leviathan

Idite na more u Srbiju

109 poruka u ovoj temi

Ако причамо само о брчкању у Србији онда су неприкосновени новосадски Штранд и београдска Ада Циганлија...

Posebno Ada Ciganlija :D:D

Znate li vi da je Beograd jedini glavni grad u Evropi koji nema sistem za prečišćavanje otpadnih voda, te da se iste direktno ispuštaju bez tretiranja u Savu i Dunav, i to na oko 100 registrovanih mesta? Razmislite o tome kada sledeći put budete išli tamo na kupanje, ako već ne verujete svom nosu :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja godinama idem na Adu. Pre mora, posle mi je malo bljak. Ali nisam dobio nikakvu bolest (ne da znam). Ovo sa nosom mi nije jasno. Kad si poslednji put bio na jezeru?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posebno Ada Ciganlija :D:D

Znate li vi da je Beograd jedini glavni grad u Evropi koji nema sistem za prečišćavanje otpadnih voda, te da se iste direktno ispuštaju bez tretiranja u Savu i Dunav, i to na oko 100 registrovanih mesta? Razmislite o tome kada sledeći put budete išli tamo na kupanje, ako već ne verujete svom nosu :)

O tome treba da misle Pančevci i Smederevci, za nas je "bitnije" gde se cede septičke jame iz Ostružnice i Umke.

Ja godinama idem na Adu. Pre mora, posle mi je malo bljak. Ali nisam dobio nikakvu bolest (ne da znam). Ovo sa nosom mi nije jasno. Kad si poslednji put bio na jezeru?

Dve teške upale levog uha i još teža mikoza desnog. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To što nisi dobio bolest ne znači da je voda čista i da je normalno tu se kupati :D

Sada pored jezera prolazim samo dok trčim. Ali generalno smrdi (doduše kao i ceo grad) nekim danima više nekad manje.

O tome treba da misle Pančevci i Smederevci, za nas je "bitnije" gde se cede septičke jame iz Ostružnice i Umke.

Dve teške upale levog uha i još teža mikoza desnog. 

Istina, ali sigurno da ima mesta gde se otpadne vode ispuštaju i uzvodno od plaža u gradu. Naravno, Pančevcima je još gore..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26682
    Ukupno tema
    895726
    Ukupno poruka