pankoz

Hotel Melissa Gold Coast ** Psakoudia

32 poruke u ovoj temi

U ponudi i opisu,kao i na fotografijama vidi se bazen,hotel i okolina.Deluje vrlo pristojno,samo još niko da se oglasi ko je bio u samom hotelu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakav je smeštaji klopa da li neko zna,nisam izbirljiv,al sam malo skeptik,jer su komentari svakakvi,ali uglavnom od stranih turista

Izmenjeno (Aleksa+-008)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko primećujem cene su sada mnogo,mnogo jače nego što su bile u pretplati tokom Februara.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidim da jos neko ide u istom periodu kad i mi 25.6.05.7. znaci,vidimo se tamo!I mi smo iz NS-a.Jedna prijateljica od nase kume,koja isto ide sa nama,je rekla da je hotel uzasan,da je pisala vise zalbi,navodno je spominjala i miseve.Ja se iskreno nadam da nije tako!Lepo izgleda na slikama.....sad,sta je tu je,videcemo uskoro!

Ne verujem da je ljudima u interesu da rasteruju goste,ipak je to malo mesto i jedino na cenu mogu da privuku turiste.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Citala sam na nekom stranom sajtu komentare,koliko sam shvatila neki su bili smesteni i 500m od obale,pa razumem da su imali lose iskustvo.Jedni se zale na hranu i da je nije bilo dosta,drugi hvale.Nemci se uglavnom zale na cistocu,ali to je sve stvar ukusa.Mi smo bili jedne godine u apartmanima gde uopste nije dolazila cistacica,nego smo sami cistili,pa nije to kraj sveta,mozda njima jeste....bar svi kazu da je plaza lepa i more cisto.Nista,spavacemo na plazi :)))

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

3 porodice sa decom kreću put Melisse 23.06. u ranim jutarnjim časovima (po planu bi trebalo da krenemo oko 1h iz Bačkog Jarka),tako da ćemo se tamo svakako videti.
Nazad nema,očekujemo solidan smeštaj i pristojnu hranu,čisto more i kvalitetan odmor.Naoružaćemo se pozitivnim vibracijama i nadati se dobrom smeštaju :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo me sedim u Melisi pijem jutarnju kafu i uživam.Sve priče o haosu u hotelu zaboravite.Hotel je čist uredan,miran idealan za porodice sa decom.Hrana je extra,raznovrsna i ja zasad nemam ni jednu primedbu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

IMG_20150624_215525.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo je stvarno ok hotel sa obzirom koliko ima zvezdica.Bazen  čist sobe sređuju svaki dan,posteljina na 3 dana,parking u hladu,plaža blizu,večera bolja od doručka,al gladni nećete ostati.Gosti su Nemci(mali broj ),Rumuni,Bugari i mi...vfi u hotelu dva i na plaži jedan.Za decu jedan dan bili klovnovi i animirali ih,a za odrasle Grčko veče.Mi ovde ne osećamo Grčku krizu...:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim Vas za malu pomoc. Dopada mi se ovaj hotel zbog polozaja na plazi, lepe plaze, samog mesta jer mi se cini da je porodicno i da se ipak moze malo prosetati i polupansiona po povoljnoj ceni,jer mi se bas ne kuva na moru sl.godine. 

Ideja nam je da 1-2 dana provedemo na svojoj plazi pa jedan dan na izlet. Idemo sa decom 1 i 6 godina. 

Od higijene ne ocekujem previse mirisljavosti. Ciste carsave i peskire i osnovno ciscenje poda i kupatila. I da nema tragova neciscenja od prethodnih godina... 

Od hrane ujutru da ima kis.mleko,sir,neko jaje ili pita. Neku virslicu ili sl suhomesnato a jestivo ponekad. Ako bude i neko povrce i integralni hleb - super.  I da mi niko ne pravi problem zbog samodopunjavanja (ponela bih zitarice za klince i dodala neko povrce ako nema u ponudi). Za veceru bi nam najvise odgovaralo da postoji u izboru neko ne previse zacinjeno meso/riba i salata,ali nekako mi se cini da se to da probrati.

Dalje,da imamo gde da ostavimo auto bez velikog rizika. Da postoji neko mesto u hotelu gde je wifi ok da mozemo da se javimo kome treba.

Da u sobi nije pakleno vruce i po mogucstvu da je neka mirnija strana jer klinci su naviknuti rani na spavanje. Za ovo vas molim savet, sta pokusati da trazimo od hotela gde da budemo smesteni.A generalno vas molim za misljenje da li bi hotel ispunio ove nase zelje.

Nikada nisam naisla na mesto sa toliko oprecnih komentara i ocena,pa molim i druge koji su zadovoljni ali i koji nisu toliko zadovoljni da takodje odgovore na moje pitanje detaljnije.

Cena je i ove godine dosta povoljna,verujem da ce biti jos ljudi kojima ce ovo biti korisno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pokušaću svega da se setim,pa ako nešto zaboravim slobodno pitajte.

Da krenemo od smeštaja.Sobe nisu bile toliko loše,prolazna ocena.Poseduju malu kuhinjicu sa frižiderom i ponešto od escajga.Rešoa nije bilo.Terasica je bila mala i gledala je na bazen.Imali smo sušilicu za veš i to onu poveću,samostojeću.

