gordanam

Palm beach

54 poruke u ovoj temi

Da li je neko bio u ovom hotelu?Ili ga razmatra za ovo leto?

Rade ga Faros i Sab,ima jako povoljnu cenu :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene interesuje da li je neko bio ili zna nesto o ovom hotelu???

Za sada se dvoumimo izmedju njega i Coral Beach-a. Idemo sa bebcem, plaza nam je najbitnija, a ostalo da bude pristojno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da Faros ima stvarno povoljne aranzmane za ovaj hotel,oni ga rade kao club hotel, pa putnici imaju dosta privilegija koji budu letovali preko njih tamo.Pogledala sam ocene i komentare na Tripu za hotel i dosta visoko se kotira sa ocenama i uslugom. Razmisljam da otkazem trenutni aranzman i da uplatim ovaj hotel.

Gledam plazu ( meni vrlo bitna), izgleda odlicno, nema nekog plicaka, a u blizini je koralni greben. Ima tobogana za decu ( meni bitni). Na holidaychecku je na 60. mestu od 244 rangiranih hotela u Hurgadi....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

radnica u agenciji je pohvalila ovaj hotel,lepa plaza,hrana,sasvim lep i pristojan hotel,ne puno veliki..i bolji od triton beach-a,kako rece..toliko znam.napolju nema gde,morao bi taksi do grada.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da pise da je 13 km  udaljen od aerodroma.  Od same Sakale je manje udaljen

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi ga uplatili za 16.07. Na 13 noći ali preko SABa imali su povoljniju ponudu a isti usloví kao u Farosu.

Isto nahvaljen od strane radnice u agenciji koja kaže da je bila početkom godine í da je sve taman í plaža,higijena,hrana,ima í te tobogančiće za ćerku..kaže da nećemo pogrešiti.

Sada se nadamo delfinima da nas posete na plaži ;-)

A 7 km je od Sakale.

Pa kada se vratimó,pišem utiske

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Primetiula sam da su delfini obicno u severnom delu Hurgade, tj. od Dakara ka severu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao svima,

inače samo čitam iskustva na forumu ali pošto sam bila u Palm Beach-u krajem marta, preko Farosa, evo da vam malo pomognem...

Dakle, kao što ste već rekli, hotel je oko 7 km od Sakale u pravcu El Gune, nije najnovijeg datuma ali je sasvim ok za svoje 4 zvezdice, nije ogroman kompleks, ima glavnu i još pet ne prevelikih zgrada sa sobama i dosta palmi i zelenila po kompleksu..sobe su prostrane, nameštaj nije najnoviji ali je sve čisto i sobu su nam spremali svaki dan dok smo bili na plaži i svaki dan su nam ostavljali po dve flaše vode. Hrana je ok, dobar izbor,bilo je svega, internacionalna kuhinja, dosta salata, piletina, riba, govedina, povrće, veliki izbor kolača...Restoran je prostran i konobari spremaju i čiste stolove čim se oslobode tako da nije bilo čekanja za slobodna mesta. Plaža je peščana, normalan ulazak u more i normalna dubina mora (ne mora da se hoda po plićaku do u nedogled) i da, delfini stvarno dolaze do plaže hotela... Na jednom od dva bazena su vodeni tobogani za decu (puštaju i odrasle :)) i oni su radili, otprilike, dva sata pre podne i dva sata posle podne (u hotelu su mi rekli da u toku sezone, kada ima više dece, rade dosta duže)...Wi Fi se dodatno plaća ali nisam sigurna koliko jer smo mi kupili u Sakali lokalnu Vodafone karticu  koristili internet preko nje. 

 U okviru aranžmana smo imali uračunat kasni check out, iz soba smo izašli u 16 h.

Ako nekoga još nešto interesuje o hotelu, tu sam....

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeeeee k o n a č n o neko :-) hvala @witchy Zanima me do Hurgade kako ste íšli; kakva je animacija uveče u hotelu; da li imaju tostere u restoranu za doručak ( na posebnom sam režimu ishrane ); da li ste išli do El Gune? Kóliko sam razumela,1 restoran postoji u hotelu?Ja sam ranoranilac..dok moji plove u carstvu snova..radujem se lepotici plaži :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala WITCHY.

Idem verovatno u ovaj hotel 25.06. Pa me interesuje da li se dobijaju peškiri za plažu. Do kad važi All jer u nekim hotelima to je do 23 časa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@gordanam - do Sakale i Memše smo išli taksijem koji zaustavljamo na ulici, ispred hotela pa onda cenjkanje :). Ako dobro ispregovarate, do Sakale možete da se vozite za 10 funti. Tosteri postoje u restoranu kao i bar 4-5 vrste hlebova, peciva....U okviru hotela postoji i a la carte restoran ali ga nismo koristili.

@roky - dobijaju se kartice za peškire na recepciji i podižeš ih kod bazena. All važi do ponoći, u Laguna baru (kod recepcije) važi do 01h. Tu je i svako veče animacija, disko....Imaš i kasnu laganu večeru u restoranu od 23-01h....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na ovim informacijama!

Mene jos interesuje kakvo je stanje na plazi? Nesto mi lezaljke deluju jako blizu. Isli bi sa bebcem i tu je sto djakonija, bazence... Pa ne bih da nekome sedimo na glavi :-/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Withcy,

s obzirom da sa nama ide dete od 16 godina trebace nam odmah vodafonova internet kartica. Kako se dolazi do te radnje? Da li je dovoljno reci taxisti da nas tamo odnese. ​

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozes je kupiti na aerodromu, a dovoljno je i taksisti reci vodofon, ali  obavezno se pre ulaska u taksi dogovoriti o ceni prevoza i platiti kada izadjete iz auta

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka