VladaiMira

Vila Hristo, Nidri

7 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u vili Hristo u Nidriju? Reč je o vili koja se nalazi pored mora, kod opštinskog parkinga. Mi smo uplatili, pa nas zanimaju utisci. Hvala u napred na odgovoru

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo sa prijeteljima u septembru u tu vilu.

Oni su već bili i zadovoljni su, mada opet je pitanje šta ko očekuje od smeštaja. Meni se čini da su sobe male inače je ok.

Ujutru se čuje kamion koji skuplja smeće i to je to.

Po meni glavna mana je parking koji je udaljen 100m što je meni malo nezgodno jer sam sa 2 bebe.

To što je pored mora ne znači ništa sem ispijanja kafe na terasi jer je ta plaža neuređena.

Izmenjeno (.RS)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala :) Lepo je čuti utiske. Mi smo pre dve godine bili u Nidriju i znamo da tu nema plaže i generalno u mestu nije neka, ali volimo da gledamo u more uz jutarnju kaficu :) A i Nidri ima ok lokaciju što se tiče odlaska na ostale plaže, pa smo se zato odlučili.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mi idemo u novosagradjenu vilu Hristo koja se nalazi u dvorištu rekli su nam da ima pogled na more i da su apartmani prostrani i imaju veliku terasu zna li neko nešto o njoj i ako neko ima neku fotku neka je postavi. Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

h957v.jpgh958v.jpg

Mi idemo ovde, ako je to to... Vila Hristos

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da to na slikama jeste vila Hristos. Vila je zapravo podeljena na na dva vlasnika: jedno je vila Alexandros i druga polovina je Hristos. Pre nego što smo otišli, pratila sam sve moguće forume i utiske na internetu o toj vili, uključujujući i Trip advisor, ali sam uglavnom bila pozitivo iznenadjena smeštajem. Studio je klasičan, ima deo kuhinjski deo koji je OK. Sobe čiste i jednom za dana su nam promenili posteljinu. Ono najlepše je pogled koji je zaista božanstven. Mi smo imali sobu na drugom spratu sa pogledom na jedrilice.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i mi idemo na drugi sprat, isto pogled na more, doduše 4-og sept, pa nas baš malo košta. Meni se čini malo na slikama, ali me prijatelji uveravaju da ću biti zadovoljan. Videćemo, onako je plan samo da se tu prespava.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25956
    Ukupno tema
    866001
    Ukupno poruka