bane1321

Hotel Naias, Hanioti

10 poruka u ovoj temi

 

ΝΑΙΑΣ je fenomenalan. Usluga je vrhunska. Sobe prostrane i prijatne. Imaju centralni klima uredjaj sa dva izduva, u kuhinji i sobi. Kuhinjica je dobro opremljena, sto je velika prednost hotela. Mmmmm dorucak, bezobrazno puta sam se vracao po jos. Inace traje oko 2.5 sata i sve je vruce i sveze. Dva bazena, veliki i mali sa delom za bas malene. Beach bar i restoran koji su za 10% skuplji nego u mestu. Igraliste za decu odmah pored plaze. Na plazi ima hlada... Jedino kvari utisak prokleti sljunak

 

Novi deo hotela je bolji, uvece mirniji, ako ste sa decom ima lift i veliko predvorje

 

Sobe se ciste svaki dan oko 25 minuta po sobi. Peskiri se menjaju svaki, posteljina svaki treci. Cistacice su mahom Bugarke.

 

Ako te jos nesto zanima...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ispred hotela Naias je bukvalno kamenje u vodi i to u plicaku, bar je tako bilo pre par godina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakva je Plaza kod hotela Naias u Haniotiju? Rezervisali smo hotel a ja tek sad videla komentare nekih engleza da su pozeljne sandale za plivanje (?!). Malo mi je bezveze da mi deca budu u sandalama u vodi i na plazi.

Hvala unapred. Jelena

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako sam dobro zapamtio komentare iz teme Hanioti, mislim ds su u pravu, tj. da ima kamenja u vodi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako je, u vodi ima puno krupnog kamenja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bila 2013-te plaza je

losa...odlazili smo na drugoj plazi(kod delfina)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Naisa je sasvm pristojan hotel sa dobrim svedskim stolom za doracak. Plaza je super, ima bar i restoran na plazi sto je super ako vas mrzi da se skitate po vrucini. More jeste bilo lepo ali je puno stena i koje kakvog kamenja i to je malo pokvarilo opsti utisak. Mi nismo nosili sandale ali bilo je i onih koji jesu. Sve u svemu lepo smo se proveli i da nije tog ruznog kamenja opet bi isli u Hotel Naias i Hanioti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo u Naiasu proveli 11 dana u drugoj polovini jula i ima stvari kojima smo zadovoljni i onih kojima nismo, pa ću prvo izneti one dobre:

- odlična hrana - koristili smo polupansion - doručak je svakog dana sa gotovo istom ponudom, ali je ta ponuda veoma raznovrsna, a večera vredi svakog evra, opet veoma raznovrsna ponuda (i glavnih jela i prilog i salata), s tim što se menja svakoga dana;

- dobar bazen koji se redovno čisti;

- čiste i prostrane sobe i nov nameštaj (u novijem delu hotela).

E sada bih o onome što nam se nije svidelo, a glavno što nam je zasmetalo je da se jedno reklamira, a drugo dobije.

 - Dakle, studio nam je bio smešten u novijem delu hotela koji NIJE na plaži, već na 100m od iste, a hotel se prodaje kao beach hotel.

- Plaža ispred hotela (starog dela) je neupotrebljiva, pogotovo za neplivače.

- WiFi koji se reklamira kao besplatan je zapravo besplatan samo za jedan uređaj (i nije omogućeno puštanje hot spota). Za svaki dodatni uređaj se internet naplaćuje po 5 evra dnevno.

- Sef u  sobi postoji ali se ključ naplaćuje 2 evra dnevno. Razumem da se naplaćuje saf na recepciji, ali u sobi :neznam:još nismo doživeli. 

- Na sapon, kupku, šampon ne računajte jer dobijete samo po primerak pri dolasku i nema dodavanja.

- Novi deo je građen gotovo u celosti od rigipsa, a hol je sa staklenim krovom, tako da je temperatura kao u staklenj bašti i sve se u trenutku zagreje čim se klima isključi.

- Klima je locirana tako da bije direktno u jastuk, pa je gotovo nepoguće koristiti je noću, a  terasu bi trebalo zatvoriti zbog neželjenih upada koji su se u Haniotiju dešavali prethodnih godina.

- Terase u novom delu su minimalne i može da se smesti max dvoje odraslih.

Opšti zaključak je da hotel vodi prilično ciketansku politiku, da se jedno reklamira, a drugo dobiješ, premda na oko sve izgleda ok. Mislim da je bolje pre odlaska poslati mejl i tražiti smeštaj u starom delu, jer mi se čini da se dosta više dobije uprkos starijem nameštaju.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To za sampon i kupku nije zamerka, to sve nosim...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze pomoc - Naias ili Sousouras???

 :razmislja:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka