prezontije

Smeštaj na plažama Lefkade

26 poruka u ovoj temi

Po meni los izbor mesta kao baze za obilazak ostrva..zavuceno je,put do dole je "malo" vijugav,nije bas za svaki dan gore-dole tuda..Ok, ima plazu,nista sad spec iskreno,al' ajde,zavisi od ukusa..

Izmenjeno (makikiss)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

^ Nisam to znala za put do Mikros Gialosa... Sto se plaze tice, nije mi to presudno u odabiru smestaja, samo mi je bitno da izbegnem buku Nidrija i Lefkasa i guzvu "velikih" mesta, zato sam trazila manje i mirno mesto... A dobro, kontam da ne moze bas biti toliko lose, blizu je Vasiliki, procitala sam negde da iz Vasilikija krecu brodici do Agiofili plaze (valjda). :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onda odsednite u Vasilikiju ili Pontiju ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

^ Naravno, i to je moguce, ako mi Ponti odgovori u neko skorije doba... Za sada sam samo kontaktirala nekoliko smestaja, par njih mi je odgovorilo sa ponudama, par njih se uopste ne javlja, Ponti beach i Sunset studios izmedju ostalih... No, ima vremena, videcemo jos. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa realno nema mnogo buke u Lefkasu. Recimo, Agios Ioanis je isto odlicna opcija za obilazak Lefkade. Agios Nikitas je takodje dobra baza, mada debelo precenjen.

Ako idete autom, onda mozete kako hocete mada svi mi koji smo vec bili znamo da su za obilazak Lefkade najbolja mesta na zapadnoj strani ostrva, ukljucujuci i Lefkas koji je po meni najbolji.

Izmenjeno (Stevang)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja najcesce savetujem Agios Ioannis..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Informacija za "Theocharis Bros" ,termin pocetak avgusta,85e/dan,cetvorokrevetni studio.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslah svima upite, nadam se brzom odgovoru jer se vec nerviram sto je ispalo tako kako je ispalo sa agencijom, krajmarta je a mi nemamo smestaj :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stigao odgovor od Libre, imaju slobodno od 1-22 juna za 70e po noci cetvorokrevetni app. Nazalost nama ne odgovara datum jer klinac ide u skolu do 15 ali eto info ako nekome odgovara :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je moguce ici peske od Agios Joannis plaze do Lefkasa. Smestaj je blizu plaze, pa me zanima da li je izvodljivo ici uvece u setnju.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice smestaja/studia Sunset na Kathismi, cena jul 2019. cetvorokrevetni studio 95e noc. Lokacija dobra, Kathisma prelepa. Bude nezgodno posle celog dana na plazi, sa svim ponetim rekvizitima, popeti se uzbrdo. Strmo jeste, uz to puno automobila, pa je nezgodno sa decom stici do smestaja. Bazen lep, cist, sa odlicnim pogledom (sa visine) na more. Sam smestaj nije nista posebno. Bili smo smesteni u zgradi iza bazena. Okolina neuredjena, nikakav osecaj lepote pomorskog mesta. Studio sa starim namestajem, kuhinjski pribor nedostaje, internet nikakav. Parking lep i natkriven. Odnos cena/kvalitet nije opravdan po mom misljenju. Vise je sve "nasminkano" spolja. Vlasnici neljubazni. Najbliza prodavnica u Agios Nikitasu. Na plazi jedan fast food sa girosom, ne mogu da se setim imena, ali se itekako secam groznog ukusa. Izvinite na opsirnosti, mozda ce nekome moje iskustvo koristiti.

Izmenjeno (ZeljkaDr)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka