volodja

Smeštaj preko turističkih agencija na Lefkadi

185 poruka u ovoj temi

Sobe su uzasno male i prljave, posudje ne daj Boze da koristis a da prethodno dobro ne izribas. Star je namestaj, ali meni to nije predstavljalo neki veliki problem, samo mi je smetala ta nehigijena. Wifi u vili ne postoji, uopste. Jedina prednost ovog smestaja je sto je preko puta veliki market i autobuskko stajaliste. Kupatilo, takodje, u jako losem stanju. Ako vae zanima jos nesto, pitajte ? Zaboravih da napomenem da su ovo informacije od prosle godine, iskreno se nadam da se nesto promenilo u medjuvremenu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo! Planiram ove godine u septembru da idem sa društvom na odmor, pa smo se odlučili da to bude Lefkada. Pronašla sam povoljne ponude za vilu Homer i vilu Stela, pa me zanimaju utisci ukoliko je neko već bio tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Thalero u Ligiji preko Vive sa sopstvenim prevozom. Placeno kao last minute u Julu oko 270 e ukupno sa dinarskim delom za dve osobe sto je zaista povoljno. Mirno jer je uvucena nekih 30 ak metara od magistrale, cisto, komforna vila tj kompleks apartmana, veliko dvoriste sa bazenom i barom, gazdarica nasmejana i vesela i prica Engleski dobro, ima mesta za parking a ako ugrabite ima mesta i u hladovini. Od mora gde su se kupali ljudi iz obliznjih vila je udaljena nekih 300 m a od plaze koja je upotrebljiva (vise njen levi deo jer je pescan i ima prirodne hladovine popodne) nekih 500 m. Namestaj dobar, sobe se ciste svaki drugi dan, zamena peskira i posteljine na 5 dana, kupatilo lepo i cisto, terasa komforna za dve osobe. Peskire mozda mozete i na zahtev da promenite to vec ne znam. Mesto je dobro kao baza jer je grad Lefkas na 5 km a i plaze na zapadnoj strani se lako hvataju :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvi su utisci o vili Gatsoulis u Nidriju? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravo! Planiram ove godine u septembru da idem sa društvom na odmor, pa smo se odlučili da to bude Lefkada. Pronašla sam povoljne ponude za vilu Homer i vilu Stela, pa me zanimaju utisci ukoliko je neko već bio tamo?

Ja postavih slično pitanje u januaru ove godine i niko mi mije odgovorio...

Ali evo ti imaš sreće pošto sam sa porodicom bio u vili Stela.

Generalno ta vila je za mene pun pogodak,udaljena je od glavne ulice nekih 10ak minuta laganog hoda.Mi smo bili tamo od 01.jula do 11.jula (apartmanbr.7 u prizemlju).Klima se doplaćuje 5e ali je nismo ni koristili.Preko noći je fino za spavanje a preko dana se apartman i ne zagreje pošto je sa strane prema brdu.Pošto je sama vila udaljena od glavne ulice nema ni buke noću.

Gazdarica Madlen je žena zmaj !!! Kad su mi žena i sin izgoreli od sunčanja donela nam je aloju i maslinovo ulje.

Zadnji dan smo izašli oko 9 ujutru iz apartmana i mogli smo da koristimo tuš u dvorištu i kamp prikolicu za presvlačenje (krenuli nazad oko 16h)

Čisti se od prilike svaki drugi dan,wi-fi baš i nije dobar ali koga briga za to kad smo uglavnom zujali po ostrvu.

Wi fi lozinka u restoranu La Minute je  amstel2017 (valjda je nisu menjali)

Ako nameravate da rentirate auto idite kod Vasilisa u Vita car (Madlen i on su prijatelji pa sam dobio auto dan više)

Skinite mapu Lefkade za off-line na telefonu i gas

A ako nameravate da idete na krstarenje nadjite našeg momka koji radi za Nidri star (nosi bradu) možda vam sredi niže cene.

Označio sam vilu na Google mapama i ubacio slike apartmana i dvorišta

Jeste da se ja baš i nisam odmorio i naspavao ali mi je bilo NEVEROVATNO DOBRO svih tih dana na Lefkadi.....Agiofili,Desimi,Porto Katsiki,Milos,Crkva Sv. Proroka Ilije,Manastir Feneromeni,Lefkas,Agios Nikitas,Vodopad Dimosari.......muka mi je što smo se i vraćali odatle uopšte :D:D:D

P.S.

Ako ikako možete obidjite Crkvu Sv. Proroka Ilije

Obavezno !!!

Izmenjeno (otac Makarije)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Mihalis u Vasilikiju, Vivin je smeštaj, da li je čisto, to nas otprilike jedino i zanima?

I da li imaju sobu sa razdvojenim krevetima na spratu, a ne u prizemlju?

 

Vila ima odlične ocene i na Trip-u i na Booking-u, a nije nešto preterano skupa tj. skuplja od drugih sličnih smeštaja...

 

E, da, ima li kakav toalet i tuš za poslednji dan? I može li negde u blizini da se parkira taj auto što ćemo ga iznajmiti?

Izmenjeno (Dobra Jela)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav forumasi

Da li je neko ovog leta bio u Nidriju u vili Alexandros,radi je Sabra,jako malo komentara o njoj

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve informacije o Lefkadi sam dobio u opstoj temi, cak i vise, ali zanima me da li je neko bio u vili Vasilis u Nidriju, radi je agencija "VIVA", a ja sam uplatio 15 dana u avgustu.Video sam na mapi i da nema parking a ja idem kolima(snaci cu se ???)...Da li je neko boravio, uplatio sam trokrevetni, taman za nas dvoje plus dvoje dece?Necu ja tu puno boraviti ali cisto da znam sta me ceka.Hvala drugari!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U vezi parkinga da nešto kažem. U Nidriju se većinom svuda plaća parking i verujte da kažnjavaju panduri ako niste parkirali propisno negde (lično sam video kako pišu kazne i kače na automobile papire skoro svako veče). Mi smo išli avionom tako da vam ne mogu reći tačno koliko je parking jer smo mi retirali skuter od 300cc i bio je parkiran ispred našeg apartmana tako da sa parkingom nisam imao problem. Jedino sam čuo od komšije da je on platio nešto smešno parking za 10 dana na onim većim parkinzima (cenkao se). Naš apartman je gledao na taj veliki parking.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala drugar,

korisna informacija.Prvi dan nađem parking i miran sam.Platim i ne mislim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@smeker79 Kолико вас је изашло рентирање скутера од 300cc? Двоумим се између скутера и квада од 300cc.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se dobro sećam mislim da je bilo 22€ po danu Piaggo beverly skoro nov. Jako su bezobrazni grci. Podignu cenu baš u špicu sezone. Za auto su tražili 55€ po danu fiat panda i onsj mali fiat 500. Mi smo motor iznajmili na 9 dana.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Vila Mihalis u Vasilikiju, Vivin je smeštaj, da li je čisto, to nas otprilike jedino i zanima?

I da li imaju sobu sa razdvojenim krevetima na spratu, a ne u prizemlju?

 

Vila ima odlične ocene i na Trip-u i na Booking-u, a nije nešto preterano skupa tj. skuplja od drugih sličnih smeštaja...

 

E, da, ima li kakav toalet i tuš za poslednji dan? I može li negde u blizini da se parkira taj auto što ćemo ga iznajmiti?

Znam da je za odgovor prekasno.Slucajno upadoh ovde. Ali mozda nekom bude korisno.U vili Mihalis je bas uredno.Za parking ima mesta u dvoristu.Isla sam preko agencije.Zadnji dan se odmah ujutro ide u Nidri.Tamo smo imali vilu sa bazenom vc i tus do polaska.Pisala sam detaljno o ovoj vili od 21 strane na temi Vasiliki... 

Izmenjeno (sandraivlada)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ako se dobro sećam mislim da je bilo 22€ po danu Piaggo beverly skoro nov. Jako su bezobrazni grci. Podignu cenu baš u špicu sezone. Za auto su tražili 55€ po danu fiat panda i onsj mali fiat 500. Mi smo motor iznajmili na 9 dana.

То је прилично висока цена, поготово што на 9 дана треба да вам дају велик попуст. На неким острвима мали аутомобил иде и за 29, 30 еура на толики број дана, ал' шта да се ради. Хвала на информацији!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam ja da je to visoka cena. Ja sam za te pare na Majorci uzimao auto. Ali su  ovi bezobrazni. Uverices se ?

Izmenjeno (smeker79)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka