negotinci

Kada bi ponovo letovali na Tasosu, gde biste odseli?

39 poruka u ovoj temi

Išla bih ponovo samo u jedno od dva mesta u kojima sam i do sada bila - Limenariju ili Skalu Maries. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo na G. Beach, negde u sredinu, gde smo bili prošle godine. 1km lagane šetnje do centra S. Potamije uveče pored mora i večera u nekoj od mnogih taverni, Limenas sasvim blizu da se po neko veče ode, mi smo praktikovali svako drugo, Panagia ispred nosa, i fenomenalna plaža za preko dana. A blizu su Makriamos, Paradajz, Mermerna i Vathi(mada ih mi nismo obišli, nusmo imali želju). U principu sve od Alikija pa do S. Rahioni blizu.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

IMG_20160703_162113.jpg.2f8cc2b599ab56b8

IMG_20160703_162347.jpg.c167706e8d79efdd

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Тоето.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav. Letovali smo na Tasosu 2011 godine i razmisljamo se da ga ponovo posetimo. U dilemi sam gde odsesti. 2011 bili smo u Potosu koji mi se tada dopao i mesto i plaza. Poslednjih godina citam o velikoj guzvi i prljavoj vodi u Potosu. Razmisljali smo o Limenasu, ali i o njemu citam oprecne opise o mestu i plazama. Limenarija mi se ni onda nije dopala, tako da ne dolazi u obzir. Kakva su vasa iskistva i imate li neki savet? Termin letovanja bi bio pocetak septembra i sa detetom od 4 godine. Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Potos...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26304
    Ukupno tema
    877189
    Ukupno poruka