Pepi

Vila Andreas, Nidri

19 poruka u ovoj temi

:huh: Da li neko zna nesto o Maticovim apartmanima "Andreas" i "La Minut"? U agenciji mi rekose da su u Nidriju, 200m od plaze, u centru... Citajuci ovaj forum, nesto me ne greje sunce za Matico, a ja uplatila...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakav je smestaj u Nidriju u vili Andreas???

U Andreasu sam bio preko Matica i stekao sam jedan manje vise solidan utisak o apartmanu. Doduse, apartmani u prizemlju (u kojima nisam bio) se cine kao malo vlazniji nego sto je to normalno. Stvari, tj. namestaj nisu najnoviji, ali sasvim su OK, ako izuzmemo neke sitnice koje su se malo ofucale usled vlage u kupatilu. Higijena, tj. odrzavanje je svakodnevno i u nadleznosti je jedne gospodje Poljakinje i tu nema nekih zamerki.

Fora je sto su po jednoj vertikali apartmani veci u odnosu na one u drugoj vertikali ove zgrade, tako da se pomalo razlikuju.

Inace, na onom zvanicnom dokumentu na vratima pise da je cena sobe po danu 20 evra, sto je sasvim dobra i realna cena za ono sto se dobija. Druga stvar je sto se nase agencija tu ugradjuju ohohoho :huh:

Medjutim, posle celodnevnog uzivanja na onakvim plazama (moji favoriti: Dessimi i Kathisma), i spavanje u spajzu nije problem :smajl: Jeste da zvuci otrcano i da su mnogi to pre mene rekli, ali stvarno je tako...

Izmenjeno (Tripco)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za nikolesku: da li su terase u Andrasu pregradjene(totalno, da se ne vidi) od komsijske ili samo do pola? I gde se nalazi Andreas u odnosu na glavnu ulicu?

Izmenjeno (Tripco)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Terase su im pregradjene polutotalno :rolleyes: To bi znacilo da postoji neko reljefno staklo visine do 2 metra i kroz njega samo mogu da se naziru siluete (ovo zvuci bas onako eroticno biggrin.gif )

Lokacija je sasvim OK - na juznom kraju onog gusce naseljenog dela. Sa glavne ulice se ulazi u jedno dvoriste i onda nekih 30ak metara odatle su apartmani. Evo i Google Earth linka za hotel Athos koji se nalazi pored apartmana i ciji se bazen besomucno koristio :smajl:

http://www.cferrero....th/IMG_1599.kmz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko od Vas bio u vili Andreas-Nidri? Kakva su vasa misljena o njoj? Koliko je udaljena od plaze i centra (u agenciji kazu 50m :bez-zuba: ), ima li parking ili neko mesto gde bih mogli automobil da parkiramo? Ako znate neku proverenu,dobru vilu ili hotelcic preporucite mi! Hvala Vam svima unapred! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakva je Vila ANDREAS u Nidiriju, preko agencije Matico?

Hvala svima puno!

Vidim nece niko da ti odgovori pa ajd moram ja :)

Ja bio u njoj prosle godine.

Ukratko zlatna sredina. Ne fali jos nista, ali nije novijeg datuma, klasicni grcki apartmani. (nije neka lepotica imas slike na sajtu agencije)

Velika prednost sto pored mozes da koristis veliki bazen hotela atos koji je prelep.

Nalazi se pri kraju marine znaci pri izlazu iz Nidrija.

Dvokrevetni apartmani su do mora a trokrevetni do glavne ulice u Nidriju.

Jos ako dobijes sobu na spratu sa pogledom na more, vrh

Izmenjeno (suki)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Да ли је ико икад био у вили Андреас или зна да је неко некад био у њој?

Ако је неко био како му је било... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bio prosle godine, sve super. To su dve odvojene vile, dvokrevetne do mora, trokrevetne do gl ulice u Nidriju.

Ako ne dobijes sobe u prizemlju verujem da ces biti zadovoljna. Vila ko vila, nista specijalno, ima tv, velike terase, nije bas novija.

Imas pravo da koristis extra veliki bazen od hotela pored.

Centar ti je bas blizu, i to obalom ;), a do plaze u Nidriju imas nekih desetak minuta hoda, mada ici na Lefkadu i kupati se u Nidriji, ne ide :smajl:))))))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav svima,

molim da ako je neko skoro boravio u vili Andreas da nam ostavi svoje mišljenje. 

unapred zahvalna!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ste u mogućnosti tražite studio 1 ili 4 (najbolji su. Studio 1 je - do hotela Athos- a 4 do hotela Oskar- na spratu).Ima dve vile Andreas na istom placu( jedna je bliža moru i o njoj pišem) Bili smo (redovno unazad 4 godine), što zbog bazena pored ( na koji polažete pravo :) jer je Andreas ( sin se zove Andreas, a dok je matorog - deda se još dobro drži - ta vila će biti OK.) ustupio cca 2m svog placa za prolaz gostiju - hotelu Atos. I ponajviše, zbog tropskog vrta, palmi na placu, ulice koja vodi do šetališta,.. okoline uopšte,.. 

Vila je u (znatno) lošijem stanju nego prošlih godina, ali još uvek dovoljno dobra. Okolina je dosta degradirana,..Studiji ( znam samo 1 i 4 jer smo uvek njih birali). su malo skromniji i ne baš veliki . vila ima svoj sajt pa možeš pogledati. 

Vila je okrečena ove godine,.. ima malo vidljivih posledica zemljotresa ( okolina bazena je popucala vidno), jedna palma -kapitalac se osušila,... itd,. vrt je u dosta skromnijem izdanju u odnosu na prošle godine,..

Po mom meraku, ta vila ima najbolju poziciju i okolinu u Nidry-ju ( relativno je šta ko očekuje,.. ), ponajviše jer je uz more (gde se završava šetalište, a počinje luka,.. puno prelepih plovila,.. jedrilica katamarana,.. ) Pogled na najlepši deo zaliva Nidri (ono brdo desno koje je pod četinarima - Hamaciparisima - Kiparisi. kako ih nazivaju Grci). Jedino je IN market daleko,.. taman za finu jutarnju ili večernju šetnju :) 

ps. Sad tek videh da su u ovoj temi uglavnom pitanja,.. :) nisam ni znao za ovu temu, odgovorio bih ranije,.. imam stotinak slika, ali ima ih i na sajtu vile Andreas i hotela Athos 

Izmenjeno (Lunjo)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam slikao ove godine,.. rastužile me slike (i uspomene),.. evo malo uspomena

DSC_0311.thumb.JPG.af92674c5da0d136135ce

Tropski vrt ispred bazena ( uz put - na obali mora). U dnu se vidi džakuzi - bazenče :) 

DSC_0312.thumb.JPG.af1f2c1fa93b1bbf2d793

Lep kutak za posedeti uz kupanjac na bazenu (dubina bazena je od 1,2m do 2,8m i ima i deo za manju decu)

DSC_0387.thumb.JPG.b7dcc42af95a931cc543e

DŽ. Bazen-če radi savršeno i ove godine (oštećeno je samo stepenište - malo) 

DSC_0639.thumb.JPG.85ed838654c18e88c43f5

Tropski vrt uveče prelazi u tropski bar "Tree bar"  i bazen ima 'night design' :) DSC_0727.JPG.0670200648aadfd093cde51cb7f 

a koliko je vila Andreas blizu bazena (hotela Atos) :DSC_0546.thumb.JPG.fb9938a30ab17d6846de1

eto, slikovito opisan merak :) 

( ako nekoga zanima nešto konkretno,.. tu sam).

DSC_0319.JPG

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lunjo, hvala puno na sllikama i iscprnim informacijama. Nama je za smeštaj bitno da je cisto, da kupatilo radi kako treba. (negde sam na forumima pronasla da su kupatila mala)  ionako ćemo samo prespavati u sobi.

Nadam se da ćemo moći da biramo studio 1 ili 4 (da poslusamo tvoj savet). 

ako se setimo jos neceg u vezi smestaja pitacemo! 

hvala jos jednom sve najbolje! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 sata, cilence je rekao/la:

 ,..Nama je za smeštaj bitno da je cisto, da kupatilo radi kako treba. (negde sam na forumima pronasla da su kupatila mala)  ionako ćemo samo prespavati u sobi.

I mi smo tako mislili u početku, ali osladi se jutarnja kafica na balkonu, ( kupanje u bazenu u povratku sa neke plaže - bazen se održava jako čistim,.. ) koji je dovoljno velik, za razliku od kupatila,.. koja jesu mala. Čak nemaju ni tuš-kadu, već samo tuš, pa se tuširate na pločicama ( i isprskate celo kupatilo :) ali nije nam to puno smetalo,.. ). Komaraca nema puno ( blizu je neka trska pa smo preduzimali preventivu,..) U tom baru, (na slikama) bude i žive muzike ( iz hotela Atos), do 11 sati uveče, što nije loše - ispuni vam veče,.. miris mora koje je na manje od 60m,.. na moru se uvek nešto dešava,.. .. 

DSC_0399.thumb.JPG.6a092e2f5aaac7e52af27

dobro je i za pecanje,.. okolina je savršena,

DSC_0412.thumb.JPG.ad6cde5a1db8f0b48d1a9

DSC_0061.thumb.JPG.bf8bf3100d66817c96b55

Sve je slikano neposredno ispred vile Andreas

DSC_0597.thumb.JPG.363ba7698e34bb5e742bd

Hotel "Oskar" je drugi komšija  - bašta 

DSC_0611.thumb.JPG.e0ab482a6dc2b7ad39b2a

prekoputa je crkvica: Ag: Kirjaki.

DSC_0612.thumb.JPG.fff7e8774142b95041945

desno je luka ( za rekreativna plovila,.. jedrilice, jahte itd,.. ) i zaliv "Vliho" - ili "Geni"

 Imate parking - može i na placu vile.  Verovatno idete preko agencije "Viva". Pošaljite im mejl sa zahtevom za određeni studio. 

Izmenjeno (Lunjo)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Lunjo puno na iscrpnim informacijama. uplatili za 04.09. i jedva cekamo da krenemo. podelicemo i mi nase utiske. 

pozdrav jos jednom hvala 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao! Super ste! Mi idemo sad od 15 avgusta u Vilu Andreas...interesuje me da li ima interneta u vili Andreas? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka