teodorinho

NEA IRAKLITSA

111 poruka u ovoj temi

U 6.9.2016. at 8:51, Vlaks je rekao/la:

Koliko sam ja video, Hristos na Airbnb nudi dva studija, jedan je u prizemlju, a drug na spratu. Pretpostavljam da se ovo sto ste naveli odnosi na studio iz prizemlja, da li znate kakva je situacija sa drugim njegovim studiom u pogledu buke? Dali je dalji od ulice, ili je samo iznad ovog u prizemlju?

Иста ствар. Стан је један изнад другог. Значи, све је ок, али чињеница да се налази у нивоу пута који је прометан је велики недостатак. Неодмор загарантован! :-( 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Иначе, ми смо код Христоса дошли не посредством Airbnb, већ смо га нашли директно, кад смо тражили смештај у Ираклици. Плаћали смо 40€ ноћ, али мислим да смо могли и јефтиније да прођемо. Ако се неко ипак одлучи за њега, имамо телефон.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upoznali smo ljude iz BG-a, u Iraklici su bili od 01.09. dosli bez ikakve rezervacije I nasli su za 25e smestaj u centru. Ja licno mislim da sigurno moze da se nadje smestaj na bum bez problema u Iraklici ili Nea Peramosu.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Слажем се. У ово доба сезоне пола смештаја је празно.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi planiramo ove godine da posetimo oblast oko Kavale, a i samu Kavalu.

Prvo smo mislili da odsednemo u Nea Peramosu, ali se ipak odlučismo na kraju za Nea Iraklicu. To bi nam bila baza odakle bi obilazili celu regiju. O kojoj do sada nikada nismo razmišljali niti smo imali ikakve informacije. Sasvim slučajno naletoh na ovu oblast, nakon gledanja neke liste od deset najlepših plaža u Grčkoj, na kojoj je na desetom mestu bila plaža Amolofi, počeh da gledam slike te plaže a onda i ostalih plaža bliže i dalje od nje. Vidim da sem agencije Magic i Nikane niko i ne radi ozbiljno tu oblast.

Tako da ću biti prinudjen da pogledam šta ima na Trivagu ili Bookingu.

Te stoga, ima li neka preporuka za smeštaj u mestu Nea Iraklica. Nebih išao bez prethodne rezervacije bez obzira što sam naišao i na komentare da se lako nadje smeštaj. Idem ipak sa decom i neću da razmišljam oće li ili neće biti odgovarajućeg smeštaja baš tada kada mi planiramo da idemo (druga polovina juna i početak jula). Interesuje nas apartmanski smeštaj.

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
ΟΙΚΟ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
 
Слика профила корисника ΟΙΚΟ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
info@ikoepiloges.gr
Ja ovo nadjoh,i ujedno najjeftinije sto sam igde nasla.
Izmenjeno (suki)
Molim vas da ne kopirate sadrzaj sa drugih sajtova, vec samo napisite. Nema potrebe ni da se citira, ako odgovarate na post iznad vaseg
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam shvatila, to je agencija za promet  nekretnina. Prodaja, ali i iznajmljivanje. Na nekim slikama mogu da prepoznam smeštaj Katerina koji ima svoj sajt, i smeštaj Toula sa sajta feelgreece. Ostali smeštaji pojma nemam koji su, a nigde fotografija...Hoću apartman blizu plaže, sa pogledom na more a da ne košta 100 evra dnevno.  Muka živa sa tom Iraklicom. Da li je neko koristio sajt www.petros-reisen.de? Cene na tom sajtu su od pre par godina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 6/8/2016 at 15:58, Aleksis oko sveta je rekao/la:

Tako ce i biti, reseno je. Mesto nije malo, tj. mesta - posto dolazi u obzir i okolina, tako da ce sigurno biti smestaja, imajuci u vidu da je ponuda na netu bas losa...

Да ли сте успели да нађете смештај у Ираклици на бум и како сте задовољни њиме?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zdr ima li trenutno nekoga tu na nea iraklitsa na letovanje da mi da neka informacije...dali ima turiste dali ej sezona vec pocela kakvo je more hoocu da idem al ne znam dali je sezona pocela  hvala unapred...

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za početak, dok ne sredim ostale fotografije,  okačim fotografije na kojoj je turistički informativni centar.  Možda nekom bude značilo, ako traži gde da odsedne u ovom mestu.

Nalazi se u samom centru mesta, odmah pored dečijeg igralište. Iza igrališta, gleda na crkvu.

IMG_0717.JPG.443c4e85d24678edecee14a9b4d

IMG_0718.thumb.JPG.e989e4c2c2b6bae5ce473

 

Inače u mestu ima puno smeštaja. Ima baš lepih vila. Treba voditi računa da niste baš na brdu.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li slucajno imate preporuku za neki smestaj ili za neki hotel?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima i video snimke, kako iz samog mesta tako i sa plaza? Da se vidi i voda i providnost, i naplavineako ih ima i talasi.. I to ono kako je ujutru a kako predvece npr...I iz juna, jula ili avgista, ili cak i iz septembra. I kakva je povezanost sa susednim mestima, kao i samom Kavalom..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene Iraklitsa nije odusevila.Plaza po najmanje.Ni okolne plaze,Vrasidas,Psatha,Ammolofi ...nisu bolje.Mozda zbog jakih kisa od pre 10 dana.

IMG_20180708_101519.jpg

IMG_20180708_081833.jpg

Izmenjeno (nunamina)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka