teodorinho

NEA IRAKLITSA

111 poruka u ovoj temi

Da li iko ima ikakva iskustva o ovom mestu sa lica mesta? Cena smestaja je u nasem slucaju presudila, ali sto vise istrazujem, sve mi se vise cini da je mesto pun pogodak. Inace idemo sa decom 9 i 7 godina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kolika je cena ,koji objekat i u kom vremenu letujete?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaista bih voleo da saznam da li je neko boravio u samom mestu i kakav je utisak?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li iko ima ikakva iskustva o ovom mestu sa lica mesta? Cena smestaja je u nasem slucaju presudila, ali sto vise istrazujem, sve mi se vise cini da je mesto pun pogodak. Inace idemo sa decom 9 i 7 godina.

​Mozete li mi reci o kakvom se smestaju radi?

U tom delu jos nismo letovali a zvuci nam primamljivo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trenutno se nalazimo na odmoru u nea irakici dosli smo pre dva dana i utisci su nam veoma pozitivni . Cak sta vise jako nam se dopada ovo malo ali veoma sredjeno i cisto mesto . Tu smo sa troje dece i mesto je namenjeno za decu i porodicu koja voli mirna mesta totlno suprotna Paraliji ili Ooimpic bicu. U ovom mestu smo verujte jedini Srbi jer nikog nismo uspeli da sretnemo sa nasim tablicama . U ovom mestu uglavnom borave Bugari i Rusi . Plaze su prelepe voda je cista . Cene apartmana se krecu od 40 do 60 eura dnevno . Ako zelite jos nesto konkretno da pitate tu sam . Poz.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel mogu neki kontakti za apartmane ?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ili makar malo slika sa lica mesta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine smo letovali u Nea Iraklitsi... Mesto je malo, ima i malu luku... Mirno je... U septembru cemo najverovatnije ponovo tamo... Putem kroz Bugarsku ispada najblize "more" za nas iz Nisa...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo da dodam da obavezno ponesete autan ili nesto zesce za komarce.

Mi boravimo u tosca bungalovima ali smo svracali i tamo uvece da prosetamo. Komarci su jako agresivni a samo mesto je prelepo, jako mirno i tiho idealno za roditelje sa decom ili parove zeljne intime. Lepse mesto odavno nisam video na grkom moru. Ovo bi mi bio izbor broj 2 za letovanje, odmah posle tosce kojom sam odusevljen. :)

Imaju prelepo setaliste pored male luke, jedno od najlepsih na grckom moru. Pogotovo uvece je lepo sa onim malim intimnim reflektorima koji osvetljavaju palme u nekoliko boja. Kao iz bajke.

Deset puta lepse od komsijskog nea peramosa koji podseca na paraliju.

Izmenjeno (karadjordje)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel mogu neki kontakti za apartmane ?

 

@ZekaZmaj, postavio sam u drugoj temi sve kontakte koje sam kontaktirao i cene... ne samo za Iraklicu vec i okolinu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se danas vratila iz Iraklice. Predlažem da se obratite Stefaniji u centru mesta, turistinfo ( kućica sa kosim krovom poput planinskih). Ona vam može ponuditi apartmane od 30-ak evra  pa naviše. Mislim da je moj suprug uzeo vizit karticu, proveriċu i staviću br.tel. i email.

Mi smo bili u Toski, ali smo hteli da produžimo letovanje i Iraklica nam se najviše dopala. Našli smo tu kućicu i Stefanija nam je ponudila nekoliko apartmana ( akcenat smo bacili na ĉistoću i pristojnost smeštaja i da napomenem "mi" smo: suprug, sin-14 i ja). Apartman je za 3 osobe sa dnevnim boravkom i spavaćom sobom ( naravno i kuhinja i kupatilo), lepo dvorište sa roštiljem i koštao je 40 evra noć.

Mislim da kod Stefanije možete iznajmiti i apartmane koji su u Paliju i Peramosu, ali nisam sigurna. Takodje, moje mišljenje  je da je Iraklica lepša od Peramosa, a u Paliju nema ničega osim kuća i jednog dragstora

Nismo se kupali na gradskoj plaži već na plaži Remvi koja je blizu, a sa manjom guźvom. I za kraj, nama se čuvena plaža Amolofi ne svidja - plitko, gužva, brašnast pesak i kilometrima dugaĉka bez prirodnog hlada (subjektivno mišljenje).

Nadam se da sam bila od pomoći!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bea,

Da li imate e-mail od Stefanije, ili broj telefona

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako nije kasno, stavljam mail i sajt.
Mail - info@ikoepiloges.gr
Sajt - www.ikoepiloges.gr
Pozdrav svima i javite kako ste prošli! 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I, da i je neko stupio u kontakt sa Stefanijom? Razmatram Nea Peramos i Nea Iraklitsu za letovanje ove godine, a jos nisam nista pronasla... Svi komentari, sugestije, preporuke su dobrodosli :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slobodno idi na bum, bez prethodne rezervacije. Naci ces sigurno nesto na licu mesta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka