volodja

Smeštaj preko turističkih agencija na Lefkadi

185 poruka u ovoj temi

Je li zna neko nesto o ovim vilama i je li poseduju parking?

STELLA - Nidri

VILA POSEDUJE BAZEN

POSEIDON - Nidri

VILA POSEDUJE BAZEN

FILIPPAS

Nidri

Trebalo bi da je najbolja Poseidon, tako mi je receno. Nadam se da jeste i da nisam pogresila, jel sam uplatila aranzman za avgust u toj vili.

Sto se tice parkinga, trebalo bi da imaju sve tri vile. Ako neko zna vise o vilama i parkigu, molim za odgovor

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idemo preko agencije Matico,i bicemo u vili Cosmopol u Nidriju... Da li je neko putovao preko Matica i odseo u Cosmopolu,kakav je smestaj i kakvi su vasi utisci ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo bili smesteni u Cosmopolu, apartman na drugom spratu sve je bilo super cak smo imali i dve terase. Jako lepe sobe imas parking preko puta apartmana mozes da koristis i bazen hotela koji je pored Cosmopola, posto je od istog vlasnika. jako zadovoljni smestajem

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima!

Mi idemo na Lefkadu 25.jula i zanima me da li je neko bio u apartmanu Apostolos u Nidriju?Kako je kuhinja opremljena? Sta da ponesemo od pribora za jelo ? :)

I da li je istina da u Nidriju bas nema nikakvog kafica ili diskoteka za izlaske?Citam na sajtu kafica Sol y Mar -a da svakog vikenda organizuje neke promocije koktela i drugih pica, pa da li se skupi ponekad masa ovde ? Ili je bolje potraziti provod u glavnom gradu Lefkas?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

99% sutra uplacujemo Lefkada/ NIdri/ vila Vagelis ( u agenciji su mi rekli Vagelija, verujem da je to to) Pre nego sto uplatim da li je neko bio, pa da podeli koji komentar, kakva je vila, opremljenost, cistoca i slicno...

Hvalaaaa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila 2010 u vili Vagelis u Nidriju. Nisam sigurna da se radi o istim apartmanima. Srela sam gazdu godinu dana kasnije,i rekao mi je da ne radi vise s nasim agencijama,nesto su ga zeznuli,naravno :'( . Preko koje agencije ides,da pogledam slike vile?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila 2010 u vili Vagelis u Nidriju. Nisam sigurna da se radi o istim apartmanima. Srela sam gazdu godinu dana kasnije,i rekao mi je da ne radi vise s nasim agencijama,nesto su ga zeznuli,naravno :'( . Preko koje agencije ides,da pogledam slike vile?

U pitanju je agencija Jungle tribe, nema te vile na njihovom sajjtu, ali sam gledala na netu, to je jedina u Nidriju.

I da, imam jos jedno pitanje, da li neko ide 18. ili 19. jula ide na Lefkadu, spostveni prevoz, a voljan je da deli sa nama troskove do tamo? Trenutno cekamo na kola, pa ako mi idemo kolima, da dvoje ljudi idu sa nama, a ako se to izjalovi da mi idemo sa nekim. Ako je neko za tu akciju neka se javi na PM.

Izmenjeno (beea)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

25-og jula ide nas 6 u Nidri, vila Babis, tako da bi me zanimale bilo kakve informacije o kvalitetu smestaja? Koji je najjeftiniji auto u ponudi rent-a-car agencija na ostrvu?

Pozdrav, juce stigla iz Nidrija, vila Babis..mogu ti reci da je vila na najboljem mogucem polozaju,donji deo dvorista izlazi na setalistu pored mora gde odmah krecu restorani,a pogled na brodove iz dvorista fenomenalan, gornji deo dvorista odmah izlazi na sesalistu gde se nalaze sunirnice,kafici,prodavnice..dakle sam centar.. a sto se tice smestaja i on je ok, cist.. Mi rentirali auto 85e za tri dana ali se ne secam imena renta kuce.. rentirali bajk za 4e i on je dobar za do Desimi plaze koja je na negde 6km od Nidrija.. Ako te nesto jos zanima tu sam.. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isli smo preko Argusa, ali svojim kolima. Nadam se da niste u vili Phillipos, ako jeste, dadoh recenziju u delu za to pa vidite (i od ranije sam se bar nasmejao kada sam video iste komentare, nazalost kasno sam procitao).

Vodic nas nije ni registrovao jer nismo isli busom, tako da rec nismo culi od njega.

Cuo sam i ja razne komentare za Phillipos. Ja sam se odlucio za Apostolos. Nikako da nadjem na forumu nekoga ko je bio u tim apartmanima. Nadam se da ce se neko javiti :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Argusov smeštaj u Nidriju nije nešto posebno,ali ne ide se na Lefkadu zbog smeštaja. Apostolos se nalazi izvan Nidrija jedno 3,5 do 4km od mesta blizu mu je Desimi plaza,ako ste bez auta zarobljeni ste, ima svoj parking. Philipos je malo bliži jedno 1km od mesta. Margarita je u centru ,a George je 200 metara od šetališta. Ima prečica od Georga do šetališta. Ponavljam nijedan od smeštaja nije nešto, samo za tuširanje I spavanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko nesto o vili Metropol ?Potreban mi je info za istu. Da li postoji pored vile mesto za parkiranje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo bili smesteni u ovoj vili pre 3 godine. Imali smo studio na 2 spratu. Kupatilo, kuhinjica, soba i terasa. Imali smo pogled na parking i ulicu. Mi smo bili zadovoljni smestajem. :) Parking je preko puta vile Metropol i nema potrebe da se ostavlja auto na ulici. pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isli smo preko Argusa, ali svojim kolima. Nadam se da niste u vili Phillipos, ako jeste, dadoh recenziju u delu za to pa vidite (i od ranije sam se bar nasmejao kada sam video iste komentare, nazalost kasno sam procitao).

Vodic nas nije ni registrovao jer nismo isli busom, tako da rec nismo culi od njega.

Nas šestoro je početkom juna bilo u istim tim studio apartmanima u vili Phillipos, i kada čitam komentare vezane za istu, kao da smo bili na dva različita mesta.

Komentari koje ste čitali su iz 2009. godine i sama sam se zapitala gde idem kada sam ih pročitala, ali kada smo stigli bili smo i više nego zadovoljni - od higijene, preko prostora i ljubazne porodice koja 'drži' samu vilu. Redovno, svakodnevno sređivanje soba, čisti i novi peškiri i sve ostalo... sasvim pristojno i ni nalik onim komentarima koje sam čitala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili ste bas u toj na kraju Nidrija? Pitam jer ima jedna pod istim nazivom par km pre Nidrija? U svakom slucaju, naveo sam objektivan opis sta smo mi doziveli (miris kanalizacije, raspali peskiri, mrlje na opranim carsavima, baba koja smara zbog svetla, rdja po resou, ocajan escajg nedovoljan za dve osobe, topla voda koje nema stalno itd... Sasvim moguce da nisu sve sobe iste, ali i nasim prijateljima je zapalo jos gore nego nama jer je soba bila 50 posto manja i krevet je bio francuski, nedovoljan za dve osobe po meni (dobro, to su vec grcki standardi i to se zna unapred da je moguce). Ostalo im je bilo isto i nisu zadovoljni. Bazen koji reklamiraju ko da ne postoji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cuo sam i ja razne komentare za Phillipos. Ja sam se odlucio za Apostolos. Nikako da nadjem na forumu nekoga ko je bio u tim apartmanima. Nadam se da ce se neko javiti :)

Marko, mislim da nije rec o istoj Phillipos vili, jer znam par ljudi koji su isli u tu preko Argusa, sada pocetkom sezone, totalno kontra od onoga sto se pise...pristojno, uredno, cak imaju i peskire...fini ljudi, kulturni, ne smaraju...gledaju da ti ugode...

kada ti ides ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka