laza

RUČNI FRIŽIDER

191 poruka u ovoj temi

ti meki ulošci su sjajna stvar jer se prostiru po velikoj površini. siguran sam da su 100x bolji od patrona

​Mekani patroni su odlični zato što zauzimaju manje mesta od klasičnih. Jedina mana je ta što se brže odlede od klasičnih patrona.

Ista stvar je i sa rashladnim torbama. Praktičnije su od klasičnog, plastičnog, ručnog frižidera. Ali se namirnice pre otope ili zagreju u rashladnoj torbi, u odnosu na ručni frižider, ako na oba mesta stavimo jednak broj patrona.

Koristim oba "frižidera". Ako do plaže moram da teglim, onda nosim rashladnu torbu na ramenu. Ako vozilom dolazim do same plaže, onda je ručni frižider nezamenljiv.

Nemam iskustva sa današnjim ručnim frižiderima. Koristim ručni frižider firme Jugoplastika, Split, tadašnja Jugoslavija, kupljen davne 1989. godine u Robnoj kući Beograd. Odlično dihtuje i nema razloga da ga menjam za neki kineski ili sličan. 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uloske mozes naci svuda i jeftini su.

Mene je zanimalo da li stvarno mogu da izdrze put do mora i da tobra ostane hladna.

Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mogu, sa tri-cetiri patrona 

meni je pice hladno od 9 ujutru do 5-6 popodne i to na plazi..

Izmenjeno (nick034)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja ponesem i ponesto zamzrnuto, cak mi se i ne odledi do mora. Putujemo uvek nocu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za nosenje pica na plazu sasvim je OK i platneni..Nama je on odradjivao posao, jedino sto su sad i deca velika pa mi treba vise prostora (vise pica a i kojekakvih cokoladica, keksica) pa moram uzeti veci...

Hranu ne nosimo iz Srbije ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko preporuku koju marku kupiti od tih platnenih?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bokica 76 i putnik srećko su sve lepo rekli,treba kombinovati i jedno i drugo,plastični frižider ljudi oštete tako što ne poslažu lepo namirnice i flaše ili šta već nose,guraju i na silu pokušavaju da zatvore poklopac tako ga i polome i time nemaju mogućnost da ga posle zatvore,zato je tsonga vidjao ljude koji ih lepe trakama.Plastični ima dobar sistem zatvaranja kada se ručka okrene na jednu stranu frižider je zatvoren i nemože se nikako sam otvoriti,ja sam pre neku godinu kupila u Univerexportu jako dobar,poklopac se ne podiže skroz kao većina,već se samo otvara na jednu stranu,prvo mi je to bilo čudno a posle sam shvatila da je bolje jer se onda ona mala krilca sa strane ne mogu slomiti pa samim tim može duže da traje.Sve zavisi kako ko čuva stvari.I ja bih volela da kupim neku kvalitetnu i dobru rashladnu torbu,jednom sam našla u Grčkoj ali je koštala 35 evrića pa je nisam kupila,sve mislim naći ću nešto jeftinije,možda ima u Madjarskoj po njihovim marketima?

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@laza

Ova slika je iz 2009. a ovaj delija još uvek prenosi puno piva svake godine, i po koji sok. Uzimaj i ne misli. Dobar je i kao stočić. Mi sada uvek uzimamo ležaljke i kada nema stočića tu je frižider. Imamo 4 uloška. Te stvari kupuj u Metrou.

img42831.jpg

Izmenjeno (ackol)
Izvadio pivo iz frižidera
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ipak nisam kupio curver kao što sam planirao

danas am ga detaljnije pogledao i primetio da se poklopac blago pomera. sigurno prolazi vazduh što nikako nije dobro. takav je bio svaki primerak.

sa druge strane, torba stvarno bolje zatvara. ima krute stranice i deluje kvalitetno.

sve sam to video u merkatoru u idei.

pogledaću još u tempu, velikoj rodi, jisku i uradi sam. možda svratim i do metroa.

ako me ništa ne zadovolji, kupiću torbu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam zadovoljan sa ovim. Ne treba praviti nauku od ovoga.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@laza

Ova slika je iz 2009. a ovaj delija još uvek prenosi puno piva svake godine, i po koji sok. Uzimaj i ne misli. Dobar je i kao stočić. Mi sada uvek uzimamo ležaljke i kada nema stočića tu je grižider. Imamo 4 uloška. Te stvari kupuj u Metrou.

img42831.jpg

Jel ovo otislo posle rucka:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

danas am ga detaljnije pogledao i primetio da se poklopac blago pomera. sigurno prolazi vazduh što nikako nije dobro. takav je bio svaki primerak.

​Prijatelj nije bio zadovoljan dihtovanjem poklopca. Isto se pomerao poklopac, kao na primerku koji si gledao. On je "problem" rešio sa većom i debljom najlon kesom. Napuni frižider, stavi kesu preko otvora, pa poklopac preko i dihtuje kao ruska podmornica. :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel ovo otislo posle rucka:D

Eee, nekada se moglo.

​Prijatelj nije bio zadovoljan dihtovanjem poklopca. Isto se pomerao poklopac, kao na primerku koji si gledao. On je "problem" rešio sa većom i debljom najlon kesom. Napuni frižider, stavi kesu preko otvora, pa poklopac preko i dihtuje kao ruska podmornica. :D

Ovaj na slici je curver i njemu se poklopac ne pomera. Poklopac upadne u frižider.

Ovo imaš u metrou.

Screenshot_2015-05-29-23-00-59.png

Izmenjeno (ackol)
Opet sam uzeo pivo iz frižidera
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Je l' video neko u skorije vreme negde u Bg rashladnu navlaku za flasu? Mislim na ono sto je od istog materijala kao i rashladne torbe.

Izmenjeno (Paprika)
greska
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imaš u dečijim radnjama  za flašicu torbice.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25945
    Ukupno tema
    865539
    Ukupno poruka