miix

Abali studios, Lefkas

61 poruka u ovoj temi

Pozdrav,

ja mogu da prenesem utiske iz Abali studija, bili smo tamo od 09-19.07. Smeštaj je skorz ok, sve je novo, uredno. Sve sobu su u prizmelju, što se meni generalno ne sviđa, ali ovde nije strašno jer nije mnogo prometno. Ima klimu, komarnike, kupatilo normalne veličine. Gazdarica Eleni je prijatna žena i hoće da izađe u susret za sve. Centar je na 10-15 minuta pešaka, tako da uveče može lepo da se prošeta. Sve u svemu mogu da preporučim svima koji hoće smeštaj u gradu, a s obzirom da je bilo dosta naših u kući, dobar glas se izgleda proširio. Ako razmišljate između Lefkasa i Nikitasa, po meni je bolji Lefkas jer je veći i raznovrsniji. Jedino gde bi sledeći put otišla je Vasiliki zbog blizine određenih plaža (Egremni, Porto kaciki, Agiofili...) mada koga ne mrzi da vozi može i ovako (mi smo obisli sve značajno sa zapadne strane i po nešto na jugu, istok i tako nije zanimljiv). Ako treba još neka informacija, pitaj slobodno.

Hvala Holiday na odgovoru. Lekas i Nikitas su podjednako lepi a pošto bez kola i vožnje ništa... :) dobila sam odgovor od Abali studija za termin i cenu, pa mi reci kako ste vi plaćali? Nisu mi pisali ništa o 30% akontacije što je, kako vidim, uobičajeno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo platili 50 eura Western unionom,što je bilo malo više od 10%. Moguće da je sad odustala i od toga, sezona je pri kraju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakav je smeštaj "Abali studios"? Da li je neko plaćao rezervaciju i koliko?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Decko i ja smo bili u periodu od 14. do 24. jula. Smestaj je super, izgleda bas kao na slikama. U mirnoj je ulici, a opet je na svega 5-10 minuta do centra grada laganim hodom. Jednom u toku boravka su nam spremili sobu i zamenili posteljinu i peskire, to je sasvim dovoljno s obzirom da dobijete 2 po osobi.

Sto se rezervacije tice, nama je gazdarica najpre trazila iznos od dva nocenja, tj. 80 evra, a kasnije je rekla da mozemo i manje, "koliko imamo", tako da smo joj platili 50 evra. Inace je jako fina i ljubazna zena, sve mozete da se dogovorite sa njom :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Abali ti je dobar izbor, ali im cini mi se ne radi net. mozda su ga ove god.popravili, pitaj ih.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Из Абалија су ми рекли 45е за ноћ, 12 ноћи од 18.08.-30.08. Ја питао може ли мало јефтиније, рачунајући да ће спустити на 40 и да се договоримо, али неће...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marko, samo jedna informacija za tebe: mi smo se raspitivali za Abali od 01. septembra. Cena je bila 25 evra po danu za studio za dvoje. Pa sad ti vidi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lauda preneces mi utiske iz Abali studija posto idem tamo ali tek u drugoj polovini avgusta, Mithos cemo morati neki drugi put. :ziveli:

Evo ovako, utisci su pozitivnli. Lepa relativno nova vila sa prizemnim studijima. Gazdarica odlicna osoba. Sto se tice higijene, promena posteljine i peskira na pola smene, ciscenje na svaki drugi-treci dan. U veoma mirnom kraju.

Od centra 10 min laganog hoda.

Adresa je Dzona Kenedija 67(ako koristis navigaciju), ali kucaj po grcki Tzon Kennenty.

Dok smo mi bili tamo, jedini smo Srbi bili. Sad je pola vile "nase" .

Uzivaj!

Izmenjeno (lauda)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja odoh u Lefkas. Ako je još neko u Abali studios u Lefkasu, neka navrati na 'ladan Mithos :ziveli: Pozdrav!

Koliko placas smestaj?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Placao sam 40 eura. Ali moram da napomenem da sam rezervisao jos u februaru. Na vratima u vili sam video cenovnik, 40 u junu, 50 u julu i 60 eura u avgustu. Mada siguran sam da se cenkanjem moze dobiti OK cena.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Valtere, za koliko osoba tražiš smeštaj i koji termin?

Pitam te ovo zbog Abali studija...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Nevena i Dragan

za dve osobe, supruga i ja. bili ste?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nismo bili, ali zamalo da tamo završimo. Na kraju je prednost dobila vila Verde.

Pitam te zbog termina, jer drugaru je Abali tražio 30 evra za dvoje, ali od 09. septembra. Čisto da imaš info...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi se vratili sa Lefkade, pa da prenesem utiske o smestaju. Preko neta sam rezervisao Abali studios, pošto sam hteo da budem u samom Lefkasu, kako bar uveče ne bih morao kolima. Gazdarica je zaista fina, zgrada lepo izgleda spolja, lobi je ok, ali u sobi smo ostali svega pola sata. Bila je mala, mračna i smrdela je. Možda se nama zapala loša soba, pošto sam čitao pozitivne komentare o ovom smeštaju, ali mi nismo mogli tu da ostanemo. Posle dva sata smo se smestili i Ag Ioanisu, u Alexaria apartmanima. To je na oko 2km od Lefkasa, ali je pravi raj. Veliko dvorište, prepuno cveća, bazen, mini bar, prelepa terasa i još mnogo pratećih sadržaja. Gazda Aris fenomenalan lik sa puno šlifa... Nama je to dvrošte i terasa puno značila kada dođemo posle 20h sa plaže i ne ide nam se do grada, ili ujutru, pre plaže... ma fenomenalno.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

kako sam procitala celu temu, zakljucak je da je definivno najteze naci smestaj u samom centru Lefkasa. Idem sa drustvom, nas cetvoro, i zaista nismo za varijantu da moramo i uvece ici kolima bilo gde, tako da trazim iskljucivo smestaj u centru.

Iz Abalija sam dobila ponudu:

there are 2 options.The first option is to rent 2 studios 45 euro for the days in july and 50 for those in august which means 485 euro for the ten days for each studio(485+485) and the second option is to rent an appartment at the same building on the first floor , so as to be all together which i will give you for 1000 euro all 4 of you.

Obe varijante su joj preskupe, a nisam bas stekla utisak od drugih ljudi sa foruma da je Abali papren. Pa ne znam da li nesto propustam. Slala sam mejlove jos i Corini, Avri, Hotelu Lefkas.... ali jos uvek nisam dobila odgovor.

Izgleda da je i otezavajuca okolnost sto nas je cetvoro pa onda neke vile i nemaju cetvorokrevetne sobe. Naravno, uvek mozemo uzeti dve dvokrevetne, ali mislim da cemo u prvoj varijanti svakako povoljnije proci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka