darkopo

Vila Timoklia

6 poruka u ovoj temi

Mi smo 2013 proveli dve nedelje krajem jula.

Svima mogo da preporucim smestaj kod Timoklije.

Timoklija kazadrica stvarno preterano prijatna svaki dan nas je hranila kao da smo se pretplatili na domacu hranu.

Recimo jedan primer je kada nas je po povratku sa plaze na stolu cekali Skampi a zena toliko mrzi morske plodove da samo sto se nije ispo.. :sorry: ..la. Kada je to videla Timoklija odmah je morala da sutra sprema rostilj da kako kaze zena povrati krvnu sliku.

Timolklijin sin Spiros takodje veoma prijatan lik, sta god vam je potrebno uvek je tu.

 

Apartmani se nalaze na kraju sela Tsoukalades.

 

Neko ce reci da je lose sto je pored magistrale, ali verujte mi da posle 20h kada se zavrsava obilazak plaza oko ostrva skoro da nema automobila ili skutera tako da nista nece upropastiti vas odmor.

http://www.timoklia.gr/index.en.html

post-61287-0-16046800-1425994713_thumb.j

post-61287-0-92324600-1425994734_thumb.j

post-61287-0-65375900-1425994743_thumb.j

post-61287-0-65726300-1425994749_thumb.j

post-61287-0-77906200-1425994752_thumb.j

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dugo vec merkam ovaj smestaj,pa me zanima Darkopo da li mozes sa njima da dogovoris neki vid polu/pansiona,posto sam iz tvog teksta zakljucila da su vam spremali klopu...Gresim li?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo samo da prosledim informaciju pa mozda ce nekome znaciti ko planira da letuje u poslednjoj nedelji septembra. Juce sam kontaktirala Timokliu i slobodni su od 22.09 cena bez cenkanja ponudjena 30 e. Meni nazalost datum ne odgovara ;-{{{

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobio sam pristojnu ponudu za ovaj smestaj, za 4 osobe, e sad ima jedan veliki krevet, i ovaj na razvlacenje. Je l' mogu realno i komotno dve osobe na taj krevet? Verujem da je ok, ali udobnost? Posto izgleda cudno

_MG_9043.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio Ja u Timokli , smestaj odlican!

Zavisi kolike osobe, generalno moze..

Udobnost je ok, sustina je da se probudis naspavan... Nije fazon kao da spavas na podu ok je..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna gde se nalaze aprtmani br. 4 i 7. Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka