Betolini

Stoliv - Tabor Stoliv Lola

3 poruke u ovoj temi

Zeleo bih da malo pokrenem ovu temu informisanja radi. Ja sam bio u kampu pre 15 ak godina i ove godine planiram da odem ponovo sa porodicom. Ako je neko bio zadnjih 5, 6 godina ili ranije moze da podeli iskustvo sa nama. Puno pozdrava za sve forumase i nadam se da ce se dosta ljjudi ukljuciti na temu. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila pred dve godine s detetom i uvek mi je taj kamp rezervna, ali vrlo draga varijanta za letovanje.

Ne mogu da pravim neka poredjenja jer sam samo jednom bila, ali ima mnogo fotografija na FB koje govore o atmosferi i desavanjima. Deca imaju svakodnevnu animaciju. Doduse, bila sam u prvoj smeni kad nije bas sve, sve funkcionisalo, ali odnos cena/kvalitet je odlican.

Jedna piljara i jedan supermarket su pored hotela. Rado cu dopisati jos nesto naredni put. Jeste li odabrali smenu?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Taman kada smo hteli da rezervisemo saznali smo da je supruga u drugom stanju tako da smo ipak zbog zajednickog toaleta i jos nekih stvari odustali za ovu godinu ali svakako u buducnosti idemo tamo. Malo da bebac ojaca pa nadam se za 2 - 3 god eto nas. Drago mi je da vam je bilo lepo. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26767
    Ukupno tema
    898073
    Ukupno poruka