mikelis

Vila Vassia, Nidri

30 poruka u ovoj temi

Da li mozda neko zna gde se nalazi vila Vassia I u Nidriju ? Ako moze da mi objasni kako da je nadjem na GEarth-u?

Malo me brinu i talasi koji se cesto pominju na zapadnoj obali...da li neko zna koje su najbolje plaze na jugu ili istoku gde (valjda) nema takvih talasa, cisto da znamo u slucaju da bude talasa, jer mi bas volimo da plivamo ;-)? Na istoku nisam nasao nista pomocu GEarth-a, dok sam na jugu nasao sledece plaze od Nidrija do Vasilikija: Desimi, Mikros Gialos kod Porosa, Efgiros, neka mala Ammouso, i naravno Agiofili. Imam ja uglavnom sve informacije o plazama, ali me interesuje da neko uporedi bas ove plaze (kakve su, kakva je infrastruktura), kako je doci do njih, i ima li velikih talasa na njima kao na zapadu? Mislim da ce ovo interesovati i mnoge druge.

Takodje me interesuje ako neko moze da preporuci povoljan (i dobar) rent-a-car u Nidriju (lokacija,cene) ?

Hvala!

Izmenjeno (mikelis)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Vasia je u centru, na dobroj je lokaciji - blizu svemu, ali joj je to jedina prednost (po meni). Evo, pokusacu da je nadjem na G Earth-u i oznacim.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O.K. hvala ti. A sto jedina prednost? Da li znas nesto vise o ovoj vili, jel' losa? Pise da je A kategorija i jedna od najskupljih je vila kod nas. Ja ne znam nista o njoj, osim onoga sto je dato na sajtu agencije...mislim da je neko ranije napisao da je O.K.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam smestena u njoj, smena 29.jun-9.jul. Nisam od onih sto mnogo izvolevaju kad je smestaj u pitanju, ali sam ocekivala malo bolje, bas zbog cene. Namestaj star, lose prefarban, a paucina u svakom uglu - kad sam usla, splasnulo mi je raspolozenje, na pola sata. Posudje nije kompletno, pa mozda nije lose da ponesete nesto, ako ste planirali da ga koristite.

Ne znam kakva je situacija bila u drugim apartmanima, mozda je nas bio izuzetak.

Posteljinu i peskire su nam promenili jednom i to tek sedmog dana.

Pozitivno: odlicna lokacija, kuhinja /trpezarija potpuno odvojena od sobe, predstavnik agencije za svaku pohvalu ( ima informacije o svemu i svacemu u vezi sa Lefkadom), parking u dvoristu sa kapijom (vrlo bezbedno, bitno za nas koji smo isli svojim kolima).

Napomena : mi smo ovaj smestaj uplatili kao "last minut" ponudu-mozda smo zato dobili najlosiji apartman ( mada last minut ne znaci da je cena niza zbog nizeg kvaliteta smestaja, ...)

Sve u svemu, ocekivali smo bolji smestaj (po ceni je isti kao proslogodisnji u Pargi, ali je onaj bio deset puta bolji, ukljucujuci svakodnevno ciscenje i tri promene peskira), ali to nam nikako nije umanjilo dobar provod i uzivanje na Lefkadi. U sobi smo ionako bili 2h dnevno.

Uslikala sam mapu i oznacila vilu, ali ne mogu da umanjim sliku dovoljno.Sta da radim?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

post-5046-1250029519_thumb.jpg

evo, uspela sam

Izmenjeno (poslusko)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama. Uff...to uopste nisam ocekivao, vila mi je na slikama delovala ekstra (a i zbog cene) :-(. Nista, zalicemo se turistickoj inspekciji onda. S obzirom da je jedna od najskupljih vila, ne samo na Lefkadi vec u celoj Grckoj, to je stvarno sramota! Mogu tek misliti kakve su im vile "B" kategorije. Dakle, namestaj je los i ne odrzava se kako treba?

Da li mi mozes dati jos neke informacije o toj vili? Imas li mozda slike? Mi smo hteli prvo vilu Rigas, ali nas je jedna agencija ispalila, pa smo uzeli ovu. A ko su vlasnici vile, jesu li tu?

Izmenjeno (mikelis)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao, izvinjavam se -pobrkala sam Vasiu I i Vasiu II na slici koju sam postavila. Znaci, ja sam bila u Vasia II. Te dve vile se nalaze u istom dvoristu,isti su vlasnici. Nisam ulazila u Vasia I . Nas predstavnik nam je rekao da su se vlasnici razveli, pa niko od njih ne brine bas mnogo o vilama, vec otac te zene.

Nemoj se nervirati, nije toliko lose da se ne moze preziveti tih deset dana. Mozda nije trebalo da ti odgovorim uopste, posto si vec uplatio.

Slike nemam, nikad mi ne padne na pamet da slikam sobu. U sustini to jeste ono sto je na slikama, samo sto na slikama bolje izgleda :smajl: .

Sad vidim da je razlika u ceni oko 40 e, pa je vrlo moguce da je Vasia I ipak bolja.

A setila sam se i jos necega : jedan par iz Bg je dosao na pola smene, sami su trazili smestaj i uzeli su Vasiu I - ne verujem da bi izabrali nesto lose, kad vec ne zavise od agencije. Eto razloga da se nadas najboljem!

Jos jedan savet : ima komaraca uvece, ponesite neko sredstvo.

I lepo se provedite!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatio sam vilu Vassia u Nidriju Nalazi se 200 m od plaže, a od centra je udaljena 50 m. , ima parking, pa mi je sve jedno, neka ima tus i cistu posteljinu i dovoljno je :) cena vise nego smesna apartman 195eur za 10 dana (popust od 15% na prevremenu uplatu ukljucen) sto otvara mogucnost jos jednog letovanja a mozda i dva ko zna.

Izmenjeno (Tripco)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u Vila Vassia u Nidriju? Radi je polovina agencija iz Srbije!

Ima li neko kakvih iskustava ili nekih objasnjena o nacinu dolaska do nje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo mi u Vassia-i prosle godine. Vila je solidna za te pare...a do nje se dolazi iz glavne ulice, tj. prakticno je odmah iza jedne druge vile koja se nalazi u samoj ulici. E sad imaju dve vile, starija i (ova) novija, u toj starijoj nismo bili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala!

Ima li parking? Cistoca?

Dolazim svojim kolima pa me interesuje parking!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, da, ima parking izmedju te dve vile. Cistoca je O.K. Kupatilo nije bas u najboljem stanju (nije novo), ali nije ispod neke higijenske granice.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala jos jednom!

To mi je vazno.

Ionako soba sluzi samo za prespavati.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo me malo kasnim sa odgovorom, uplatio sam vilu Vassia u Nidriju Nalazi se 200 m od plaže, a od centra je udaljena 50 m. , ima parking, pa mi je sve jedno, neka ima tus i cistu posteljinu i dovoljno je smajl.jpg cena vise nego smesna apartman 195eur za 10 dana (popust od 15% na prevremenu uplatu ukljucen) sto otvara mogucnost jos jednog letovanja a mozda i dva ko zna. Inache Plana Turs, mogu da me pozovu za PR-a, i vec kad pisem o Grckoj nikako ne idite preko Jollyja i Next travela, zato sto vodici smatraju putnike ovcama i kazu im da policija izdaje "sertifikat" za kretanje po Grckoj kao i mali milion negativnih stvari kao sto su neogranizovanost i neprofesionalnost.

Milose

Vidim da si bio u junu u vili Vassia.

Mozes li mi napisati par iskustava boravka u njoj.

Ja krecem 5. septembra autom iz BL.

Da li mozes i da mi napise na koji nacin da je najlakse nadjem.

Hvala

P.S. Ja sam zapoceo slicnu temu o vili Vassia ali je bilo malo komentara na istu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam vec napisao moja iskustva sa tom vilom. Evo na mapi sa GEarth-a mozes videti kako da je nadjes. Vile VASSIA I i II su oznacene crvenim, a plavim gde skreces iz glavne ulice u koju dolazis kada ides iz pravca glavnog grada Lefkade:

2hzn1w.jpg

Gledajuci iz glavne ulice, ovo je skretanje gledajuci pravac iz kojeg se dolazi (desno na slici je Proton, a levo posta i Bubbles bar):

2yuwug5.jpg

Sto se tice same vile, pretpostavljam da si vec video slike na sajtu agencije...evo kako izgleda vila VASSIA II koju rade nase agencija (iz dvorista):

2hem1q8.jpg

Ako vam, kao nama, soba bude okrenuta ka ulici, a ne ka dvoristu, imacete ovakav pogled:

14oa8f4.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka