jerotije_legenda

Plaže na Lefkadi

1028 poruka u ovoj temi

@gjovana Kako od danas kad su ljudi pisali i prije da vozi brodic? :razmislja:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 15 sat, Stevang je rekao/la:

Ovde danas nevreme a ti sad nasao da postavljas te lepe slike :). Eto i mene sledece sedmice na tim plazama.

Nije plaza u toliko haosu, koliko su nasi dragi Grci lenji i spori sa sredjivanjem.

Mi smo vec deset dana na Lefkadi. Voda samo juce bila bas hladna na Katizmi. Talase imali samo tri dana. Danas predivna na Porto Kacikiju. Hvala Calypso za POI. Velika pomoc! 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Telefon mi malo luduje,  izvinjavam se na bespotrebno kopiranoj poruci.  

Kad smo stigli,  dobili smo informaciju da je zabranjen pristup Egremniju I sa kopna I sa mora.  Juce nam je kapetan broda Nidri Star dao informaciju da je od juce skinuta zabrana za pristup sa mora. Stepenica naravno nema, pa je sa kopna nemoguce doci. E sad,  da li nismo pitali pravu osobu I da li je ranije moglo brodom, stvarno ne znam. U svakom slucaju, vazno je da se I ova plaza ipak moze videti.  Inace I danas mirno I toplo more. Pozdrav 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ko zna, mozda ni on nije imao pravu informaciju ili je nije zelio reci. :)

Ali brodic uglavnom vozi od prije 2 sedmice, mozda.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja se samo nadam da ću imati dovoljno novca za te brodiće ili buseve.Ne znam da li je neko do sada putovao sa Balkan Fun agencijom,valjda će i oni nešto organizovati.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ste to bili na krstarenju do Kefalonije ili sada Nidri star vozi turu do plaža? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nidri Star l ide do Kefalonije , Itake, do Egremni, P. Katztki i okolo Onazisovog ostrva. Cena je 40EUR za dve osobe, bez klope. Deca mala gratis. Sa klopom je 50 ALI deca nemaju pravo na klopu sto je glupo sa njihove strane. Elem ponesite sendvice i ne treba vam klopa na brodu. Pice je cca 3.5eur. Nidri Star II (mali) ide samo po plazama ako sam dobro razumeo. Idi ponedeljkom, manja je guzva i idi odmah u Nidri, oko 9 pa biraj brodove.

Ima dosta stajanja i kupanja a na Kefaloniji staje cca 45-60min. Imas i druge brodove npr Macedonia pa birajte.

Izmenjeno (gjovana)
greska
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Avali

DSCN4294.thumb.JPG.aa9baf806ee7925685984

DSCN4122.thumb.JPG.c74dd2fc9965a06bd6c70

DSCN4253.thumb.JPG.b6322f2d27e1010337dfd

DSCN4126.thumb.JPG.27403da816df385b549b9

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde ima odbojka na pesku?

Izmenjeno (Mirjana Bugarčić-Vasić)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Video sam da mnogi pišu o tome kako ima talasa i da su oni problem. Ja se stvarno ne razumem, pa da li neko može da mi objasni zašto su talasi problem? Ne može da se pliva ili šta? Da li peraje pomažu ako ima talasa?:neznam:

Izmenjeno (Luka91)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juče popodne su talasi bili ogromni, na Katizmi, ali to nije sprečilo srbe i bugare da ne divljaju na njima. Malo je nezgodan ulazak/izlazak ali bože moj to je i poenta cele priče. Mene od 100kg je zbog male nepažnje otresao na obalu, pa me drugi dočekao. Do apartmana sam vadio pesak iz kupaćih. Ali nema veze, i danas su malo manji i jedva čekamo popodne da opet budu veliki. A onda ... juriš braćo.:D

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postoji mreža na levoj strani Katizme (kada se gleda prema moru).

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26211
    Ukupno tema
    874100
    Ukupno poruka