volodja

Smeštaj preko turističkih agencija na Lefkadi

185 poruka u ovoj temi

Da li zmate nešto o Vili Posedonio B u Pergaliu, Nidri?Požurila sam sa uplatom da bih ostvatila popust ali mogu da menjam.. Ne znam ni da li je bila u ponudi naših agencija ranije. Dolazile su u obzir i Asasia i Algieri.. Hvala?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja iskustva o vili Shine Nidri. . . Najgora vila do sad. Putujemo preko argusa već duže vreme, ali ovo je katastrofa. Na slikama izgleda prelepo, a u kupatilu ni ogledalo nismo imali. U sobama je pretoplo nije za boravak, 4 noći nismo spavali zbog vrućine. Bazen nije loš, ustvari je jedino sto vredi u vili,  ali zbog retardiranih vlasnika je jako ograničen za korišćenje. Wifi je toliko loš da ga nismo ni koristili. Naš odmor se ovde pretvorio u pakao, tako ako Vam je odmor zaista potreban zaobiđite ovu nazovimo "vilu" u širokom luku.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko skoro bio u Nydri, studio Philipos? Utisci smeštaja? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim za informaciju o vili thalero u ligiji? Putujem za nekoliko dana pa me zaninaju sve informacije.

Ako je neko bio u skorije vreme puno bi mi znacili utisci i komentari.

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi može neko preporučiti neku pouzdanu agenciju koja ima bus aranžmana sa polaskom 15., 16. septembar, ili generalno taj period, samo da je najranije 15. poslepodne polazak? :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sabra...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sabra...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam koliko je poznata agencija Rapsody Travel iz Beograda (iskreno i ne koristim usluge agencija već isključivo Booking) ali vidim da šalju neke mejlove i već sad u julu imaju  jako povoljne aranžmane za Lefkadu ! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hm...pa slusaj ,ako ti treba podmladjivanje u svakom pogledu,onda je ova agencija prava stvar za tebe:hahaha:

Koliko mi je poznato,ovo je njihova ciljna grupa,a akcenat je na dobroj zabavi,koga tu jos interesuje kakav je smestaj:D

Rapsody travel, za sve mlade i one koji se tako osećaju, i ovog leta donosi neponovljivo fantastične destinacije, u kombinaciji sa najpovoljnijim cenama i ludom zabavom...

 

leto-za-mlade-rapsody.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Auuh izgleda da sam ja nešto loše skontao ha ha

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na predlozima. Ako sam dobro videla Sabra smeštaj koji se može naći i kod drugih agencija značajno više naplaćuje + nema opcije aranžman sa prevozom već se obavezno doplaćuje. Za sada se u ono što tražim uklapa samo Barcino, ali nažalost u ponudi imaju samo još Ligiju. Mada pretpostavljam da će i to seoce biti ok mesto kao baza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da niko nije bio u Posedonio B u Perigialiu a imate li kakvih informacija o Achileas studio u Perigialiju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Moja iskustva o vili Shine Nidri. . . Najgora vila do sad. Putujemo preko argusa već duže vreme, ali ovo je katastrofa. Na slikama izgleda prelepo, a u kupatilu ni ogledalo nismo imali. U sobama je pretoplo nije za boravak, 4 noći nismo spavali zbog vrućine. Bazen nije loš, ustvari je jedino sto vredi u vili,  ali zbog retardiranih vlasnika je jako ograničen za korišćenje. Wifi je toliko loš da ga nismo ni koristili. Naš odmor se ovde pretvorio u pakao, tako ako Vam je odmor zaista potreban zaobiđite ovu nazovimo "vilu" u širokom luku.

Zar je stvarno toliko lose u toj vili ima li jos ko saznanje?Pitam posto je u ponudi da uplatimo tu vilu preko Argusa i da se nebi opekli kao sto je mozda vecina.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ako se opekli većina, menjajte vilu...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zar je stvarno toliko lose u toj vili ima li jos ko saznanje?Pitam posto je u ponudi da uplatimo tu vilu preko Argusa i da se nebi opekli kao sto je mozda vecina.

 

Da li ste uplatili? Ja uplatila pre nego sto sam videla kom....tako da sta bude bice :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka