lady m

Libre studios, Kathisma

24 poruke u ovoj temi

Večeras mora da padne definitivna odluka da li uplaćujemo vilu Libre na Kathismi. Molim sve koji znaju bilo šta o njoj (nalazi se iznad kafića Libre) da mi pomognu nekim savetom, PLEASE!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prošlog leta bili smešteni na samoj plaži Kathisma, studia i kafić Libre. Rizikovali smo jer niko sa foruma nije bio tamo i oduševili se. Od tada smeštaj biram isključivo na plaži. Bude te i uspavljuju talasi, pogled fenomenalan, možeš da se bućneš u vodu bukvalno sa terase, najlepše plaže su u blizini, na 5 minuta vožnje Agios Nikitas, na 15 Lefkada. Nekako mi je mnogo bolje da imam takav dnevni ugođaj, a da se uveče odvezemo do nekog od gradića. Za ovu godinu planiram još veću avanturu, smeštaj na plaži Petani na Kefaloniji. Mrvicu me plaše one lakat krivine (mom suprugu, inače driveru u svim našim akcijama, to uopšte ne smeta, njemu su putevi na Lefkadi fenomenalni!?), ipak je Kathisma mnogo pristupačnija. Videćemo, za sada razmišljam o tome, ako me neko od forumaša ne odgovori od te akcije, ali nadam se da neće. Znam da je off topic (postaviću ovo i na temi Kefalonija) ali Kefalonjani bivši i budući šta mislite o ovakvom izboru smeštaja? Da li je ludo ili samo hrabro? Pozzic

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ova vila Libre deluje skroz simpatično i ima predivan pogled. Verujem da je i plaža na kojoj se nalazi dobra. Mogu samo da zamislim koja je to divota biti tako blizu mora, slušati talase u miru i tišini. Na nekom sajtu sam pogledala ponudu za tu vilu i deluje mi skupo. Za jedan studio u jeku sezone traže 120E. Da li je vila toliko dobra pa je i skuplja ili se ipak plaća blizina mora. Zgodno je i to što su ta dva veća mesta blizu. Baš me interesuje kakvo je to mesto Agios Nikitas. Ima li neko šetalište pored mora?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Što se tiče studia Libre, mi smo bili potpuno oduševljeni položajem i pogledom. Na kraju Kathisme, na najlepšem i najmirnijem mestu, nikad velika guzva, vlasnik ok lik, kafić odličan, bazen simpatičan ali nepotreban pored onakvog mora (bar meni), enterijer korektan, novijeg datuma, baš kao na fotografijama, možda malo manja kvadratura studia, ali da ne preterujem, nije to Four Seasons. Cena je bila 65 eura za studio sa francuskim ležajem i manjom sofom na razvlačenje (mislim da su sva studia na spratu ista, moguće da su dva u prizemlju koja dele veliku terasu malo veća, ali neznatno, nisam sigurna) za period od 5.-15. jula (rezervisali smo 2 nedelje ranije i vlasnik nije hteo da spusti cenu). Međutim, porodica iz Beograda je studio u prizemlju platila 50 eura u istom terminu, s' tim što su rezervisali u maju. Znači, što ranije, cena bolja, u ovom slučaju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni se Kathisma kao mesto za smeštaj sviđa mnogo više od Ag. Nikitasa, koji je inače veoma simpatičan i išli smo više puta na večere tamo. Ako ovog leta budemo išli na Kefaloniju nekoliko dana ćemo sigurno biti na Lefkadi i to opet Libre na Kathismi, to verovatno sve govori. Ovom kažem zato što na Kathismi imaš prelepu plažu na 20 metara od apartmana, veliki izbor kafića, restorana, bazena, Ag. Nikitas na 5 minuta vožnje, Lefkas na 15. Sa druge strane u Ag. Nikitasu nije neka plaža (sorry svima koji ovako ne misle ovo je samo moje skromno mišljenje), stalno je gužva jer je plažica mala, moraš da čekaš brodić za Milos ili da izdahneš preko brda (nije to baš najprijatnija šetnjica koju sam imala plezko.jpgsmajl.jpg ), to je jedna uličica od nekih 200-300m koja vodi do mora, smeštaj i nije nešto ekskluzivan koliko sam videla, a prilično je skup, jedino što ima lepih restorančića i prodavnica kojih na Kathismi nema. Takođe, smeštaj u Ag. Nikitasu može da bude i u brdu, preko magistrale što bi se reklo u Crnoj Gori biggrin.jpg , gde sam videla da ima lepih vila, ali je tu problem što ti je plaža daleko, moraš kolima iako si na 400-500 m vazdušnom linijom od nje, a parkinga nema jer je Ag. Nikitas pešačka uličica zabranjena za saobraćaj, pa se onda iscimaš za parking, a do mora opet šibaš peške nizbrdo i naravno uzbrdo nazad.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kažeš da su sobe malo manje, nadam se da nije slučaj da takoreći ne možeš da se okreneš u njoj ili da je u kupatilu takav raspored da sve radnje možeš da radiš u isto vreme... :bez-zuba:

65 evra mi se čini ok cena za takav smeštaj. Ako imaš neki kontakt telefon ako možeš pošalji mi na pp. Znaju li engleski? Da li si slala avans? Nisam se još baš odlučila, ali kao što rekoh deluje mi veoma primamljivo.

E da, zbog nekih lenština sa kojima idem na letovanje, moram još da te pitam ima li da se iznajame ležaljke i suncobrani na toj plaži?

Izmenjeno (Tripco)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Što se tiče studia Libre na Kathismi, pišete da je prošle godine bilo 65 eur. u julu (čak je neko napisao da je platio 50 eur. noćenje jer je rezervisao ranije-u maju). Ja sam ih kontaktirao pre par dana za termin od 11/07-24/07 i cena je 75 eur!

Valjda su skočile cene ove godine. :(((

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo placali 65 eur period od 5.-15. jula prosle godine, a upoznali smo ljude iz Beograda koji su u istom periodu isti studio placali 50 eur (ranija rezervacija i verovatno avans). U samom studiju se nalazi cenovnik sa nesto vecim cenama, ali se ne secam tacno koje su. Moguce je da su ove godine cene vise sto mi se uopste ne svidja :ljutko: posto sam planirala ovog leta par dana tamo na putu za Kefaloniju. Samo se nadam da ce za stare goste Yanni malo da spusti cenu :plez: . Bmbl se pre neki dan javio na forum u vezi studia Libre i rekao da moze da proba da dobije dobru cenu. Pozz za Bmbl-a :srce: .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam uplatila hotel Sirios na Katizmi. Ali moram da kažem, a administratori nek izbrišu ako nije prikladno ovoj temi, da sam kontaktirala i studio Libre i vlasnik mi je za period 19 jul za nas troje tražio 70 eur(kao i još mnogima za koje znam da su se raspitavali -to je ta cena). E sad pošto se bmbl ponudio da nam svima pomogne oko cene-evo kopiram njegov mail

bmbl vam je poslao odgovor u ličnoj konverzaciji pod naslovom "pozdrav".

bmbl je napisao:

======================================================================

Zdravo,

evo dobili smo cenu za vas on je 100e za noc, jeste to skupo ali je na Kathismi i u perodu kada je sezona, neznam da li ste dobili njihovu ponudu ali zanimalo bi me da jesi da znam koliko nam je ucinio?

Javite sta mislite, da znam.

Pozdrav,

Vuk

Bila sam u šoku-izvini bmbl,ali morala sam zbog onih ljudi koji se nadaju u tebe da postavim tvoj mail da vide da se u tvoju pomoć ne uzdaju. Ne možeš da me ubediš da će ti prijatelj dati cenu 30 eur veću...Ipak mi se čini da ti na kraju krajeva hoćeš svima nama da dokažeš da je agencija Conte najbolja i najpovoljnija..A poslala sam ti i privatni mail, ako ti ipak nije namera da reklamiraš agenciju nego je ovo puka slučajnost-onda nemoj više ništa da nam činiš za cenu jer je regularnim putem 30 eur manja i to dnevno..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drago mi je da ste se odlučili za smeštaj na Kathismi, u Sirios-u ili Libre-u nije ni bitno. Nadam se da ćete biti zadovoljni. Takođe mi je žao što se desilo ovo sa cenom, odnosno razlikom u ceni, Bmbl se sam ponudio za pomoć. Inače, cena od 70 eur za 3 osobe od 19. jula je ok, mi smo za dvoje prošle godine od 5.-15. jula plaćali 65 eur (naravno, ne tvrdim da je jeftino, samo je ok u odnosu na prošlu godinu i na to što nude). Pozz i verujem da ćete uzivati.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Što se tiče Libre, odmah naglasite da vam treba najniža cena i onda nema prostora da razmišljaju da stave veću cenu pa da se cenkaju.Evo npr. kopiram vam šta sam ja napisala vlasniku Libre i njegov odgovor pa će možda nekome pomoći

Can you tell me the price for 3 bed studio with kitchen from 19 july-8 nignts?We need also the cheapest price.Best regards

Ioannis Avlonitis [lefkaslibre@hotmail.com]

Hi , thanks for your preference . We have available room for the period you are interested . The price is 70 euro per night . To continue with a reservation we will send you a bank account to pre pay the 1/3 of the total price . For further information visit our web site www.lefkada-hotel.net or contact us .

Znači, odmah naglasite da vam treba najniža cena.Ja moram priznati da za Vasiliki nigde mi nisu tražili za jul više od 60 eur-evo ako nekom treba mogu kompletno mailove i adrese da pošaljem(i to za trokrevetni apartman -naglašavam 19 JULA).Opet ponavljam ako nekom treba ja ću rado proslediti mail adrese.Možda je trik u mom pitanju gde sam odmah naglasila da mi treba najniža cena...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo

pročitala sam ne znam ni sama koliko info za Lefkadu i smeštaj i poslala sam mejlove raznim vilama... niko mi ne odgovara... Nemoguće je da su svi zvali Grčku, mora da je neko kontaktirao i preko mejla... Pokušavam da pronađem vilu Libre u Kathismi, ali ne uspevam :(

jel ima neko telefon ili mejl...?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kathisma Lefkada,Tel.: 2645097118 Evo telefona od Libre.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala sanjaa :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko mail od Libre studios-a? Ne mogu nigde da pronadjem njihov kontakt, nemaju svoj sajt, nalazim ih samo na nekim agencijama, pa je jedini kontakt preko njih.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25956
    Ukupno tema
    866001
    Ukupno poruka