gordanam

Palm beach

54 poruke u ovoj temi

Da  li neko ide u ovaj hotel u junu? Interesuje me detaljno kako je tamo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@gordanam - do Sakale i Memše smo išli taksijem koji zaustavljamo na ulici, ispred hotela pa onda cenjkanje :). Ako dobro ispregovarate, do Sakale možete da se vozite za 10 funti. Tosteri postoje u restoranu kao i bar 4-5 vrste hlebova, peciva....U okviru hotela postoji i a la carte restoran ali ga nismo koristili.

@roky - dobijaju se kartice za peškire na recepciji i podižeš ih kod bazena. All važi do ponoći, u Laguna baru (kod recepcije) važi do 01h. Tu je i svako veče animacija, disko....Imaš i kasnu laganu večeru u restoranu od 23-01h....

Zanima me da li su vam skinuli narukvice u 16h t.j. da li ste mogli da koristite pice i hranu do odlaska na aerodrom uz neku malu doplatu?

Zanima me i animacija starije dece, sta ima od sadrzaja osim tobogana?

Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U izboru hotela, opet smo se vratili na Palm beach.

I opet jedno pitanje u vezi sa plazom. Vidim da skroz desno ima jedan deo sa malo vecim razmakom izmedju suncobrana. Je li guzva na tom delu? Moze li se uhvatiti tu slobodna lezaljka?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidim da nema više komentara o ovom hotelu, ja sam se "upecala", i uplatila za 13.09., tako da počinjem da sumnjam da su prvi (šturi) komentari i iskustva agencijski botovi, ili kako već da ih nazovem...Ljudi ovde uglavnom detaljno i opsežno ispričaju sve do detalja, a ovde...Ne znam šta bih rekla. Kako god, dodatno me je iznervirala situacija u Luxoru, i tako...Pozdrav svima, ako se neko vrati, molim da pruži dodatne informacije, značile bi mi, a sigurno i ostalim zainteresovanim članovima. Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da je hotel sasvim pristojan. Uporedjujem ovaj hotel  sa  Hostmarkom i citam komentare na Tripadvisoru. U Hostmarku smo letovali i  nisam bila zadovoljna uslugom, higijenom i plazom (Plicak oko 150 m). Ovaj je bolje kotiran na Tripadvisoru (54 mesto), Hostmark (68). Mislim da je plaza neuporedivo lepsa u Palmu. Sledece godine najverovatnije ce moj izbor biti bas Palm.

Nadam se da cete ostaviti  misljenje i podeliti utiske sa nama kada se vratite

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hoću naravno i nadam se najboljem, samo da me u medjuvremenu ne savlada panika od terorizma i sl. stvari, s obzirom da putujem porodično sa dvoipogodišnjim detetom. Prošle godine smo u periodu 22.09.-03.10. bili u Old-u, i bilo je božanstveno. Ove je izbor pao na Palm beach zbog odnosa cena-plaža-usluga, znam da ne mogu i nema svrhe da poredim, samo da se ne razočaram, prioritet mi je dete. Hvala na podršci.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svima nama su prioritet deca. U startu morate raskrstiti sa sobom da je Old- Old, a da ste sada u hotelu koji je nizi za klasu od Olda. Za taj odnos cena-plaza-usluga mislim da je bas Ok. Namaje zbog deteta bilo bolje u Seagullu nego u Hilton Resortu koji je nekako sterilan tj. bezzivotan za decu uzrasta od 8 i vise godina.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidim da nema više komentara o ovom hotelu, ja sam se "upecala", i uplatila za 13.09., tako da počinjem da sumnjam da su prvi (šturi) komentari i iskustva agencijski botovi, ili kako već da ih nazovem...Ljudi ovde uglavnom detaljno i opsežno ispričaju sve do detalja, a ovde...Ne znam šta bih rekla. Kako god, dodatno me je iznervirala situacija u Luxoru, i tako...Pozdrav svima, ako se neko vrati, molim da pruži dodatne informacije, značile bi mi, a sigurno i ostalim zainteresovanim članovima. Hvala

​u polasku,u avionu sam pricala sa dve devojke koje su isle u ovaj hotel,ali na zalost,u povratku ih nisam videla tj.kako biva,u povratku smo svi nervozni,umorni,svi samo gledaju da zaspe u avionu,inace bih ih pitala makar za neki info..mozda se do vaseg polaska javi neko ko je bio..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

veliki pozdrav...zanima me ovaj hotel a vidim nikako neki svezi utisci..jako lepo izgleda pa da li je neko bio skoro ???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

konacno izvestaj iz ovog hotela ...veliko hvala. ssmo jos par pitanja sto se tice plaze na slikama izgleda nabacano pa da li je guzva ili ne..i gde ste bili smesteni  glavna zgrada ili one pored jeste li zadovoljni smestajem

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li ste zadovoljni higijenom i odrzavanjem taoleta,hranom, picem? Koliko ste u jednom pravcu placali taksi? Ima li nekih zanimacija za decu uzrasta 8-1o godina?

Hvala,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, pa hvala članu @mislimnemislim, na iscrpnom opisu, konačno nešto u vezi hotela koji sam uplatila, i to pozitivno :) . Ako Vam nije teško, još "par" info u vezi ovog hotela, zato što putujemo sa detetom od skoro 3 godine, mnogo bi mi značilo.

1) Koliko traje (vremenski) put od aerodroma do hotela, jel obilaze puno hotela pre našeg, ili se ide direct tamo? Nisam do sada bila u severnom delu, pa ne znam;

2) Kakva je hrana, rekoste da je ok, ali ako može malo detaljnije, postoji li Kids corner, supice, čorbice, kuvana jela...

3) Ima li u snek baru preko dana peciva, voća, sladoleda i sl., kakvi su sokovi (iz tetrapaka, ili su oni budjavi tj razblaženi sa automata)?

4) Nije mi jasna ta fora sa plaćanjem hrane u snek baru, jel to ne spada u AI?

5) Postoji li u sobi aparat za kuvanje vode za kafu/čaj?

6) Da li mogu da biram sobu, i gde je bolje za odsesti, prizemlje-zbog malcera da mi ne istrči slučajno,ili je bolji sprat, nešto mi ona ograda od terase ne deluje bezbedno, u stvari ne znam na kojoj je visini?

7) Menjaju li redovno peškire u kupatilu (kad se pobacaju po podu), i šampončiće, sapunčiće i sl.?

8) Kakvi su toaleti i tuševi na plaži? peškiri-da li menjaju i stavljaju čiste?

9 I za kraj, kakva je animacija uveče, mini disco za najmladje, a i za mame i tate, ima li nekog programa tipa trbušne plesačice, fire show?

Izvinjavam se na radoznalosti, ali ovo je sve što smo prošle godine imali u Old palace, a ne mogu da se otrgnem utisku da je bilo sve pod konac, a neizvesnost i nedostatak informacija me ubi, prvenstveno zbog deteta, što se tiče mene, dovoljna je i lepa plaža i voda ;)

Hvala unapred!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25779
    Ukupno tema
    857516
    Ukupno poruka