Scorpioslo

Grand Horizon Apart hotel

8 poruka u ovoj temi

Poštovani forumaši pozdrav iz Slovenije.

Znači, ove godine planiramo, da idemo 2 familije kombijem u Alanju. Kolega je več rezervisao nočenje sa doručkom (ne znam da li se može, da se doplati puni pension- all inclusive?) preko Booking.com ovaj hotel 

Grand Horizon Apart Hotel.

Niti on niti ja još nismo bili u Turskoj, pa nas zanima sve oko putovanja a posebno nas zanima o ovom hotelu.

Kakva je plaža u blizini (piše 300m)? Kakav je dostup do plaže (ima jedan od nas na štakama!)?

Molim za što više informacija.

Lep pozdrav

p.s. izvinite, ako sam šta pogrešio u tekstu  slovenacpress:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sem pregledao forum na brzake, mislim, da bi mi na sva moja pitanja

najviše odgovora dala @alanya84. Ali ona je bila poslednji put na ovom forumu

28. februara.

@ostali  

srdaćno se nadam, da ču dobiti odgovore i savjete na moja pitanja.

• 28 februar
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdrav i svaka cast...vecinu ljudi u mojoj okolini mrzi da putuju vise od 500km a vi cete na put od skoro 2500km :) mislim da ste izabrali odlicno letovaliste jer alanja nudi za svakoga po nesto.ja bi vam preporucio da krenete par dana ranije i da se zadrzite u Istanbulu jer je steta proci tuda a ne videti onakav grad...koliko vidim na netu vas hotel je na kejkubat plazi koja je losija od kleopatrine plaze.pre 5-6 godina je bilo moguce i kolicima sici na plazu a na plazi je bilo onih stazica od drveta.na toj plazi je na nekim mestima nezgodan ulazak u vodu jer ima nekih stena koje lice na neke kamene ploce u vodi.ima i delova gde nije tako...ali vi ste kombijem pa vam nece biti problem otici do kleopatrine plaze a i do plaza u okolini alanje...cene su pristojne,ljudi ljubazni,bezbednost na najvisem nivou...ja jedino na Turskoj rivijeri smem da ostavim na plazi novcanik,telefon,aparat...i da odem daleko odatle a da uopste ne razmisljam da li ce neko to odneti...ranije je bilo moguce u nekim hotelima uplatiti all inclusive iako niste njihovi gosti i cena je bila od 10 evra ne gore,zavisno od kategorije hotela...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav i tebi.

Što se tiće kilometrine, nije nam neki problem, svi smo dugoprogaši. Od nas je malo manje od 2300 km i na kraju kraj, mi idemo na odmor, nigdje se nam ne žuri.

Svakako čemo se zaustavit i u Istanbulu, kapali qarshi obavezno.

Dali zna ko nešto o ovom hotelu? Kolega je taj hotel je našao vrlo povoljno za moje pojme, 10 dana nočenje sa doručkom 350€ po apartmaju za 4 osobe.

Od čega je ta kejkubat plaža, kamenčiči, pjesak...? Koliko se plačaju na toj plaži ležaljke?

Što se tiče gužve na cesti, kada je najbolje putovati kroz bugarsku, tursku?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:) i ja spadam u te dugoprugase...plaza je kombinacija peska i sitnog sljunka.da nije tih stena u vodi nista joj ne bi falilo ali ima i tih delova gde nema toga i tu je ok...npr.ispred hotela gold nije bilo stena.mislim da su dve lezaljke i suncobran bili 5 evra...veliki deo plaze i nema lezaljke i suncobrane vec je slobodan.plaze su ogromne,dugacke,siroke,imate uredjena setalista pored,mnogo palmi,cveca...imate veliku tvrdjavu u centru grada koju treba obavezno obici.videcete koliko tamo ima hotela i apartmana i tada ce vam biti jasne te cene smestaja(mislim na celo tursko primorje)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa videćemo što se tiće plaže, ako nam odgovara dobro, ako ne u kombi i na Kleopatrinu ili je bolje ić kakvim njihovim prevozom ,pa da kombi pustimo na parkingu ispred hotela?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima

Ima li ko bilo kakve informacije o ovom hotelu?

Bio bi puno zahvalan.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stvarno ne zna niko ništa o ovom hotelu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26509
    Ukupno tema
    887866
    Ukupno poruka