lanna

Vila Corina, Apolpena

30 poruka u ovoj temi

hvala

buduci da idemo prvi kada se vratim pisem komentare..pretpostavljam da nema net

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bas mi je drago za vas i Corinu, ja sam pregovarala sa njim jos u feb. izgleda da ne valja traziti smestaj tako rano, oni sad videli da su prsli pa spustaju cene izgleda. naime poenta je sto je meni trazio 65e pa mu ja spustila jedva nekako na 60 i to za 15 dana. sad vidim da daje i za 50 i bas mi drago, vila mi deluje extra.

ako neko ide u Timokliju volela bih da se javi, za tom vilom sam bila odlepila ali trazio mi je 70 pa sam odustala, cak se i svadjala jer mi kao spustio,a posle se pravio lud, full season ovo ono..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Corini ima internet sto posto jer je to bio jedan od uslova koji su mi bili bitni kao i klima koja je ukljucena u cenu.

Zato Saska sobodno pisite izvestaje sa lica mesta kad god stigneta.Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Corini ima internet sto posto jer je to bio jedan od uslova koji su mi bili bitni kao i klima koja je ukljucena u cenu.

Zato Saska sobodno pisite izvestaje sa lica mesta kad god stigneta.Pozdrav!

hocu naravno, juce sam uplatila depozit doznakom jos mi se nije javio vlasnik da je dobio pare ali valda je sve ok..ako ima net ekstra...pisacu sve i sta valja i sta ne valja...

Ja sam iz Republike Srpske i uplacivao sam preko Nove banke, sto se Srbije tice raspitaj se malo, evo sta sam ja nasao

http://www.eurogiro....s/europe/serbia

ok hvala na odgovru znacu za ubuduce...vec sam poslala pare..

da li neko ide u vilu Corinu oko 10tog jula?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nemoj da brines sto se nije javio da je primio novac, svi su tako nemarni. ja sam mom nakon pet dana poslala "sta se desilo sa mojih 100 eura" i onda mi tek odgovorio "novac je ok" eto toliko...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

evo ja sam upravo u Corini, tacno izgleda onako kao i na slikama...udaljeno 5 min od centra Lefkasa ali je u gradu....pun pogodak!!ima net...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Reci mi koja je cena apartmana posto nama trazi 45e za nas dvoje? koliko je vila udaljena od plaze? pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

evo ja sam upravo u Corini, tacno izgleda onako kao i na slikama...udaljeno 5 min od centra Lefkasa ali je u gradu....pun pogodak!!ima net...

Znao sam da nisam pogresio yeah!

Sitno do polaska...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja sam isla preko erste..nisma se iskreno ni raspitivala okolo jer smo mi uplacivali za dva apartmana tako da nam nije bilo puno...

vila corina je skroz ok, par minuta voznje od centra na brdascetu gde pomalo duva vetar a smestaj vrhunski.....

Mi smo trenutno u Villi Corini, odmah pored glavnog grada...smeštaj fantastičan! mi imamo ogroman apartman sa ogromnom terasom, klimom...svaki drugi dan donose nove peškire, sve je uredno i čisto... Pogled je predivan jer se nalazi na brdu, odavde je sve blizu...

Jedino što mislim da im nije svaki smeštaj isti, ima i manjih apartmana sa manjim terasama...

Ali to, mi smo srećnici :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo Ianna,

I ja dolazim sa devojkom u subotu u Villi Corini, rezervirao sam preko neta po preporukama forumasa (hvala svima) pa ako mozes urgiraj za neki bolji apartman :)

Do kad ostajete na Lefkadi ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mi baš odlazimo u subotu, možda upadnete u naš, naš je stvarno super! :) u svakom slučaju sve je super, čisto, pogled divan!naš je broj 3 :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lefkas je super izbor jer je grad gde možete uveče da prošetate... Sa druge strane i Agias Nikitas je dobar izbor jer je slatko mesto, blizu Milos plaže, a ima i svoju lepu plažicu. Nećete pogrešiti gde god da odete.

Sigurna sam da možete da nađete za 40 evra pristojan smeštaj. Mi smo bili u vili Corina i sve pohvale! Pošaljite mejl danas na corinalefkas@hotmail.com pa ih pitajte da li imaju slobodno i koliko košta smeštaj... Oni se nalaze na 2km od Lefkasa, pozicija je super, važno je samo da ste kolima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i ja sam se vratio juce sa lefkade, Villa Corina isto kao i Ianna, smestaj je odlican 2 km od grada.

Malu zamerku imam samo na blizinu puta koji vodi prema Agios Nikolaosu, prolazi tacno pored vile pa uvece smeta buka automobila i motora. Resenje je zatvorena vrata + klima (koja se ne doplacuje).

Cena apartmana za dvoje je bila 50e/noc od 4 do 14 Avgusta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preporuka za vilu Corina. Kalipso se pitala da li su u pitanju apartmani, jesu, imamo dve prostorije, dve terase, odnos cena/kvalitet je odličan. Mala zamerka je lokacija odmah pored puta za Tsoukalades, pa ako se skroz ne zabarikadirate može biti poprilično bučno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887844
    Ukupno poruka