Bazen je skromnijih dimenzija sa ograđenim delom za malu decu.Higijena bazena zadovoljavajuća,mada smo se mi pustili decu u bazen tek poslednjeg dana.

Hrana je bila prosečna,svega je bilo dovoljno.Problem može da nastane u špicu sezone zbog kapaciteta stolova,ali malo se sačeka.Voća koliko se sećam je bilo i to sezonskog,u dovoljnim količinama.Što se tiče dopunjavanja obroka vašom hranom,mislim da tu neće biti nikakvih problema,jer vrlo su ljubazni.

Što se tiče parkinga,ni tu neće biti problema.Sa glavnog ulaza u hotel,iz pravaca plaže ima sigurno mesta za 20-ak automobila,gde je veliki hlad ispod borova.Takođe sa kontra strane,sa magistrale kod manjeg ulaza takođe postoji parking za nekih desatak automobila i tu nema hlada.Mi smo parkirali uvek u hladovini ,osim poslednjeg dana gde smo auto preparkirali na drugi parking zbog blizine sobe,kako bi se lakše potovarili za odlazak iz hotela.

Sa WI-FI-jem je bilo vrlo nategnuto,pogotovo kad je došla neka ekskurzija.Tada signala nije bilo ni za lek.Ta deca su prosto po ceo dan visila na telefonima i tabletima.Bila je prava sreća nakačiti se na mrežu,ali tada nije bilo protoka :-(.

Meni najveća zamerka je bila što su u hotelu dozvoljeni kućni ljubimci.

Bilo je tu nekoliko kerova,ali posebno su se isticali vlasnici jednog, kojeg su šetali svaki dan oko bazena,po celom objektu hotela,a vrhunac je bio prilikom boravka u restoranu,gde je ker ležao između stolova.Da se razumemo,nemam ja ništa protiv životinja,imamo kući psa i volimo životinje,ALI DA MI TUĐI KER NJUŠKA OKO NOGU DOK JEDEMO U RESTORANU....pa to ni svom ne dozvoljavam,i to među gomilom dece!Čak smo se i žalili,ali nije bilo preteranog razumevanja,pogotovo od vlasnika tog psa.Oni su se ponašali kao da je to njihov objekat.Posle im je gazdarica zabranila da psa šetaju dvorištem,jer je tamo bilo uvek puno dece.Jako loše iskustvo.

Još jedna velika zamerka je bila kad je na 4-5 dana došao jedan ili dva autobusa čini mi se nekih čeha,poljaka ili kojih već.. .Tada sam generalno konstatovao koliko je naš narod miran i normalan.Ta deca su totalno uzurpirala hotel.Skakanje i galama na bazenu (pitao sam se da li ikada idu na plažu),na kojem su bili po ceo dan.Gađanje hranom za stolovima,ma katastrofa.Njihovi profesori ili oni koji su bili zaduženi za njih uopšte nisu obraćali pažnji na tu decu,koja su bila sve osim kulturna i normalna.Da napomenem da je to bilo krajem Juna.

Do plažeće vam trebati oko 3 min peške stazicom kroz šumicu.Ima velika nizbrdica,pa može biti malo nezgodno pogotovo sa malom decom,i tu treba obratiti pažnju.Plaža je dosta čista,ali to opet najviše zavisi od ljudi i kulture istih koji tu svakodnevno borave.Široka je oko desetak metara i tu možete postaviti svoje suncobrane ako ih nosite,ili ići na onaj deo gde imate suncobrane i ležalje koji se plaćaju.

Da rezimiramo,generalno moja porodica i ja nismo oni kojima trebaju idealni uslovi za letovanje,skupi hoteli posluga i slično.Volimo da je more čisto,što je i bilo.da je plaža blizu i da nismo autom morali svaki dan ići na plažu.Hrana je bila zadovoljavajuća,smeštaj solidan,najveće zamerke su upućene ka grupnim eksurzijama (to nam se dešava već drugi put zaredom :-( ) i kućnim ljubimcima .Na to sada posebno obraćamo pažnju kod traženja hotela za letovanje 2016-te.

Ako sam nešto zaboravio,slobodno pitajte

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Komšija me ispravio,u pitanju su bili rumuni sa kerom,a oni su bili na neki način povezani sa tom eksurzijom koja je boravila u hotelu,jer su oni kao pazili između ostalog na tu decu.

Još zaboravih napomenuti,da je oko bazena uvek bilo pčela u jako velikom broju,pa smo i iz tog razloga izbegavali da puštamo decu u bazen.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja bih se još nadovezao,da u sklopu hotela ima fudbalski teren,gde su organizovali animaciju za decu i grčko veče.Gazdarica stara grkinja Melissa,drži do higijene,sobu su nam čistili skoro svakog dana,kupatilo poseduje fen,a tuš kabina zavesu.Ostalo je sve kako vam je opisao komša Pankoz.:-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vam na brzom i  iscrpnom odgovoru.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko para je sada boravak?Čini mi se da smo mi plaćali 23.06.-03.07. oko 650€.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895518
    Ukupno poruka