jaksa

Hurgada leto 2015 - letovi, agencije, iskustva

691 poruka u ovoj temi

Jel to meni? :)

Ja sam skoro već prelomio, a favorit je Palm.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

daaa Vama :) pa Palm i Caribien su jedan pored drugog,a ne mogu da se porede koliko je Palm bolji :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jasno je to meni. S druge strane plaža je odlična u oba slučaja a palm znamo ko ima u poudi, a znamo ko ima i carribean,

S obzirom na moja predjašnja egipatska iskustva faktor agencije je itekako značajan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ili ja nisam procitala ili niste napisali kakva ste to iskustva imali sa agencijama :) meni je to itekako znacajan faktor i jako se radujem sto sam izabrala,koliko toliko pouzadnu agenciju a i Steigenberger. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko se secam jaksa je imao problema sa Conte agencijom..ali da ne pricam u tudje ime..

saja,vas travel market ima i ovde u yu biznis centru i ja sam tu 2012,i 2013.uplatila argusov aranzman(al mislim da se drugacije zvalo,il sam ja prolupala :-)),tek sam sad videla iznad vrata reklamu da pise,oni prodaju skoro sve agencije,a mene je mrzelo sa ,tada bebom,da idem u centar,pa sam tu uplacivala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio je SL Invest,tu ja uplacujem i jako su ljubazne devojke. I owaj put sam uplatila preko njih,ali 1a travel aranzman.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e,jeste,SL invest,eto koliko nemam pojma i ne pamtim!! :-)

e sad,ne bih uplatila aranzman 1a tu,jer je 1a bas na 30m od njih :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste,ali ja volim preko njih kao sto sam vec rekla i hvala Bogu do sad nikakvih problema s njima :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ne znam da li je do letova ili cega ali Ponte ima jako visoke cene ove godine.. npr Sheraton Miramar je 10 noci preko Ponte oko 1000e a toliko je u Farosu 15dana..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se odlučili i uplatili Sindbad Aqua Hotel preko SAB-a od 30.06. do 14.07. Dvoje odraslih i dvoje dece sve ukupno sa taksama oko 1850 evra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko putovao u Hurgadu preko Faros toursa? Za neke hotele imaju nize cene, pa me interesuje kakva su iskustva. Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam putovala,a znam i druge ljude koji su putovali i sve je bilo u redu..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I Filip izbacio neki cenovnik za leto 10i11 nocenja Air Serbia....Old Palace skuplji od Sheratona :nesvest: +15e troskovi putovanja..Ludnica :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e,ako su ovi normalni,onda ne znam..:-)ko je ovde lud,da li nase agencije,da li egipcani,kolike to pare traze,a verovatno najludji nasi ljudi koji to placaju..ali ne verujem da ima ikog ko bi to platio...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka