laza

RUČNI FRIŽIDER

191 poruka u ovoj temi

Mislim da je ručni frižider bolje rešenje,samo su ti dve patrone malo,kupi ih još koju,staviš dole,sa strane i gore i nema brige za hranu.Hranu koju nosiš dobro predhodno rashladi i to dosta utiče da se održi niža temperatura.Torbe su odlične za hranu i piće tokom puta u busu ili kolima,baš prija kad izvadiš nešto rashladjeno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Licno koristim termo torbe... Jednu sam dobio uz neku Dr.Oetker picu i drugu vecu sam za neke sitne pare kupio u Tempu prosle godine (500-700 din). Meni zavrsavaju posao, hrana bez problema ostaje zaledjena do 10ak sati, a zauzimaju manje mesta u gepeku od frizidera. Naravno da bolje drzi temperaturu, ali mislim, da je torba sasvim prihvatljivo resenje> cena+mesto u kolima+odradjuje posao.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u merkatoru ima neki curver, čini mi se baš dobar, pa ću da vidim.

nervira me što zauzima prostor, a realno je potrebna stvar, naročito kad se ide po plažama. ništa gore od mlake limenke ili soka

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rucni frizider zaledim dve flase vode , ne koristim patrone , imam hladnu vodu i bolje hladi a na plazi mi bude kao mali stocic.Nosim uvek dva  komada jer imam dovoljno mesta ali je to prica za drugu temu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bolje ti je nesto ovako

6379.jpg

nego ovako

3062-IMG_1410.jpg

zbog rajsferslusa. Plasticne torbe se otvaraju. Gledao sam ljude koji putuju i lepljivim trakama ih obmotavaju jer se sami otvaraju, los je sistem zatvaranja.

Obavezno uzmi (ako korisi onu najvecu) barem 6 do 7 patrona za hladjenje i ima da ti drzi ceo dan :)

Meni su se super pokazale. Moja supruga posto ne voli Grcki jogurt (a ne moze bez njega zbog njenog rezima ishrane) u tim torbama vugli litre jogurta i nikad se nisu pokvarili ni posle 24h putovanja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tsonga, kako si ubacio prvu sliku?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam ovaj kao sto je tsonga postavio na prvoj slici...

Dosta prakticniji nego ovaj drugi, laksi  za nosenje ima ramenicu ovaj drugi je gabaritan i tezi a i veci , a sta ce ti veliko..

Dovoljno je da ubacis neku flasicu vode, limenku neki sendvic bas kao na slici, a to zavrsava ovaj manji sa rajferslusom, koji je jeftiniji i praktcniji..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Godinama za put koristim frižider za auto koji radi pomoću kabla i upaljač utičnice. Naravno,ovo je samo za put. Apartman biram uvek uz plažu tako da hladne tj. tople napitke donosim iz apartmana. 

11138518_10203930276721710_6284209333719

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da Zoki, ali ako si na ostrvu, nemas tu mogucnost...

Mora onda ovaj rucni..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja sam razmišljao o frizu koji radi na utičnicu, ali mi realno ne treba. verovatno je dobra stvar za kampovanje. ili za one koji nose sirovo meso na odmor, a ima i takvih

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema u njemu baš toliko mesta za sirovo meso. Ipak on ima motor u sebi. Odlično je za duža putovanja a pored hlađenja ima i grejanje tako da pite mogu biti vruće i u Atini.:rolleyes:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam proslo letu uzeo Cadac torbe u Idei, ima ih i u Tempu. Sa 3 manja patrona drzi 10-ak sati bez problema. Ove plasticne su bolje ali su i vece tako da bar meni nisu prakticne za vucaranje na duze putovanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tsonga, kako si ubacio prvu sliku?

Ddesni klik na sliku i "copy image URL" (ili nesto slicno, zavisi koji browser koristis)

i onda ovde taj link pastujes izmedju img tagova

 

 

p.s.

Kad ides kolima ne treba ti ni frizider ako auto ima rashladnu pregradu kod suvozaca, a skoro kod svih automobila tu je sprovedena i klima tako da su pica uvek blago hladnjikava, taman za vruc dan :)

 

Izmenjeno (tsonga)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka