miix

Abali studios, Lefkas

61 poruka u ovoj temi

Hvala ti, baš mi je pomogao ovaj tvoj komentar, tako da ćemo verovatno posle praznika uplatiti taj avans (mi smo prethodnih godina preboleli tu frku oko uplate, sad je lako). Ako mogu pomoći sa savetima za Krf, Skiatos, Sarti, Tasos, slobodno pitaj.

Radujem se sličicama,

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam nov clan. Zahvaljujuci opisu garave odlucili smo se za abali studio. :-) uplatila sam juce depozit za jul. Gledala sam na mapi koja su mesta blizu zapadne obale i pisala raznim apartmanima, medjutim cene su malo visoke s obzirom da su to sela u kojim nema skoro nicega. Vise mi se svidela ideja da budem u gradu, da uvece ne moram opet sedati u kola. Da li zna neko kakva je plaza koja je udaljena 3 km od lefkasa?

@garava

Jel mozes da stavis neke slike smestaja? :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Millie,

i ja imam uplaćen abali studio za jul, od 09.07., da nismo u istom terminu? To je još dva meseca, ko će da dočeka...

A garava je već obećala slike, tako da se nadam da će naći vremena za nas radoznale. :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hey backpacker,

Nismo, ja sam od 20.-og. Taman cemo se mimoici :-) Ja sam juce ujutru uplatila, i elena v. mi jos nije odgovorila na mail koji sam joj poslala. a pre mi je odgovarala u roku od pola sata. Nadam se da nemam razloga za brigu. :vruce:

hahahahaha....ne znam u sta sam gledala, na poslu sam, sorry :-) mislila sam hey HOLIDAY!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hehe, nema problema, i tako je ovo ime bezveze. :)

I meni se slicno desilo sa Eleni, pa sam poslala jos jedan mail ( kulturan ) i ona se izvinjavala da je bila u guzvi, da ce odma ujutru da ide po novac i tako je bilo. Tako da mislim da neces imati problema. Jedino sto nisam dobila neki malo ozbiljniji obrazac kao vaucer ili bar napisano u mail-u ko dolazi, od kad do kad, ali to cu da joj trazim naknadno. Do sad nisam imala problema, valjda necu ni sad. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali neko ko je vec bio u Abali studios moze da mi kaze dali imaju smestaj za 4 odrasle osobe.I jesu li svi u istoj sobi ili su ipak nekako odvojeni...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Holiday

Pisala sam Eleni iz abalija, i odgovorila mi je da je primila pare, tako da je sve ok. :-) Sad samo odbrojavanje 2 meseca :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo društvo...

Evo i ja se povremeno uključujem da pokupim informacije od dobrih ljudi :)

Može li neko da mi kaže koja je cena dvokrevetnog studija u abali vili u avgustu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Baš sam juče dobila odgovor od Abali studia, 50 evra je studio za dvoje u avgustu... Ja šaljem još mejlova i upita dok ne nađem nešto povoljnije... Ako neko ima preporuku, bila bih zahvalna! mi hoćemo 5 dana da budemo na Lefkadi, negde odakle lako može da se putuje po celom ostrv, bićemo kolima... Za sada su svi studiji koje sam videla 50 evra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima! Zamolio bih za e-mail od Abali studia ako može?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

lenavergini@gmail.com Da ti kazem, 40e ti je studio u Abali studios

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Prošle godine smo bili na Lefkadi u Nidriju, ali ove godine razmišljamo o odlasku u Lefkadu ili Agios Nikitas. Da li je neko bio u Abali studios (Lefkada) ili u Althea studios (Agios Nikitas) ? Dobila sam ponudu ali ne znam za koga da se odlučim i da li je ''ono što vidite, ono što i dobijete''. :)

hvala unapred na odgovoru!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

ja mogu da prenesem utiske iz Abali studija, bili smo tamo od 09-19.07. Smeštaj je skorz ok, sve je novo, uredno. Sve sobu su u prizmelju, što se meni generalno ne sviđa, ali ovde nije strašno jer nije mnogo prometno. Ima klimu, komarnike, kupatilo normalne veličine. Gazdarica Eleni je prijatna žena i hoće da izađe u susret za sve. Centar je na 10-15 minuta pešaka, tako da uveče može lepo da se prošeta. Sve u svemu mogu da preporučim svima koji hoće smeštaj u gradu, a s obzirom da je bilo dosta naših u kući, dobar glas se izgleda proširio. Ako razmišljate između Lefkasa i Nikitasa, po meni je bolji Lefkas jer je veći i raznovrsniji. Jedino gde bi sledeći put otišla je Vasiliki zbog blizine određenih plaža (Egremni, Porto kaciki, Agiofili...) mada koga ne mrzi da vozi može i ovako (mi smo obisli sve značajno sa zapadne strane i po nešto na jugu, istok i tako nije zanimljiv). Ako treba još neka informacija, pitaj slobodno.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni Abali trenutno zvuči najprimamljivije. No, nisam mogla sa slika da procenim koliko je ulica prometna i koliko ima mesta za parkiranje. Te informacije bi mi bile od koristi. Hteli bismo mirnu ulicu, jer u beogradu ne možemo da živimo od kamiona, ni noću, ni danju.

Setih se još jednog pitanja. Ima li u samom Lefkasu još nešto tipa Abali studios? Nisam uspela ništa slično da pronađem, a Lefkas mi se čini kao idealna lokacija za nas.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima mesta za parking ispred kuće, široka je ulica, čak može da se ugrabi i hladovina. Nije mnogo prometan taj deo jer su samo kuće u tom delu, nema nekih lokala, kafića i sl. Nešto tako u Lefkasu ni ja nisam našla na netu, mada svuda okolo su nove kuće koje su sigurno pravljene za iznajmljivanje, samo što nisam zalazila da pitam. Možda bi moglo i na bum pa da se na licu mesta raspita.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka