teodorinho

NEA IRAKLITSA

98 poruka u ovoj temi

Tako ce i biti, reseno je. Mesto nije malo, tj. mesta - posto dolazi u obzir i okolina, tako da ce sigurno biti smestaja, imajuci u vidu da je ponuda na netu bas losa...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ste gledali ponudu preko sajta feelgreece.com?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jako me zanima da li ima apartmanskog smeštaja na plaži Remvi. Vidim na google maps da ima nekih kuća, ali ne znam da li su za izdavanje. Ako neko zna, bilo bi lepo da podeli tu informaciju sa nama. Ubih se tražeći preko neta smeštaj na plaži (jednoj ili drugoj u Iraklitsi,), ponuda na netu je slaba a cene jake.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 5/26/2016 at 17:49, Aleksis oko sveta je rekao/la:

I, da i je neko stupio u kontakt sa Stefanijom? Razmatram Nea Peramos i Nea Iraklitsu za letovanje ove godine, a jos nisam nista pronasla... Svi komentari, sugestije, preporuke su dobrodosli :)

I ja čekam odgovor od Stefanije. Ne smemo na bum jer idemo sa bebom. Ako nešto doznate ,javljajte i ja ću!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Javila se:D Apartmani su od 30e pa više...Ima solidnu ponudu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To su pristojne cene.

Ponuda na netu je stvarno losa, a i sto rece rakel, preskupa ( za ono sto nude).

Ja sam kao dete, isla sa mojima uvek na bum u taj deo Grcke, ali, dobro, to se tako radilo tad :D

Sad, prosto ne znam, da li bih se usudila, tj. ne znam sta bih zatekla, a nije da nisam razmatrala taj deo, za ovu godinu.

Tako da jedva cekam, necije utiske. I slike :) 

@Ivana.Dj

i jel pala odluka? Da znam, da li mogu da ocekujem slicice :rolleyes:

@karadjordje

gledala sam i ja, ove godine, Tosca bungalove, prelepo mi to izgleda, ali neverovatno, da su bili skroz popunjeni u periodu koji me zanimao, ni jedne sobe! 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Još uvek razmatramo...Javljamo sve ne brini;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Interesuje me kakav je ulaz u vodu. Da li su celom dužinom kamene ploče?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zar nisu u celom mestu peščane plaže pa takav i ulaz u vodu?:neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pesak je, prvi put čujem za kamene ploče u Iraklitsi. 

U svakom slučaju tamo sam prekosutra pa ću potvrditi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala za odgovore,jedva cekam informaciju iz prve ruke.

Gledala sam neki snimak i bas sam se zacudila kada sam videla te tzv.ploce isto kao na lagonisi plazi u nekim delovima.Videla sam da je sve pesak u vodi i da nema kamenja i deluje mi odlicno,ali sam se malko zabrinula zbog klinaca.

Usput,da li neko ima kontakte od nekih smestaja da nisu mnogo skupi jer oni vlasnici koje sam kontaktirala drze nenormalno visoke cene.Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidi na airbnb. Ja idem preko njih kod Hristosa. Trip advisor nije los ali su sad puni. Znam to jer smo imali tu nesreću da nam otkazu isplaćen smestaj pre 10 dana pa sam morala (kad sam se oporavila od soka) da tražim drugi. Imali smo uplaćen Nea Peramos pa smo sada, igrom slučaja, smesteni u Iraklitsi. U svakom slučaju blizu je Amolofi a zbog nje i idemo tamo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo sada sam pregledala ponude preki airbnb i mogu samo da konstatujem da su i tu cene ,po nama ,bas visoke.Ispada da je Sitonija malo dete po cenama u odnosu na ovu regiju.

Trazimo dalje,nema predaje.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li se neko možda sada nalazi u ovom mestu? Mi idemo sledeće nedelje pa me zanima kakva je situacija :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25998
    Ukupno tema
    867486
    Ukupno poruka