IkiDeki

Vila Tomas, Nidri

16 poruka u ovoj temi

Има ли свежих искустава са овом вилом? Многе наше агенције је имају у понуди, требало би да има оних који су боравили у њој 2014. или лето пре...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neverovatno, ali izgleda da nema... Ništa, mi ćemo biti tamo od 28.juna, pa ćemo vam preneti utiske...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A utisci su?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije nas dugo bilo na forumu, a ostadosmo dužni za utiske o ovoj vili. Mislim da je dovoljno reći da ćemo i ove godine na Lefkadu, ponovo u vilu Tomas.

 Vila je na dobroj lokaciji- na 5-6 minuta hoda od centra i još nekoliko minuta od gradske plaže. Ako iz vile krenete na drugu stranu, za 2-3 minuta ste na magistrali( nema nikakve buke u vili zbog toga, mirno je), što je dobro za one sa skuterima( brzo izađu na put i krenu u avanturu), Kad se pređe magistrala i nastavi istim putem, stiže se do vodopada. Kad smo kod skutera, vila je zgodna jer ima dvorište, pa skutere nismo morali da ostavljamo na ulici. Poslednjeg dana su nam stvari stajale u dvorištu, a gazdarica nam je dozvolila da jedan studio iskoristimo za tuširanje.

 Studiji su sasvim solidni. Neki su se žalili da su sobe previše male. Ne znam kakav su smeštaj ranije imali, ali ja ne primećujem razliku u odnosu na bilo koji studio u Grčkoj u kom smo do sada bili( napominjem da uvek biramo jeftinije varijante, mada, koliko čujem od ljudi koji su bili u skupljim vilama ili hotelima, sobe su uglavnom male). Istina, nije neko prostranstvo, ali ne vidim čemu bi služila neka ogromna soba... Za dve osobe, sasvim dovoljno prostora. Kupatilo je takođe malo( opet ništa novo). Studio je standardno opremljen- peškiri, u kuhinji -escajg, tanjiri, po koja šerpa, čaše, šolje. Ako nešto i fali, gazda donese kad mu kažete. Čisto je.

 Jedino na šta se treba pripremiti su komarci. Nema komarnika, ali zato komaraca ima užasno mnogo, pa treba poneti Raid ili nešto slično. U dvorištu uveče gazda uvek drži upaljene spirale protiv komaraca, pa može da se sedi( samo da napomenem, dvorište je malo).

 Sve u svemu, mislim da će ova vila odgovarati svima onima koji nemaju neke preterane zahteve i previše visoke standarde, a čini mi se da i cena jasno govori da je reč o skromnoj( ali, po mom mišljenju, vrlo pristojnoj) vili. 

  Ako ima pitanja, tu smo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iki Deki hvala na opisu za vilu. U Vili Tomas nema tus kabina koliko mogu da primetim? Ja se dvoumim izmedju nje i Vile Gatsoulis? Samo mi je bitno da je pristojno i cisto, posle ja odrzavam, nemam visoke zahteve :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema na čemu :). Nema tuš kabine( sve i da su hteli da je stave, nema mesta, baš je malo). Malo je nezgodno, dok se ne naviknete da vam je, dok se tuširate, lavabo odmah pored, a WC šolja iza leđa( vidi se na slikama sajtova agencija) i da je kupatilo posle potpuno mokro. Ali dobro, brzo se čovek navikne :D.

Generalno, vila jeste pristojna i čista i sasvim OK izbor. 

Što se vile Gatsoulis tiče, ljudi koji su bili u toj vili su se žalili na neki kanal koji prolazi pored i poprilično se oseća i na jako mnogo komaraca... O toj vili, ipak bolje da piše neko ko je u njoj bio... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 23 sata, IkiDeki je rekao/la:

Nema na čemu :). Nema tuš kabine( sve i da su hteli da je stave, nema mesta, baš je malo). Malo je nezgodno, dok se ne naviknete da vam je, dok se tuširate, lavabo odmah pored, a WC šolja iza leđa( vidi se na slikama sajtova agencija) i da je kupatilo posle potpuno mokro. Ali dobro, brzo se čovek navikne :D.

Generalno, vila jeste pristojna i čista i sasvim OK izbor. 

Što se vile Gatsoulis tiče, ljudi koji su bili u toj vili su se žalili na neki kanal koji prolazi pored i poprilično se oseća i na jako mnogo komaraca... O toj vili, ipak bolje da piše neko ko je u njoj bio... 

Ima li Wi-fi u vili Tomas? Razmisljam dal vredi dati 40  eura za neku drugu vilu kao npr Vila Vasia...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine nije bilo WI-Fi-ja. Možda su se ove godine malo modernizovali :D( mada ne verujem).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U Friday, May 20, 2016 at 22:24, IkiDeki je rekao/la:

Nema na čemu :). Nema tuš kabine( sve i da su hteli da je stave, nema mesta, baš je malo). Malo je nezgodno, dok se ne naviknete da vam je, dok se tuširate, lavabo odmah pored, a WC šolja iza leđa( vidi se na slikama sajtova agencija) i da je kupatilo posle potpuno mokro. Ali dobro, brzo se čovek navikne :D.

Generalno, vila jeste pristojna i čista i sasvim OK izbor.

Što se vile Gatsoulis tiče, ljudi koji su bili u toj vili su se žalili na neki kanal koji prolazi pored i poprilično se oseća i na jako mnogo komaraca... O toj vili, ipak bolje da piše neko ko je u njoj bio...

Imam jos jedno pianje - da li sobe u Tomassu imaju terase, da li su one pristojne za sedenje I da li su susedne kuce previse blizu pa neke od tih terasakoje gledaju bas na njih, preblizu?

 

Inace, veoma je koristan opis koji ste dali.

Hvala,

 

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve sobe u Tomasu ( koliko smo videli) imaju sasvim fine terase sa stolom i stolicama( tu smo doručkovali i večerali; u sobi nema stola za kojim bi se moglo jesti) i žicama za sušenje veša( čisto ako nekog interesuje - imali smo samo 2 štipaljke, pa smo kupili još tamo; ne znam da li je u drugim studijima bilo više). Mnoge su obavijene puzavicom, pa baš lepo izgleda. Terase sa prednje strane kuće gledaju na ulicu, sa jedne bočne na veliki plac( nema kuće blizu, ali smo čuli od onih koji su bili sa te strane da je povremeno bilo ovčica :)), a preostale dve gledaju na susedne kuće. Strana sa koje smo mi bili je najbliža susednoj kući, poprilično je blizu, ali nije bilo nikoga sem vlasnika koji su u prizemlju, tako da...

Inače, svako jutro svojih 5 minuta ima jedan petao iz nekog od susednih dvorišta( nadam se da ćemo ga opet slušati, da nije završio u supi).

Drago mi je da neko ima koristi od našeg pisanija. :) Tu smo za dodatne informacije ako zatreba.

Veliki pozdrav!

DSCN0043.JPG

DSCN0041.JPG

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A jel mozete da nam date tacnu lokaciju kuce, adresu, ili slikano na mapi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako nešto znači...

Tomas.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala IkiDeki :D

Idemo 18. 06. kod njih, kolima, pa nam u agenciji nisu dali bas upustva kako do njih, nego samo broj predstavnika agencije kome treba da se javimo po dolasku. Nadam se da ce nam biti lepo :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da pokušamo da objasnimo kako da stignete do vile. Kad uđete u Nidri, idete pravo glavnom ulicom( more vam je sa leve strane), prođete pored crkve( biće vam sa leve strane), prođete Avis rent-a-car( isto sa leve strane) i još malo napred, preko puta Homer rent-a-car-a je uličica( skrenete desno u uličicu i samo pratite put; kad prođete hotel George( biće vam sa desne strane), blizu ste). Na slici se vidi početak uličice( sa leve strane je Le Chocolat- sladoled, krofnice... prošle godine je ispred stajao ogroman sladoled). 

Predveče se ta ulica pretvara u pešačku zonu, čisto da znate...

Inače, i  mi smo tamo od 18.06. :D

Untitled.png

Sve hoću da napišem, pa zaboravim- televizori imaju usb priključak, pa može da se odgleda neki film sa flash-a pred spavanje, pošto su kanali bezvezni...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super, bicemo komsije, taman da vas smaramo da nam preporucite na koje plaze da idemo ;) 

A jel imaju frizidere u sobama, posto ih ne vidim na slikama?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka