leviathan

Idite na more u Srbiju

109 poruka u ovoj temi

Da li neko zna šta bih dobio kada bih otkazao letovanje u Grčkoj, i po savetu državnog vrha odlučio se da odem na letovanje na Panonsko more. Da li bi mi država platila penale za otkazivanje i da li bih dobio povraćaj PDV?  Uz sve fiskalni račun.

Mada mislim da bi bilo pametnije da imamo svoje more, imali smo za Dušana i to ne jedno.

http://opusteno.rs/zanimljivosti-f19/zasto-dusan-silni-nije-i-sveti-t27311.html

Pa, bar jedno, kako da idem na more u Srbiju i dobijem beneficije a ostanem patriota?

 

Izmenjeno (leviathan)
pravopisna greška
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Već mi stigli predlozi: Da menjamo Lovćenac za jedno malo selo u Boki.

I svi zadovoljni!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanimljiv članak u vezi Dušana

 

a što se tiče mora...pa zar mi nemamo zakupljen deo luke Pirej ili nešto u Solunu?

Eto, 50 metara srBskog mora

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima Jagodina 2ha na plazi u Keramotiju

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To treba - ta informacija - da se uvede u udžbenike istorije i geografije

da se deca od malena uče da idu na srBsko more

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pravo je pitanje da li se moze uopste negde ici ako ne radis najmanje 2-3 posla ili se mozda bavis prodajom magle (politikom) t.j da si na nekom dobrom mestu gde tvoj potpis vredi da mozes da posetis destinacije iz maste . U isto vreme moras drzati sve u zabludi da je izvan Srbije lose i bez veze da su svi duzni kao Grcka  koja onako reda radi ima najvecu flotu u Evropi , predivna ostrva koja posecuje nekoliko miliona turista godisnje i gde se makar nekoliko dana osecam kao normalno ljudsko bice.  

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene su zaista visoke naspram ponude, ljudi hoće da se obogate preko noći. Ne znam kakva je situacija recimo na Zlataru ili okolina Ivanjice, kad bih putovala po Srbiji obišla bih te krajeve.

Mislim da bi izleti mogli biti jeftiniji, nemoguće je da izlet sa Zlatibora do Mokre Gore košta 900 dinara, dodatno treba dati još 300-400 za razne ulaznice, a nalazi se na 20-30 km udaljenosti. Još gore, izlet do Uvca košta 2.100 dinara, a dodatno se plaćaju još neke ulaznice.  Pa izlet sa Skiatosa na Skopelos košta 15e a vozite se brodom ceo dan! Bilo koji izlet u Grčkoj u opsegu 30-40 km košta 15-20e, Grcima se isplati a nama se ne isplati? 

Nisam puno putovala po Srbiji osim na Zlatibor, do banje Vrujci i do Sokobanje  (davno, davno...) i želela sam da vidim šta ljudi misle, šta ih odbija od odmora u Srbiji. Šokirala sam se koliko sam negativnih komentara pročitala zadnjih nekoliko dana. Hvala što ste podelili svoje utiske na ovom forumu. Ove godine opet u Grčku ;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je Huso mogao da trampi parče zemlje da bi dobio luku, tj, izlaz na MORE pa ima sada Akabu, zašto mi ozbiljno ne menjamo nešto za gradič na moru?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka