Deana*

Azak 3* vs. Buyuk 4* hotel

5 poruka u ovoj temi

Pre nekoliko godina letovala sam u hotelu Grand Zaman Beach, ove godine mi je budžet skromniji zbog još dva letovanja.

Azak mi se mota po glavi, lokacija je odlična, bukvalno na samoj plaži. Tačno znam gde je, čak sam se slikala ispred ulaza. Hotel je 3*, povoljan je, ali mi smeta što je HB, a ne all incl.

Buyuk je 4*, ali ni on nema all incl. Cene su tu negde.

Šta izabrati?

Ima li takva neka lokacija, ali da je all?

Ups, pogreših i izvinjavam se. Molim moderatora da temu stavi na odgovarajuće mesto.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Azak je divan, mali hotel sa odgovarajucom uslugom. Sobe su male ali moderno uredjene i savrseno ciste. Hrana je sveza, izbor nije ogroman ali sasvim pristojan. Osoblje ljubazno :) Sve u svemu, preporucujem(u skladu sa cenom).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, hotel je uplaćen još u februaru, ali sad se žderem zbog Argusa. Bila sam u Hurgadi, hotel 5* i all incl Meni to ne treba jer sam tamo samo žderala, a pri tom, nisam koristila ni pola od mogućeg. Bitno mi je da je hotel na samoj plaži. Letovala sam blizu, u Grand Zaman Beachu, i ručak i užine i sve ostalo bilo mi je suvišno. Čovek se zasiti svega.

Izmenjeno (Deana*)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li  u Azaku u sklopu dorucka i vecere posluzuju piće i kafu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U sklopu doručka imate automat za razne vrste kafa i sokove, a za večeru se plaća dodatno i to odokativno. Jedno veče platismo 10 TL, a par večeri kasnije, ista dva pića 20 TL. Tražite listu pića sa cenama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26504
    Ukupno tema
    887643
    Ukupno poruka