti, samo se nadam da ce ce bus biti iole pristojan, ima dosta da se vozi a agencije umeju na tome bas da pilicare 

I da, Katarina jeste malo skrajnuta i snabdevanje u NP je dosta siromasno, cene u prodavnicama solidne... Voce i povrce onako, uglavnom je slabo snabdeveno. I zamerka u katarini je bila bas bas mali frizider. Ljudi koji idu u paru to ne mogu da razumeju ali nas petoro i minijaturni frizider... to znaci da serpa u kojoj se kuvao rucak ne moze da stane u njega. Da ne pricam kako smo se dovijali i maltretirali sa tim. Ali sem toga sve je bilo savrseno i za svaku preporuku

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine bili u vili Galini (Hedonic) jedina zamerka -u jednoj sobi bili tvrdi duseci.

Ove godine(2020) Afissos (uplacen)...:D

Izmenjeno (rajkovic)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

-maloprase- a jel ste isli u tavernu onu unutar Pirgosa gde stvarno povoljna klopa.??

E rajkovicu vidimo se na Pilionu u 2020 -oj :D

Izmenjeno (Atreides)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

-maloprase- a jel ste isli u tavernu onu unutar Pirgosa gde stvarno povoljna klopa.??

 

Nismo. Moja deca slabo sta jedu, po restoranima nista skoro, tako da je kuvanje obavezno kod nas gde god da krenemo... Da ne spominjem i finansijski momenat :rolleyes:. nije to nista strasno ni komplikovano, tresnes povrce i meso u serpu i to je to, samo nam mnogo znaci normalan frizider

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa kad si ih navukla da maminu kuhinju eto ti sad ahahahha  :P

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Prosle godine bili u vili Galini (Hedonic) jedina zamerka -u jednoj sobi bili tvrdi duseci.

Ove godine(2020) Afissos (uplacen)...:D

E bas mi je drago da neko ide u to divno mestasce :-)!

 

Ostavi utiske, da vidim je li se nesto promenilo ;-) Smestaj je odlican, terasa lepa i velika, jedino sto na stolicama nema jastuka, pa su tvrde, ponesite one tanje jastuke sto se koriste na terasi :-)

Mi smo bili u toj zavucenoj taverni, bas me je privuklo sto su tamo vecinom lokalci...i ona kafaca preko od autobuske, na izlasku ka Ed.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@medolina :srce::hello::wub:

Koja bese to plaza?

Mene ceka neka lekarska odluka, pa u zavisnosti od toga cu videti gde cemo na odmor jer ce mozda velike pare biti u pitanju :wacko:

Vec smo rezervisali smestaj za prolecni odmor u Au, tako da ne mogu vise da biram, dok na zimu ne cujem koliko treba da zurim ili ne:D

Izvini na duuuuuugoooom cekanju odgovora.

To je plaza ispod plaze Sveti Nikola,sa glavnog puta se skrece i vodi malo poduzi put do nje. Mi inace volimo pesak u vodi i na plazi ali ona nas je odusevila.U pitanju je malo oblo kamenje jako cudnih boja i koje uopste ne smeta u vodi.Nema plicaka ali je voda nestvarno cista.I kada otplivate daleko dno se vidi.Deca su se odusevila.

Slike sa postavila sa ovog sajta jer nemam svoje.Stari telefon mi je sve upropastio.

  Severni deo ostrva Evia poznat je po plaži Agia Ana. Nalazi se 12 km severoistočno od Limnia i 47 km severno od Halkida. agia-ana-33.jpgagia-ana-14.jpg

agia-ana-30.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jutros sam stigla iz Neos Pirgosa. Utisci su vrlo pozitivni. Mesto je stvarno sarmantno, zaostalo u nekom skorijem vremenu. Ovako ja zamisljam Grcku osamdesetih. Preslatke po malo oronule kucice sa divnim bastama, predivnim cvecem... Mirno, turisticki slabo razvijeno.

Plaza je odlicna, voda bozanstvena. Samo prva dva dana su nam preko dana bili talasi, duvao vetar, ostalih dana gotovo da nije, cak smo imali i one kada je voda preko dana bila potpuno mirna. Divna boja vode, modra, voda topla i cista. Duz plaze setaliste i dosta drveca tako da se vrucina ni najmanje ne oseti. A bilo je 8 dana preko 30 stepeni. Uopste nemas potrebu da odes u sobu u toku dana zato sto ti je vruce. Pirka vetric, hlad je odlican... Izuzetno prijatno

Plaza Nisiotisi nam se jako dopala, stariji sin je plivao do ostrvceta, a sa onom kulom ono daje plazi poseban smek
Isli smo peske do Oreia, jako simpaticno mesto ali je voda tog dana bila prljava. Nisam se kupala, tako su mi deca prenela, osetila se na kanalizaciju. 
Smestaj je bio u vili Katerina, vrlo pristojan, na odlicnom mestu, u slepoj ulici pa nema buke. Krovna terasa je odlicna stvar, super mesto da pobegnete iz sobe, deca su se tu skupljala i igrala...

 

Sve u svemu, vrlo pozitivno iskustvo. Nisam ocekivala nista a dobila sam bas dosta. Ako uspem sutra okacicu par slika
 

Moze li se peske doci do Nisiotisi plaze tj. koliko je sigurno putem ici peske do nje?

Inace uplatila sam Katerinu i svaka informacija bi mi dobro dosla, tipa najbliza pekara, market, najbolja pita giros, izleti i cene, ima li neki lokalni bus do Edipsosa? Mozda jos nesto cega se ja trenutno ne mogu setiti :)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa od Katerine do Nisiotise mozda nekih 10-15 minuta pesaka mozda malo vise ako se vucete. A mesto je malo tako da nista nije daleko. Ima bus do Edipsosa,Istije....

Izmenjeno (Atreides)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ociscena plaza u Pirgosu

 

The municipal authority is cleaning on the beaches of tourist destinations, using a special leased machine, which removes garbage and stones, leaving the sand behind

103149364_1781374182003714_5321846365704677026_o.jpg

Izmenjeno (Atreides)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka