mikipolo

Plaze na Krfu

469 poruka u ovoj temi

Peroulades je selo u blizini. I sad je u opticaju naziv Sunset beach, iz razumljivih razloga. Kafe-restoran je fantastičan.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo cetvrti dan na Krfu i ne nadjoh plazu tj beach bar gde posluzuju pice na lezaljkma

Svi su u fazonu plati lezaljke a za pice se snalazi kako mozes

Nemam nista protiv da platim lezaljke ali da se setam okolo i da trazim gde cu da kupim pice nije nesto na sta sam navikao

OK mogu da kupim pice u obliznjem marketu i da ga bez problema konzumiram na plazi ali za nekog ko obilazi dve plaze dnevno dodje malo poskupo 20-30e dnevno samo za lezaljke

Ako neko zna gde postoji beach bar sa uslugom na plazi molim da prenese informaciju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas u Ipsosu i u Agios Gordiosu

Izmenjeno (rakel)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Benitses, dve lezaljke, suncobran i dva pica su 7€. Biraš koje ćeš pice uz lezaljku.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao,

Da li mi mozete preporuciti mesta sa pescanom plazom? Unapred hvala.

Cao,

Da li mi mozete preporuciti mesta sa pescanom plazom? Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krf ima mnogo peščanih plaža, na severu, zapadu i jugu. Skoro sva mesta na zapadnoj obali imaju peščane plaže. Meni se  svidja mesto Agios Gordios,  kao i Pelekas, koji nije baš na samoj obali nego u brdu, a plaža u podnožju je prostrana peščana. . Na istočnoj obali peska ima Moraitika/Mesonghi. A ako od Moraitike predjete na zapadnu stranu ( ostrvo je tu najuže), doći ćete do sjajnih peščanih plaža Halikunas i Isos... Itd. Ali, da ne davim ovde, pogledajte slike npr. na sajtu greeka, com. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za sve koji su posetili  Porto Timoni, da li je bilo osa na plazi? Plaza je prelepa i zelela bih da je obidjem, medjutim imam problema sa alergijom, pa otuda strah zbog potencijalnih osa :( 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ExploCaty У другој половини јула их није било, али нисам сигуран да их уопште нема. Било је галебова који су летели изнад плаже и чекали да неко баци нешто од хране да би се сјурили доле. :D Прилично је тешко и споро пењање са плаже ка паркингу у повратку тако да не би било згодно ако си алергична да те убоде оса доле. Колико видим на Гугл мапама најближа апотека или доктор је на више од 20 мин вожње од тог паркинга у селу Афионас.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@McNulty hvala najlepse na odgovoru. :) Tesko mi da odustanem od avanture, Videcu sta cu na kraju :D 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@McNulty hvala najlepse na odgovoru. :) Tesko mi da odustanem od avanture, Videcu sta cu na kraju :D 

Ima pčela....ko je alergičan ima rizik....!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja omiljena plažica za popodnevni buć. Kontokali.

IMG_20210626_170047.jpg

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka