hesperidian

Čarter let tokom dana?

17 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima:-)

Da li znate neku destinaciju za letovanje gde se avionom ide preko dana ( ne noću oko 11,12 ili ujutro rano oko 3,4 kako inače nailazim u aranžmanima).

I da je more odmah u tom mestu gde se sleti hotel i more, da ne mora da se vozi do hotela duže od 20,30 minuta.

Za sada sam gledala Rodos, Krf, Bodrum i šta god da izaberem čarter let je noću ili u neko nezgodno vreme nema ništa na primer lepo u 9,10 ujutro ili bilo kada do 10 uveče...

Dolazi u obzir sve sem Egipta.

Ili ako ima neko letovalište da ide redovna avio linija?

Još kada bi bilo da se iz sobe izazi sat, dva pre puta to bi bilo idealno :-) jer inače uvek moram da doplaćujem jer nas izbace u 12...a let na primer u 11 uveče.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam trazio isto to jer mi je nezgodno sa malom decom da putujem u neko gluvo doba nocu, lakse mi je da vozim dva dana, nego da letim nocu. Kontiki je imao letove za neke destinacije u sred dana, e sad sta je bilo sa njihovim avionom, ne bih znao. Ove ostale agencije ili imaju letove u neko nenormalno doba ili tek par dana pre puta saznaju vreme.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti :-)

Vidim da ima Air Serbia neke letove za Lanarku i za Maltu preko dana ali verovatno onda moram sama da nađem hotel nisam videla preko agencije.

Imam neka starija kola dok ne zamenim sa nekim novijim sa klimom ne bih išla njima na more.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Redovne linije imas do Soluna i Atine, ali onda hotel i transfer do letovalista moras sama da organizujes. Najbolje je uzeti rent a car na aerodromu. Ali sve te kombinacije oduzimaju puno vremena a i novca 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tek kad pocne sezona moze se otprilike videti kad su letovi (na sajtu aerodroma Beograd). Ako se dobro secam prosle godine je bilo i letova oko podneva.

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Igore, upravu si, tako i ja sada radim gledam šta ima od redovnih letova preko Air Serbia ali jeste malo komplikovanije jedino u Lanarki ima plaža i areodrom u isto vreme.

Ako otkrijem nesto da je lagano za putovanje javiću ovde :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima dosta mesta gde transfer nije komplikovan: Krf, Rodos, Krit, Majorka itd, ali je vreme poletanja aviona jos uvek nepoznanica. Tek kad pocnu letovi sredinom juna, znacemo u koje vreme polecu avioni ka tim destinacijama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ja bih i išla u julu ili avgustu :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Našla sam rešnje, Air Serbia ima letove za Rodos (koji nisu čarter) i onda još naći smeštaj na booking.com, postoje još i letovi za Mikonos i Kos.

Na sajtu wizz aira neće da ponudi opciju iz Bg za Rodos prikazuje samo par gradova.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Proveri jos jednom. Mislim da su to carter letovi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam na Air Serbia sajtu kada ukucam Rodos ima skoro svaki dan let, mada kada sam sabrala koliko kosta za dvoje izađe 66.000 pa smeštaj u hotelu i ako ima po dve zvezdice još 56.000 pa nešto da se ponese...iađe me kao da sam izabrala all inclusive u Turskoj (gde volim vise da idem)...

Izmenjeno (hesperidian)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je preko Atine i povratna karta kosta skoro 37.000 din

 

rodos.jpg

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam na Air Serbia sajtu kada ukucam Rodos ima skoro svaki dan let, mada kada sam sabrala koliko kosta za dvoje izađe 66.000 pa smeštaj u hotelu i ako ima po dve zvezdice još 56.000 pa nešto da se ponese...iađe me kao da sam izabrala all inclusive u Turskoj (gde volim vise da idem)...

​Zašto ne vidiš kod Big Blue i Kontikija, imaju jutarnje letove i za Antaliju, i za Bodrum ( TUrkish i AIr Serbia), a 1A će takodje imati pojedine dnevne polaske za Antaliju ( Air Serbia)? Ispašće zaista jeftinije, naročito kod ovih poslednjih.

Izmenjeno (shania)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Baš sada gledam Kontiki kod njih sa sve smeštajem i letom na primer za Rodos izađe 400 eur po osobi jeidno što je noć let sada ću da pogledam te za Bodrum i Antaliju :-)

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prošle godine išla u Almeriu (Španija) i čarter let je bio preko dana i tamo i nazad, i to baš idealno vreme - tamo smo stigli negde oko 14h, taman da uđemo u sobe, a u povratku je let bio neko rano popodne, taman da se kući ne stigne prekasno. Ako ti Španija dolazi u obzir, pogledaj da li i ove godine agencije rade tu destinaciju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka