gordanam

Palm beach

54 poruke u ovoj temi

@zla_dy - razmak izmedju suncobrana na plaži je oko 2m, ispod svakog suncobrana su po dve ležaljke....naravno, možeš ih pomerati malo....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ipak nam je to malo prostora, tako da trazimo dalje.

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da gresite. Znam da je problem sa malom decom biti na plazi, ali je jos veci problem u Hurgadi naci prisojan hotel sa pristojnom cenom i lepom plazom. Verujte mi da je lepa plaza sa postepenim ulazom u vodu dobitak 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

plaze sa vecim razmakom medj" suncobranima-old palace,palm royale soma bay..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne vredi, bili smo ranije na lepim plazama, tako da nam se ne guzva nikako :D

Dvoumimo se izmedju Hostmarka i Coral beach-a, pa cemo videti jos.

U Old palace smo bili prosle godine i bili vrlo radi da ga ponovimo i ove, ali cena je skoro duplo veca :angry:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili u Hostmarku, plaza ocaj. Udaljenost suncobrana je stvarno velika, ali plaza i plicak ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isto kao i mi bili prosle godine u Old palasu ,u Caribbeanu dva puta ali ipak je Old ostavio bolji utisak.S obzirom da je skup ove godine smo uplatili Coral beach jer ima dobru plazu i u Sahl Haseeshu je kao i Old, more je prelepo tamo a jeftin je hotel.Idemo 12/07 nadam se da sam pomogla zla dy plaza u Coral beachu je ogromna i lezaljke su bas razmaknute jedna od druge a ima i paravana koji su bas veliki,pozz

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo,sad ja idem u karibijen,a bila u old-u,pa cu da uporedim..verujem da je prednost old-a sto je manji,samim tim bolja usluga,a meni je i lokacija bila fantasticna i "vidik"..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, da, izgleda da ce definitivno biti Coral beach. Ne ide nam se bas kroz toliki plicak u Hosmarku. A Caribbean ostavljamo za neki drugi put, kada dete malo poraste.

Ehnaton, kada se vratite napisite nam sveze utiske.

Hvala puno svima na pomoci!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vazi dogovoreno ali na postu gde je taj hotel ,to je pre bio Coral beach rotana resort,postavicu i slike u foto turi sigurno ,pozzz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isto kao i mi bili prosle godine u Old palasu ,u Caribbeanu dva puta ali ipak je Old ostavio bolji utisak.S obzirom da je skup ove godine smo uplatili Coral beach jer ima dobru plazu i u Sahl Haseeshu je kao i Old, more je prelepo tamo a jeftin je hotel.Idemo 12/07 nadam se da sam pomogla zla dy plaza u Coral beachu je ogromna i lezaljke su bas razmaknute jedna od druge a ima i paravana koji su bas veliki,pozz

​Coral Beach nije u Sahl Hasheesh-u vec poslednji u nizu hotel prema Sahl-u, pored Hilton Long Beach hotela. A ko ste bili u Old-u prosle godine sad se spremite psihicki za blagi sok. :-)

 

Izmenjeno (AllegroCaffe)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam gde se nalazi i znam da nije luksuzan kao Old ali ima dobru plazu i kristalno plavo more kao u Oldu to nam je sasvim dovoljno za uzivanje.Hvala u svakom slucaju na obavestenju pozzz.

Izmenjeno (ehnaton)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako je skrenula ova tema od prvobitnog naslova.

Ovde bi trebalo da se pise o Palm beach hotelu,a ne o Old palace-u,Coral beach-u....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, odavno sam član foruma do sada samo kao posetilac, ali želela bih da podelim sa vama informaciju da je za ovaj hotel snižena cena za oko 10e u ponudi SAB agencije, i kao što je već neko ranije napomenuo da je to već učinio Faros, čini mi se pre oko mesec dana. MIslim na ponudu za 9n/11d, ja sam planirala sa porodicom (mužem i detetom od 2,5god), da idem 06.09. ili 13.09

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

za ovaj  hotel trenutno ima Last minut za polaske u junu kod Farosa. Cena vrlo primamljiva

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka