mikipolo

Plaze na Krfu

469 poruka u ovoj temi

Jednom rečju hladna voda i gužva kao u Paraliji?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma, da...najbolje dođite u moj komšiluk, u Belu Crkvu...topla voda, gužva kao u Paraliji, a bliže je i priroda je lepša.;)

Izmenjeno (rakel)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I pritom nema djubreta na svakom koraku:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao, ćuti...znam kako je  na Krfu po tom pitanju (strašno, ružno, opasno , sramota i bruka), ali ni mi nismo mnogo bolji...skroz je van teme, ali srce mi se cepa svakog jutra kad idem na posao, na šta liči zelena površina blizu moje kuće...radnici komunalnog preduzeća vredno rade, ali ne mogu da postignu da pokupe ono što je naš svet u stanju da baci i zagadi.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jednom rečju hladna voda i gužva kao u Paraliji?

 

No, no... osmi smrtni greh je spomenuti Paraliju na temi Krf, inace te odmah obeleze kao nize bice kojem je Paralija=Krf, i cije su oci navikle na Paraliju pa ne moze da shvati sta je sve Krf... No, nastranu to, da ima lepih plaza-ima, ali su mnoge od njih tesko dostupne pogotovo ako imas decu, pretrpane su lezaljkama i camcima za taksiranje od plaze do plaze pa moras da gledas gde ces u vodu i benzin ti smrdi pod nosem a ti jos platis da u svim tim lepotama uzivas...na pojedinim plazama nije ni sljunak nego kamencuge da noge polomis...eto, u tome ne mogu da nadjem uzivanje. Sam pogled odgore na neku od prirodnih lepota ne zadovoljava moje potrebe za odmorom. Ali kome je to lepo i ko u takvim stvarima uziva, taj ce pronaci i najskriveniju uvalicu. Sto se tice hladne vode, ja sam zimogrozljiva i meni je skoro svugde voda hladna tako da o tome ne polemisem. Meni je bilo dovoljno toplo jedino u Sidariju u plicaku.. .A najvise smo uzivali na Glifadi. Ostale sam mogla i da ne posetim.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj izbor je ipak Mythos:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj bi bio  tamni Fix, al' deru Grci...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih rekao da deru, nego je nešto drugo u pitanju....ako znaš onaj vic sa babom i paradajzom:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da cujemo vic... :D

Alfa broj 1:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Overila Krouzeri Beach!

Pišem detaljno uputstvo za upotrebu kad se vratim u Srbiju!

:turista::suncase:

???

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce smo posetili Mirtiotissa plazu. Situacija na plazi je bila mesovita, mada smo se mi tekstilci, kako se to ovde kaze :D smestili skroz na kraju plaze. Plaza, odnosno boja mora i voda su fenomenalni. Spust do plaze je malo tezi, ima kao beton sve do dole, medjutim mi se nismo spustali autom. Jako je strmo, pa je beton zagreban bas mnogo, tako da kamenje strci sve u 16. Najbolje je mozda da ostavite auto kod taverne, mada onda morate da poranite jer nema mnogo parkinga. Svakako kada idete pesaka pogled na plazu je divan, tako da ne mislite ni o cemu drugom :) 

Plaza je bila puna pa je i nudista bilo dosta, nemam nista protiv pa nisam obracala paznju na njih, ali bilo je malo i onih nametljivih pozera, sto ume da iziritira, ali ok.

Videla sam da se ljudi kupaju i u nastavku te plaze, tu je obala stenovita, ali je voda i dalje fenomenalna.

E da, plaza je puna lezaljki, samo mali deo je slobodan ukoliko nosite svoj suncobran itd. Kaze mi decko da toga pre nije bilo. Cena lezaljke je 3e.

Slika samo jedna zbog specificnosti plaze :) 

47BCB53C-44EC-475A-85B7-5405FC0EDCE2.jpeg

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ako se ne varam, ova plaža je već pominjana na forumu pod imenom Krouzeri? Trebalo bi da posle ove taverne ima pešačka staza do plaže Kaminaki :razmislja:

 

Jeste,ovo je plaza Krouzeri, a kamena staza desno od plaze vodi do Kaminakija.

Zbunio vas je vjerovatno naziv velikog hotela Nisaki koji se nalazi na lijevom kraju plaze...i nas je kad smo bili prije 2 god. Gledali smo neki yt video na kojem je u komentaru ispod pisalo Nisaki beach i zbog toga smo je jedva nasli na Krfu(bilo nam cudno posto smo znali da je Nisaki ustvari bas mala plaza).

Nama je ovo bila omiljena plaza na Krfu, tako da razumijem Verandino odusevljenje:-)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka