lady m

Libre studios, Kathisma

24 poruke u ovoj temi

lefkaslibre@hotmail.com

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti puno! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovom prilikom zelim da upozorim clanove foruma da se ne uplase,ako vide buljuk srba na katizmi, okolina smestaja Libre..

Naime, bice nas 10-ak porodica(sa sve decom)..pobodena zastava,...imamo i megafon,radi lakse komunikacije :hahaha:

Hvala svima koji su se potrudili da nam olaksaju izbor i organizaciju puta,onima koji putuju srecan put, a ja odoh da se pakujem.. :brm:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se dvoumio između siriosa i libre. Sirios ima lepše sobe, ali je zato dosta skuplji i dalje od mora u odnosu na Libre. I Libre je u mirnijem delu kathizme , pa je pala odluka na libre.

Rezervisan Libre za jul 2014 , sada sam miran preko zime, i mogu da čekam leto 2014 :yesss:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam dobio mail od vlasnika Libre u kom mi trazi za studio 90eura,a za apartman 110eura (2 odraslih i 2 deteta) u periodu 07.08-17.08.

Da li je ovo normalna cena za ovaj period?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni su za Libre trazili 70e.za trokrevetni studio sredinom jula,ali sam odustala.Theocharis bros Studios je trazio 60e. ali ako racunam da sam upit slala u decembru,mozda su tada bili jeftiniji zbog rane rezervacije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslao sam im mail,ali nema odgovora.

Sacekacu jos malo,ali verovatno cu rezervisati Libre,nekako mi deluje kao pravi izbor.

Mozete li mi reci da li bazen mogu da koriste samo gosti vile ili je otvoren za sve?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zar ti nisi vec rezervisao Libre?Meni je napisao tada kada sam ga pitala za bazen,da se moze koristiti uz pice koje narucimo u baru.Tako sam ga razumela,jer on pise engleski ali "kvarno",kako bih rekla...pa neke reci ne deluju prevodljivo :hahaha:

eto ovako;The swimming pool is been used also by cafe 's customers

i lezaljke na plazi su besplatne za goste iz Libre.

Meni je zao sto nisam rezervisala kod njih smestaj,ali bilo mi je malo skupo,pa sam odustala.Ali neke naredne godine,ko zna

Izmenjeno (elzner)
sastavio poruke
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odustao sam od Lybre,jer nam treba cetvorokrevetni smestaj,apartman je zauzet,a ponudio mi je studio sa duplim krevetom,jednom sofom na rasklapanje i jos jedan,kako on kaze "portabl krevet" koji bi morali svakog dana da sklapamo i rasklapamo jer nema prostora.

Posle mojih tri pitanja moze li decak od 14 god tezine 70kg i visine 170cm da spava na njemu,nijednom nije odgovorio,vesto izbegavajuci odgovor.

Za cenu od 90e po noci,mislim da bi terbao dati bolje uslove,sto se tice apartmana tu nemam zamerke,poslao je i slike,i u njemu ima dupli krevet,dva singl u drugoj sobi i kauc,ali je zauzeto tada kada meni odgovara i cena je 110 e po noci

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka