volodja

Smeštaj preko turističkih agencija na Lefkadi

185 poruka u ovoj temi

Ako može preporuka za neku od ovih Argusovih vila APOSTOLOS, KOSTAS, SAPPHO, SHINE,

ISPIROS, Thomas, ili koju izbegavati? 

Izmenjeno (berzas)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ako može preporuka za neku od ovih Argusovih vila APOSTOLOS, KOSTAS, SAPPHO, SHINE,

ISPIROS, Thomas, ili koju izbegavati? 

Iskreno,
Ja bih zaobisao Nidri kao destinaciju za letovanje u totalu ali ako bih bas i morao da letujem u njemu birao bi smestaj blize Perigali (ka Lefkasu) jer je tu plaza koliko-toliko OK. Nazalost,"Argus"-ove vile koje su ovde navedene su uglavnom smestene na onom drugom kraju.
Jedino sto vam mogu reci je da se vila "Thomas" izdaje od samih pocetaka srpskog turizma na Lefkadi i nije bilo vecih primedbi a za zaobici je vila "Apostolas" jer je jedan od nasih clanova foruma dobio krevet na sprat u sobi :lud:.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru ☺, izabran Thomas. Svakako ćemo organizovati obilaske ostrva, za ovaj prvi put ☺

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve preporuke za vilu Phillipos, čisto, uredno, gazda ljubazan.  Vila je malo uvučena, nije na glavnoj ulici tako da je mirno a opet je sve blizu. U sklopu vile je bazen, ležaljke, suncobrani, tuš na otvorenom...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Sapho u Nidriju ! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Apostolos? Kakva su iskustva? 

Kakva je plaza koja je u blizini? Da li se od te vile moze busom do neke lijepe plaze? 

Taxi? 

 

Koliko je daleko od centra za pjesacenje? Da li u blizini vile ima setaliste, restorani idt? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A vila Shine?

Kakva je ona?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Juce sam se vratio iz Apostolos smestaja u Nidriju. Ukratko, smatram da za pare koje smo dali (215 EU preko Argusa, od 16.07. - 26.07.) moze mnogo bolje. Higijena pri ulasku u smestaj nije bila na zavidnom nivou, paucina svuda, ostalo samo prebrisano na brzinu, prasnjava/prljava unutrasnjost fioka, ormara itd...Reso naravno mator, zardjao, dobije se samo jedna manja serpa i to je to od posudja za kuvanje. 

Zidovi su dosta tanki, vrata se zatvaraju na takav nacin da ce 90% ljudi da lupi kad ih zatvori, pa je budjenje tokom noci zagarantovano ako se neko od komsija vraca kasnije iz grada. Klima se doplacuje 5 eu za noc. Sto se tice sobe koje smo dobili, u pitanju je soba broj 6 koja se nalazi na prizemlju i gleda na dvoriste, sto znaci da cete uvek imati drustvo u vidu ljudi koji vise na mobilnin telefonima jer je najbolji signal upravo tamo. Samim tim ne postoji nikakva privatnost na terasi, a mozete ocekivati i da ce vam kapljati voda sa tudjih terasa direktno na mestu gde vi susite svoje peskire, kupace kostime... 

To je to ukratko, jedina dobra strana ovog smestaja je sto posedje zaista lepo dvoriste. Takodje bih napomenuo da sam cuo da je gazda smestaja namerno srusio dva skutera od gostiju, jer mu nije odgovaralo da tu stoje parkirani, umesto da jednostavno napise negde ili zamoli ljude da pomere skutere. Srecom sam bio parkiran na drugom mestu, tako da obavezno pitajte gazdu ili gazdaricu gde treba da parkirate... 

Poslednji dan smo obisli drugare koje su bili smesteni u vili Filipos i tamo je zaista sve kao na slikama. Zgrada izgleda kao nova, bazen je prelep sa jedno dvadesetak lezeljaki i kvalitetnim suncobranima. Oni nisu imali nikakve primedbe, a aranzman su platili svega 20 eu skuplje od nas po osobi (235), takodje preko Argusa. Cini mi se da su najgore prosli oni koji su otisli u "vilu" Kostas, jer se ona nalazi pored magistrale i terase soba koje su napred se nalaze bukvalno metar-dva od magistrale. To znaci da cete doruckovati i vecerati pored puta, a o buci da ne govorim...Zgrada izgleda grozno spolja i nije mi uopste jasno zasto je Argus ima u ponudi. 

Krevet je relativno uzak (oko 1.60 verovatno), ali to se i dalo ocekivati i nije nista cudno za ovakav tip smestaja. Televizor je minijaturan i zvuk je SKROZ iskljucen, pa je samim tim televizor neupotrebljiv. 

Evo i slika iz Apostolos Vile u Nidriju, ufotkano cim smo stigli. a458ec45_o.jpeg

0c24d881_o.jpeg

96037f80_o.jpeg

e7dab73e_o.jpeg

eb6264cf_o.jpeg

c2c33f44_o.jpeg

fbd675a4_o.jpeg

19e2cb61_o.jpeg

8b6ba135_o.jpeg

39e0d553_o.jpeg

8afb844a_o.jpeg

20b2eef6_o.jpeg

Pitajte ako vas jos nesto interesuje. 

Da li bi mogao da mi posaljes slime ba meil ili tako nekako?  Na zalost nema novijih slika za vili apostolas 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Ja i devojka putujemo svojim prevozom na lefkadu preko agencije Oktopod vidim da su dali super cenu sa sopstevin prevozom u iznosu od 59 eura po sobi za smestaj u apartman 1/4 04.09.2017 tako da ima mesta za jos 2 osobe da krenu sa nama. Ako je neko zainteresovan nek se javi.

Moze svaki dogovor koji je u interesu za sve 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Xenia Nidri, utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pisano...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pisano...

Pa nema nista konkretno.....

 

 

 

 

 

Pisano...

 

Pozdrav svima. Ne mogu nista konkretno da nadjem o vili Xenia, Nidri. Mada, sta je tu je, vec sam uplatila preko Oktopoda, ali ne bi bilo lose da cujem i utiske iz prve ruke. Cena je po prilicno dobra, pa me to malo brine, zbog dece koju vodimo sa nama. Znaci, higijena, eventualna buka zbog blizine puta, mozda neke sitne il' krupne gamadi, komarnici , ..... 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel moguće da niko nije bio u smestaju Kostas u Nidriju? Zaista bih molila ako neko nesto zna u vezi tog smestaja, da mi kaze iskreno svoje misljenje...:neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jel moguće da niko nije bio u smestaju Kostas u Nidriju? Zaista bih molila ako neko nesto zna u vezi tog smestaja, da mi kaze iskreno svoje misljenje...:neznam:

I mene to zanima, da li ste mozda vi rezervisali smestaj u Vili Kostas vec ?

Izmenjeno (Ana94)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

I mene to zanima, da li ste mozda vi rezervisali smestaj u Vili Kostas vec ?

Nisam, ali hocu do kraja marta, pa me zanima samo jel ok smestaj..ne trazim lux varijantu, vec mi smestaj sluzi samo da prespavam.. ali izgleda da niko nece nista da kaze..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka