laza

RUČNI FRIŽIDER

191 poruka u ovoj temi

Torbe su zgodne i za kupovinu namirnica u Grčkoj,recimo ako idete u Lidl ili neki malo dalji market od smeštaja,sve što je mlečno ili mesne prerađevine smestite tu,a tako možete kupiti i sladoled ako ima po povoljnoj ceni kao u Lidlu,donesete u studio i stavite gore u friz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

baš dobra ideja 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

​Mi ti svi rekli da izbegnes te plasticne sa losim poklopcima a ti bas to :)

Videces koji ce problem nastati kad krenes da guras unutra stvari a zidovi kruti i ne mogu se pomeriti ni milimetar na ubudzis nesto  :)

Ne zaboravi da ti treba prostor i za rashladne patrone, barem 5 ..6 komada.

Platnene obmotane izolacijom sa rajsferslusom su zakon.

Ja imam ovakvu godinama i prezadovoljan sam.

http://www.svezakucu.rs/www/26904/rashladna-torba-cadac-36

Jedino sto mislim da je moja veca, jer sam uzao najvecu koja postoji, gledao sam u katalogu :)

Izmenjeno (elzner)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo na moru kupili jednu koja staje u ranac. Ima izolaciju a spolja je kao musema ili guma, ne znam kako da objasnim. :) Jednu flasu vode zaledimo a pored jednu hladnu ili sok, nesto slatko,... zavisi gde smo posli. Za Milos na Lefkadi je bila zakon. :)

Imamo i platnenu u Lidlu bila neka akcija i kao sto svi rekose mnogo je lakse pakovanje u takvim torbama. I uvek zaledimo flase sa vodom a ne patrone.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rashladne torbe su ok, i za njih postoje ulosci koji se zalede i koriste kao i patroni u rucnim friziderima, tako da moze i za plazu, i za transport zaledjene klope, namirnica... :)

ulozak gel.jpg

Izmenjeno (Millan1)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Godinama za put koristim frižider za auto koji radi pomoću kabla i upaljač utičnice. Naravno,ovo je samo za put. Apartman biram uvek uz plažu tako da hladne tj. tople napitke donosim iz apartmana. 

11138518_10203930276721710_6284209333719

​E ovu sliku moram da ponovim!I da postavim pitanje:Čiko, jel svo ovo pivo tvoje?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bolje ti je nesto ovako

6379.jpg

nego ovako

3062-IMG_1410.jpg

zbog rajsferslusa. Plasticne torbe se otvaraju. Gledao sam ljude koji putuju i lepljivim trakama ih obmotavaju jer se sami otvaraju, los je sistem zatvaranja.

Obavezno uzmi (ako korisi onu najvecu) barem 6 do 7 patrona za hladjenje i ima da ti drzi ceo dan :)

Meni su se super pokazale. Moja supruga posto ne voli Grcki jogurt (a ne moze bez njega zbog njenog rezima ishrane) u tim torbama vugli litre jogurta i nikad se nisu pokvarili ni posle 24h putovanja.

​Koliko si zaledjenih patrona stavio kada je izdrzalo 24 sata??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????:shokiran:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

​E ovu sliku moram da ponovim!I da postavim pitanje:Čiko, jel svo ovo pivo tvoje?

Bilo je.:hahaha:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koristimo oba frizidera za razlicite namene. Ukoliko idemo kolima na plazu onda nosimo tu plasticnu, a kad treba da setamo do plaze onda koristimo platnenu, laksa je da se nosi...pored sve opreme koje vucemo.

Zavisi koja je namena, ako treba samo za plazu ja bih odabrala platnenu a mi vucemo hranu na more tako da napunim 2 plasticna frizidera :biggrin:

Imamo taj koji kazete da ne valja vec 7-8 godian, sa ruckom koja se prebacuje, kupili smo ga u Metrou i ne fali mu nista. Platnenu torbu sam uzela u Rodi i izdrzala je samo 3-4 dana, odmah se pokvario rajfeslus...

Ove godine i ja gledam da kupim neku malo kvalitetniju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e to ću i ja da uradim...kupim ovde plastičnu, a u grčkoj ću neku kvalitetnu platnenu torbu

@Millan1

gde imaju da se kupe te patrone za torbe? bile bi one dobre i za plastični frižider

Izmenjeno (laza)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

​Koliko si zaledjenih patrona stavio kada je izdrzalo 24 sata??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????:shokiran:

​Mislim da ih je bilo oko 7 ili 8 (ja svake godine dokupim neku pa mi se nakupilo vec dosta tih patrona :) )

Kad sam ga otvorio bile su blago hladnjikave ali su drzale temperatutru u frizideru, Sve stvari su bile hladne. (mislim, ne hladne da se smrznes, ali dovoljno hladne da se ne pokvare)

Napomena. Taj frizider nije otvaran nego je bio u gepeku.

U kolima ne koristim frizider jer sasvim fino hladi i ona pregrada kod suvozaca.

Izmenjeno (tsonga)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

@Millan1

gde imaju da se kupe te patrone za torbe? bile bi one dobre i za plastični frižider

​Klasicne patrone imas u svakom hipermarketu.

Ako pricas o ovim mekim uloscima sa slike koju je okacio Milan, njih je vec tesko naci. Video sam ih u Rodi prosle godine ali su rasprodati vrlo brzo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ti meki ulošci su sjajna stvar jer se prostiru po velikoj površini. siguran sam da su 100x bolji od patrona

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, pretprosle godine sam kupio u Rodi i torbu i uloske. Veci su nego ovi sa slike, nisam uspeo drugu da nadjem na netu i super su, savijaju se kako hoces, bukvalno oblozis celu torbu iznutra. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka