laza

RUČNI FRIŽIDER

185 poruka u ovoj temi

eee hvala, pogledacu... mada, flasice su male, a ja sam mislila na vece flase od 1,5 l

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam jedne godine dobio u grčkoj takvu torbicu.

kupio dve pepsi i dobio torbicu. super stvar. odlično zadržava temperaturu vode. tačno staje flaša od 1,5l

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e to, to trazim... drugarica je kupila to ovde, u Bg, pre 5-6 god, ali pokvario se rajsferslus, pa se flasa brzo ugreje... ako neko vidi da se prodaje negde, neka javi, pliz!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Onaj termos za decu metalni drži temperaturu ceo dan. Jedino mu je mala zapremina 0.75L.

Tu torbicu može da ti nabavi neko ko štampa reklamni materijal. Znam da sam viđao po katalozima.

Izmenjeno (ackol)
Setio se
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Имамо неку пластичну ручну фриз-торбу од десетак-петнаестак литара (мека) и гомилу оних куповних кеса са "антифризом". То је за горе у аутобусу, а у колима за кабину. И шта?

Смрзнемо прво те кесе и оне држе сигурно 12-14 сати, али ако се не отвара. Ако се отвара, трају барем 8-10. Ту ставимо сендвиче, воду, сокове, штајазнам шта све за успут... и ту се вода у тим флашицама СМРЗНЕ да додатно држи ладовину.

Е, али имамо и већи контејнер, од тврде пластике (стоји доле у бусу, а у колима у гепеку), рецимо од 30-40 литара... и у њему исто тако смрзнуте "антифриз" кесе, али додамо и пар флаша чесмоваче у пластици коју исто смрзнемо и све то упакујемо са оним важнијим и трајнијим намирницама које ћемо после тамо натенане трошити. Те додатне флаше добро држе ладовину, а после се попију на лицином месту. Никада није "попустило", па чак иако је пут трајао 18-20 сати.

У повратку, мека торба држи исто храну и воду за успут, а тврда полизице које смо тамо негде купили. Из Грчке и Италије уље и вино, из Србије свашта помало (кајмак, сир, мед, ракија... итд.)

И то је то.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi koristimo torbu frizider(meka sa rajfeslusom moze da stane cela gajba sa pivom u nju.) i zadovoljni smo, zamrznemo flasu sa vodom i ona drzi duze od onih ulozaka za frizider,ja kupila u Lidlu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi nemamo Lidl :) Jedino u da kupimo u Grckoj :) Ovo sto kod nas prodaju tesko da moze da izdrzi gajbu piva...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi nemamo Lidl :) Jedino u da kupimo u Grckoj :) Ovo sto kod nas prodaju tesko da moze da izdrzi gajbu piva...

​Znam da u Srbiji jos uvek nema Lidla ali ako putujete u Grcku ili negde u inostranstvo gde ima Lidl mozete potraziti zato sam rekla gde sam ja uzela...:rolleyes:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja i dalje tvrdim da je curver frižider odličan. Mi imamo onaj manji od dvadesetak litara a postoji i od 32L. Juče sam ga gledao u Metrou, poklopac se ne pomera. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja sam ovaj gledao u merkatoru. poklopac se pomera milimetar, ali je i to dovoljno da uđe vazduh.

sistem zatvaranja je na (skoro) svim frižiderima potpuno debilan. mislim da to može mnogo bolje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo pre 30 g. imali frizider koji je imao dihtung, kao na vratima frizidera. Nazalost sad ne prave takve. Mozda moze na poklopac da se zalepi ona traka za dihtovanje prozora.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nas savrseno dihtuje... GIO STYLE kupljen u Metrou za male pare. Mislim 24l.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I moj dihtuje,danas proveravala,piše na njemu POLO NORD koštao je nekih 1100 otprilike,možda su jeftiniji bolji?Mada je ovaj zeleni Curver presladak!A ideja da služi kao stočić me je oduševila,nikad mi to nije palo na pamet,može čak i na terasi da posluži,kada je sto jako mali,otvorili su mi se novi vidici!:cvetic:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I na kraju, sta se ispostavilo kao bolja opcija, plasticna torba, ili mekana????????????????

:neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mekana ako morate da pesacite do plaze ili niste kolima..

A plasticna ako ste kolima...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25759
    Ukupno tema
    856694
    Ukupno poruka
  • Popularne teme