Phillippe

TripAdvisor

18 poruka u ovoj temi

Da, u stvari, najviše koristim TA da pogledam Attractions kako bih video šta treba da posetim.

Sad baš, dan pred put, mnogo mi pomoglo za Nemačku severnu i Dansku.

Neko je napisao da u Kolnu može da se kupi museumcard od 18€ koja važi 2 dana i može se obići 10ak muzeja. Sad, kako samo jedan koji želim obići košta 14€, karta je više nego super -  nego iz nekog razloga kao da kriju tu činjenicu na sajtovima muzeja?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koristim Tripadvisor već par godina, i super mi dođe spisak atrakcija jer se po njemu najviše ravnam kada planiram obilaske. Što se tiče restorana, to i ne provjeravam mnogo jer su obično na vrhu neki ekskluzivni restorani za koje mi se ne da davati novac. Hotele obično poredim na bookingu i TA. U posljednje vrijeme i sam aktivno pišem recenzije mjesta na kojima sam bio, tako da mi je cjelokupan sajt super.

Jedina stvar koja me nervira jeste nemogućnost dodavanja atrakcija iz mog grada jer ih u 90% slučajeva odbace iako su validne. Samo mi je jedanput pošlo za rukom da izlistam fontanu i to iz ko zna kojeg pokušaja, ostale građevine mi nije prihvatio.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Tripadvisor је опет сређивао сајт и опет су све измешали.

Сада не могу да у претрази Europe a опцији Things to Do, да избацим све градове рангиране по броју All things to do ствари, односно атракција.

Рецимо европска листа је пре ових промена изгледала као на овим приложеним сликама. У заградама је број тих атракција у том граду или острву.

Ако је неко провалио како опет може да се види ранг листа, нега објасни.

Хвала унапред.

Untiled.jpg

Untitled3.jpg

п.с. најближе што сам нашао је ова листа

https://www.tripadvisor.com/TravelersChoice-Destinations-cPopular-g4

али она је тотално измешана и ограничена, јер рецимо Санторини има само 682 атракције, а налази се на 15. месту, а Москва 5956 атракција, а налази се на 26. месту.

Izmenjeno (Борча Борча)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26498
    Ukupno tema
    887499
    Ukupno poruka