mikipolo

Plaze na Krfu

469 poruka u ovoj temi

Prelepi plažni bar "Royal Baths" kod Mon Reposa, noću romantični restoran.

IMG_20180829_111654.jpg

IMG_20180828_211449.jpg

IMG_20180828_211504.jpg

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Ovakve se stvari traze.Dobri komentari i zanimljivosti...bravo Rakel...:srce:

Inace kako se dolazi do te plaze?Ja sam bila u parku i palati...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza je kod hotela Mon Repos Palace, na kraju Garice. Postoji neprovidna ograda , i kapija, pa se sa ulice nista ne vidi. Ulaz se ne naplacuje. 2 drvene lezaljke sa madracima, suncobran i flasa vode =10 evra. Iako u principu ne volim lezaljke i plazne barove, ovaj je bas kraljevski. Debela hladovina, prijatna, diskretna muzika, kupanje sa pogledom na zaliv i Staru tvrdjavu... Neprocenjivo. U vodi su na pocetku kamencine i dugacak plicak, pa se ulazi pomocu merdevina sa dugackog drvenog mola. Tu na dnu ima mnogo guste morske trave, livada cela:D, ali duboko je dovoljno i ne moze da se dohvati pri plivanju. U kaficu su turisti, a na molu peskire rasporede grcki penzioneri sa belim sesiricima, i grcki tinejdzeri koji  osvajaju devojke skokovima u vodu... Bas je super atmosfera. 

Uvece na plaži  svetlost daju kristalni lusteri..Svašta! Ali izgleda sjajno. 

Izmenjeno (rakel)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos nesto u vezi zapadnih plaza. Druga polovina avgusta ove godine,  voda toplija nego ikad, kao bara. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Extra:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posetila sam dve plaze koje su jako zanimljive i specificne (Issos i Sidari). Ako vas zanima kako sve to izgleda mozete pogledati u mom videu i nadam se da sam uspela bar delic lepote ovih mesta da prenesem. Link videa:https://www.youtube.com/watch?v=W2yEJsOG5uk&t=10s

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plažu Porto Timoni izbeći u širokom luku. Prvo što se pešački kozijim stazama oko 1/2 sata a zatim što su obe plaže kamene i prepune osa.

Plaža u mestu Arrilas je super. Paleokastrica ima lep manastir i u podnožju 3 fine plaže. Barbati ima lepu šljunkovitim plažu sa baš bistrom vodom.

Izmenjeno (tm011)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je individualno.Ja bih uvek isla na Porto Timoni  i cvetno selo Afionas...Pesacenje mi je bilo uzivanje..Zalazak Sunca u Afionasu je poseban dozivljaj...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svako ima svoje afinitete, neko voli pescane plaze, neko kamenite, neko nevoli da se pomuci za neke stvari a i licni dozivljaj je potpuno individualna stvar.

Inace Porto timoni mi je jedna od lepsih plaza na Krfu koje smo obisli i svakome bih je preporucio.

Izmenjeno (fishbone)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A najbolje  je kad odete negde gde mislite da nema nista za vas, pa neočekivano "otkinete"... Evo,. ja bas nisam ljubitelj velikih peščanih plaža... Ali beskrajni pesak  Halikunasa, i jezero sa ljiljanima u pozadini... I nikog 100 m unaokolo... Horizont  bez granice izmedju neba i mora... Jaooo

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I veliko jato Flamingosa koje gacka po jezeru Korison :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eee... Nije bilo flamingosa... Mozda sledeci put:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka