Bojana NS

Kamping - iskustva

8 poruka u ovoj temi

Danas sam na jednoj pumpi videla vodič za 600 najboljih kampova u Evropi. Volim da putujem, ali do sada je to bilo uglavnom preko agencije. Momak i ja razmišljamo o tome da u budućnosti kupimo kamp prikolicu i tako obiđemo mnoga interesantna mesta. Da li neko ima iskustva sa ovakvim vidom putovanja? 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja ubedjujem muza da kupimo kampericu ali on nece kaze nije to za tebe...:ljutko:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Priroda je osnovni razlog kampinga i shodno tome imam prelepa iskustva sa dosadasnjih odmora i svakom bih preporucio da oseti cari vremena provedenog u prirodi. Kamping pruza nezaboravno iskustvo u vise pravaca; od ukusa, mirisa pa preko dozivljaja odnosno novih situacija snalazenja u svakodnevnim rutinama gde otkrivate koliko vam je potrebno da se opustite. Pocetak je najtezi i to cete najbolje pamtiti. Kada se to prevazidje i upustite se u avanturu gde polako sticete iskustvo i zelite da sve traje sto duze.  Kamp prikolica pruza nezavisnost i veliki komfor ako se prihvati cinjenica da ste povukli kucu sa sobom u malom. Moje iskustvo je da nije lako vuci kampiku ali i da je sator dobar pocetak, takodjetakodje dosta laksi za transportovat dok se upoznate sa svojim ambicijama ka kampingu. Opet to je samo licni osecaj i ne znaci da tako svakom godi. Takodje kampika pruza elementarnu, vecu zastitu od kise i nepogoda,ali ako je samo more u planu dovoljno je i sator; danas za male pare ima velikih prostranih satora u kojima moze da se stoji. Ziveli i nadam se da ste odlucili da krenete u neki kamp.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine je na sajmu nautike u Beogradu bio izložen jedan jako lep kamper

IMG_20150225_120548.thumb.jpg.3b863e4acb

Prodavao se i iznajmljivao. Pri predlogu da bi možda mogli da letujemo sa malom decom u njemu,supruga me je samo čudno pogledala. U svakom slučaju koga interesuje,informacije može naći na www.kamper.rs

Izmenjeno (Zoran Stefanović)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta je ovo ljudi kao da je neko pravilo kada neko od supruznika voli da kampuje ovo drugo nevoli.Tako je i kod mene ja kada pomenem zeni da kampujemo kao da sam joj rekao da je vodim na vesala.Meni se ta ideja u zadnje vreme bas svidja a u Novom Sadu ima lik koji iznajmljuje kampere za 50 evra dnevno a kamp prikolice od 10 do 20 evra dnevno.Samo treba imati u vidu da auto kampovi nisu bas jeftini tako da je usteda para u odnosu na apartman minimalna.

Izmenjeno (Marko Lazarevac)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iz licnog iskustva takodje zena nije bas za kampovanje iz razloga sto ga poredi sa prvomajskim urankom,gde smo svi pomalo kao divljaci i nema neke higijene, buba na sve strane ,mi pomalo pripiti i blesavi, uvece hladno , ujutro se probudimo polomljeni i natekli. E sve je to bilo dok nismo otkampovali na moru i jako joj se svidelo, jer je videla kako sve funkcionise u evropskim kampovima gde je higijena i organizacija za primer ovim nasim i crnogorskim kampovima; a tu je i prestao nas odlazak u privatni smestaj, :rolleyes: na moju neobjasnjivu radost.Sto se tice prvomajskog kampa to je i dalje samo za ekipu, ipak treba to izdrzati. 

Izmenjeno (milanares)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tadašnja devojka,a sada draga mi zenica provela je sa mnom 12 dana na kampovanju pored jedne reke,nismo imali za more i Extra nam je bilo,kupanjac svaki dan,piće,klopa Ma milina.

Sad smo napredovali pa imamo klinca od 1.5 god kojeg jula vodimo prvi put na dalji put na more u olimp regiju.

Ako to položi sledeće god nam ne gine ouzouni kamp u nea moudani :-)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koji kamp biste mi preporucili na Kefaloniji?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26170
    Ukupno tema
    872582
    Ukupno poruka