Phillippe

TripAdvisor

17 poruka u ovoj temi

Da, u stvari, najviše koristim TA da pogledam Attractions kako bih video šta treba da posetim.

Sad baš, dan pred put, mnogo mi pomoglo za Nemačku severnu i Dansku.

Neko je napisao da u Kolnu može da se kupi museumcard od 18€ koja važi 2 dana i može se obići 10ak muzeja. Sad, kako samo jedan koji želim obići košta 14€, karta je više nego super -  nego iz nekog razloga kao da kriju tu činjenicu na sajtovima muzeja?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koristim Tripadvisor već par godina, i super mi dođe spisak atrakcija jer se po njemu najviše ravnam kada planiram obilaske. Što se tiče restorana, to i ne provjeravam mnogo jer su obično na vrhu neki ekskluzivni restorani za koje mi se ne da davati novac. Hotele obično poredim na bookingu i TA. U posljednje vrijeme i sam aktivno pišem recenzije mjesta na kojima sam bio, tako da mi je cjelokupan sajt super.

Jedina stvar koja me nervira jeste nemogućnost dodavanja atrakcija iz mog grada jer ih u 90% slučajeva odbace iako su validne. Samo mi je jedanput pošlo za rukom da izlistam fontanu i to iz ko zna kojeg pokušaja, ostale građevine mi nije prihvatio.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25995
    Ukupno tema
    867329
    Ukupno poruka