mikelis

Vila Vassia, Nidri

30 poruka u ovoj temi

Ako moze neko od poznavalaca Lefkade da mi razjasni:citajuci ovaj forum, shvatila sam da postoje 2 vile Vasia -1 i 2. Ovde svi kazu za neku da je prljava, bezveze i sl. i da je radi Robinson. A na opisima smestaja vile Vasia,komentari u stlilu lepa, nova, cista?! I isto je radi Robinson.

E, pa sad, mene zanima koja je ta lepa i cista, Vasia 1 ili 2? Robinson ima opet u ponudi vilu Vasia, kako da ja znam koju uplacujem? Ima slika na sajtu Robinsona, pa ako nekome nije tesko da pogleda koja je to u njihovoj ponudi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice vila Vassia, slicnu dilemu sam imao i ja pre polaska na put. No, bilo je dobro.

Naime, vila Vassia koju sam ja rezervisao nalazi se u centru Nidrija. Iduci od Lefkade, u centru Nidrija, skrenuti desno (kod apoteke) i odmah nakon 20 m opet desno uci u jedno dvoriste. U tom dvoristu se nalaze dve vile. Leva je Vassia. E sad da li 1 ili 2 to je pitanje. No u svakom slucaju, nju radi Robinson i njihove reklame i pozive za izlete svakodnevno je Mladen (nas sjajni vodic) azurirao.

Pogledao sam ponudu na Robinsonu i potpuno sam ubedjen da se radi o vili u kojoj sam ja bio. Samo nemojte da vas prevari ona peta slika sa pogledom na more. To nije slika iz ove vile. Vila nije na obali mora nego je od obale udaljena nekih 50 m.

Sobe su uredne, ciste i redovno sredjivane od strane domacina. Veliki parking obezbedjuje parkiranje 8-10 automobila.

Nidri, ionako nema neku veliku plazu tako da cete do bilo koje plaze morati ili malo pesaciti ili se voziti ali je lokacija vile odlicna. Tiho je i mirno. Tako da i ako u okolini ima neki lokal sa glasnom muzikom, nece vam smetati.

Sretan put i uzivajte! Lefkada je predivna lokacija za to!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovoru! Znaci Vasia je ok, ne trazim luksuz, samo pristojno i cisto. Zanima me jos, da li ima peskira u apartmanima i da li tople vode ima uvek?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo tako! Potpuno pristojno i cisto. Peskira ima a i redovno se menja posteljina.

Tople vode ima. Barem mi nismo imali nikakvih problema sa toplom vodom.

Mi smo imali tri kreveta u apartmanu. Tako da imate mogucnost da sa sobom povedete i nekog ko nije na "spisku" putnika! Dovoljno komfora za kratki boravak u sobama, tokom odmora i noci. Televizor i klima uredjaj! Nas apartman je imao dve terase pa smo mogli birati na kojoj strani vile doruckujemo a na kojoj odmaramo u popodnevnim satima. :smajl:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao, to zvuci divno! A kako ste to uspeli? Mislim, jel su svi apartmani takvi ili je taj nesto poseban? Sada gledamo ovu sliku Vasia i razmisljamo koji je to apartman? Da nisu ovi sa posebnom terasom?

I molim vas da pogledate ovu Vasiu, posto sam i za nju nasla neke komentare, a unutrasnji namestaj im je isti kao kod ove druge Vasie, pa sam se opet malo zbunila (nase agencije cesto stavljaju lepse slike) a sama kuca izgleda malo drugacije. Da li je to ta losija i starija Vasija, tj. ta druga kuca koju ste pominjali? Druga Vasia

Izvinite sto vas davim, ali otkako sam procitala komentare putnika, o vili Phillipos koja mi spolja deluje fino, zgrozila sam se i uplasila da ne zateknem nesto tako.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Vassia je odlicna vila, i spada u vile A kategorije tamo. Mi smo bili 2009. i nemamo nikakvih zamerki...jedino kupatilo nije bas na nekom nivou, ali nije ni lose. Sve sobe imaju terasu, klimu (koja se doplacuje), kuhinju i tv. @Abeona, potrazi malo po onoj glavnoj temi o Lefkadi, kacio sam slike te vile (mislim bas za @savicd). Tu imas dve vile u dvoristu, koje su prakticno identicne, VASIA I i II. Slike sa oba linka koje su postavljene jesu od iste vile. One se inace nalaze u najstrozem centru Nidrija, posle 30m ste u glavnoj ulici.

Izmenjeno (mikelis)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mikelis, hvala na odgovoru. Citala sam tu temu i videla sam te slike koje si postavio. Ti si stavio da tako kazem Drugu Vasiu, a na sajtu Robinsona je razlicita Vasia (valjda ta koju spominje savicd). To me je najvise i zbunjivalo jer ne shvatam, ako se uplati preko Robinsona u koju tacno vilu vode, jer meni deluje kao da su to 2 razlicite vile, tj. kao da ti i savicd niste bili u istim vilama. Ili mozda gresim... I ako sam u pravu da li to znaci da Robison vodi i u jednu i u drugu ili samo u onu koja je na njihovom sajtu?

Poslusko je napisala da niko ne brine o tim vilama, pa sam zato bila zabrinuta za cistocu i nisam razumela o kojoj vili prica. Citiram:

Jao, izvinjavam se -pobrkala sam Vasiu I i Vasiu II na slici koju sam postavila. Znaci, ja sam bila u Vasia II. Te dve vile se nalaze u istom dvoristu,isti su vlasnici. Nisam ulazila u Vasia I . Nas predstavnik nam je rekao da su se vlasnici razveli, pa niko od njih ne brine bas mnogo o vilama, vec otac te zene.

Nemoj se nervirati, nije toliko lose da se ne moze preziveti tih deset dana. Mozda nije trebalo da ti odgovorim uopste, posto si vec uplatio.

Slike nemam, nikad mi ne padne na pamet da slikam sobu. U sustini to jeste ono sto je na slikama, samo sto na slikama bolje izgleda :) .

Inace, meni na sajtu Robinsona to izgleda sasvim ok, ali ipak su bolji utisci iz prve ruke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema tu druge Vassia-e, slike koje sam ja kacio, ova i (*) su sve iz iste vile. Kao sto rekoh tu postoje dve u dvoristu, ali su potpuno iste (razlikuje se samo boja fasade). Samo sto mislim da nase agencije rade ovu drugu Vassia II vilu. Nije tacno da se niko ne brine, naravno da je tu gazda, i cistacice koje to sve odrzavaju. Kao sto rekoh, kad smo mi bili odrzavala se na onom klasicnom nivou svih drugih vila po GR. Vidim da je Belvi vise ne radi, a zasto to ne znam. @savicd je poslednji bio tamo, tako da ti on moze dati najnovije informacije o njoj.

Izmenjeno (mikap)
postavljanje linka ka agencijama se smatra reklamom
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili prosle godine u vili Vasia u duplex apartmanu koji se nalazi u prizemlju.Sto se tice samog apartmana ,on je dobar i veliki .Za svo vreme boravka nijednom ga nisu ocistili niti promenili peskire.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u vili Vasia prosle godine, preko Robinsona,ali vode i druge agencije.

Apsolutno nista posebno,jedino sto su relativno veliki apartmani i sto je cisto. Pogled je nikakav,postoje dve vile u dvoristu koje gledaju jedna u drugu. Lokacija je ok. Sve u svemu nista posebno,ali ipak zadovoljavajuce.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima, obicno ne komentarisem smestaj u kojem sam bila ali za ovaj moram ostaviti komentar za sve one koji zele iole pristojan smestaj i boravak. U navedenoj vili sam bila 10 dana u junu mesecu 2018.god., u 3 krevetnom apartmanu. Nezadovoljni smo opremom apartmana ( kuhinja,), 3 stipaljke, za svakog gosta po 1 stipaljka, (ne) ljubaznoscu vlasnika kao i (ne)ciscenjem apartmana, menjanja posteljine, ne postojanja wifi u app vec u hodniku vile., Jedina pozitivna stvar za navedenu vilu je sto je na mirnom mestu, tada je bilo bez galame i sto su sobe prostrane, ako je to nekome bitno. Ne radi se ni o kakvom trazenju lux nego skromnom i prijatnom app koji vila Vasia ne pruza Napominjem ako neko nije upoznat sa tim/ roj KOMARACA pa se zastitite na vreme. U svakom slucaju, vilu Vasiu ne preporucujem

1.slika, posudje koje nismo hteli da koristimo te smo trazili novo, 2. luster koji svakog casa ne padne3. ocisceno kupatilo 4. 3stipaljke za 3.krevetni app

Prilazem slike

IMG_0866.JPG

IMG_0869.JPG

IMG_0868.JPG

IMG_0895.JPG

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoje 2 vile Vassia i obe su u istom dvoristu.Vilu sa leve strane( ona je roze okrecena) drzi muz i ona je ta losija(nisam bila znam po prici) a sa desne strane drzi njegova bivsa zena i ta vila je odlicna(bila sam u njoj) ima bugenviliju ispred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravo svima, obicno ne komentarisem smestaj u kojem sam bila ali za ovaj moram ostaviti komentar za sve one koji zele iole pristojan smestaj i boravak. U navedenoj vili sam bila 10 dana u junu mesecu 2018.god., u 3 krevetnom apartmanu. Nezadovoljni smo opremom apartmana ( kuhinja,), 3 stipaljke, za svakog gosta po 1 stipaljka, (ne) ljubaznoscu vlasnika kao i (ne)ciscenjem apartmana, menjanja posteljine, ne postojanja wifi u app vec u hodniku vile., Jedina pozitivna stvar za navedenu vilu je sto je na mirnom mestu, tada je bilo bez galame i sto su sobe prostrane, ako je to nekome bitno. Ne radi se ni o kakvom trazenju lux nego skromnom i prijatnom app koji vila Vasia ne pruza Napominjem ako neko nije upoznat sa tim/ roj KOMARACA pa se zastitite na vreme. U svakom slucaju, vilu Vasiu ne preporucujem

1.slika, posudje koje nismo hteli da koristimo te smo trazili novo, 2. luster koji svakog casa ne padne3. ocisceno kupatilo 4. 3stipaljke za 3.krevetni app

Prilazem slike

IMG_0866.JPG

IMG_0869.JPG

IMG_0868.JPG

IMG_0895.JPG

Preko koje agencije ste isli?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Postoje 2 vile Vassia i obe su u istom dvoristu.Vilu sa leve strane( ona je roze okrecena) drzi muz i ona je ta losija(nisam bila znam po prici) a sa desne strane drzi njegova bivsa zena i ta vila je odlicna(bila sam u njoj) ima bugenviliju ispred

Koje boje je fasada te bolje vile?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bela je fasada.U istom su dvoristu,ova losija je sa leve strane i roze fasadom a aova bolja je desno i ima belu fasadu i bugenviliju,cvece ljubicaste boje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka