volodja

Smeštaj preko turističkih agencija na Lefkadi

185 poruka u ovoj temi

Za sada definitivno znam da uzimamo vilu Babis,i da iznajmljujemo skuter obavezno...a za ostalo cemo videti,samo jos da nadjemo agenciju koja radi 15 dana i eto nama idealnog letovanja.

Vidi, ovo oko vile Babis ima jednu strasnu stvar. Pokusajte da rezervisete drugi sprat sa pogledom na more. Pogled je strasan jer uvece ulaze na desetine jahti i stvaraju predivan pogled na taj ceo zaliv. Zamisli samo suton sa jedno 100 jahti razbacanih sirom zaliva, a one popalile one svetiljkice, a vi pijuckate crno vino "Lefkas" ili "Lefkimi" (ne secam se tacnog naziva).

Mislim da nijedna agencija ne radi 15 dana, ali da te ne lazem, ipak to proveri.

Nisu mi tu slike, sad bi te zasuo sa jedno 10-tak od kojih se ostaje bez daha.

P.S.

Nesto u poverenju. Moja zena dan-danas tvrdi da nam je na Lefkadi bilo najlepse.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u apartmanima Metropol..bio je preko Sabre prosle godine?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Thomas

Da li je neko bio i ako moze jedan kratak opis vile i lokacije.

Nista posebno, a nije ni ocajna.

Od glavne ulice je na par minuta, do 5, ne vise, kada izadjes na glavnu do luke ima jos mozda 2 minuta.

Studiji su na visem prizemlju i spratu, mi smo imali na spratu. Kuhinja klasicna, mala, ok terasa, kupatilo i nije nesto, nema odvojene tus kabine, generalno studio je kao na slikama.

Mi smo isli prosle godine sa Conteom, imali smo problem nije bilo tople vode, ali se to resilo sigurno.

Uzivajte na Lefkadi, toliko je lepo, da sam smestaj ne igra nikakvu ulogu.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Cosmopol u Nidriju preko Belvija? Interesuju me utisci, jer planiramo da tamo uzmemo smeštaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nisam, ali moj drugar jeste..i nije bio nesto zadovoljan...dakle, to su njegove reci....nista drugo ne mogu da ti kazem...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvi su tvoji utisci o vili Babis??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moji utisli su dobri.za te pare ,zavisi kada ides,mislim da nemas bolju vilu.Studio je onako srednje velicine ima sve u njemu,Gledaj da trazis na drugom sprat apartmene mislim da su 11 i 12 ,oni imaju pogled na more.Oni su bolji i imaju velike frizidere u odnosu na prizemlje i prvi sprat.Tople vode je bilo uvek.ciste ti dva puta za 10 dana.Mi smo se sprijateljili sa gazdaricom koja zivi u susednoj kuci.Posalji mi mail pa cu ti poslati slike od apartmana.Te sobe koje gledaju na more imaju duge terase

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Нешто сам скептичан око 4-креветних апартмана у вилама Констадин, Јониан, Атина, Метропол. Личи ли то на нешто или је гужвањац? Нисам нигде нашао да је неко коментарисао.

mi smo bili u vili Konstadin i super je soba dvokrevetna je bas komforna kao i terasa koja je ogromna tako da predpostavljam da je i taj cetvorokrevetni apartman ok ova vila je za svaku pohvalu sto se tice i cistoce i samog ambijenta imas u temama bas o toj vili i imaju postavljene i slike novine.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

banem ili mozda neko drugi ako zna nesto u vezi vile gregoris da li zna gse se nalazi sta i kako posto planiramo lefkadu a ovde u skorije vreme ne videh nijednu pametnu onformaciju ne racunajuci baneta sto pomaze katji

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije mi poznato (tek da javim da ne znam). U kom mestu se nalazi?

EDIT: našao sam to je u Nidriju. Tamo sam bio samo jednom na par sati tek da vidim mesto i obalu. Javiće se već neko ko je letovao tamo

Ujedno pazite kod cena, kod nas se daju po osobi po danu, kod Grka se daju za sobu po danu.

Izmenjeno (elzner)
uklonjen link
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja vila od domacih agencija ima najbolju terasu ? Recimo svidja mi se polozaj vile Babis ali rekao bih po fotkama da terase nemaju nikakvu pregradu izmedju . Znaci zanima me pre svega nesto malo intimnije , a po ostalim kriterijumima samo da nije totalni raspad :)

TenkJu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, procitah celu temu, i niko nije pisao o iskustvima za Vilu Aleka (preko Sabre)?

Moze li neko da napise nesto o ovoj vili, molim vas, jako bi mi znacilo, planirala sam sutra da odem i uplatim...pa ne bih da se zeznem.

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Predpostavljam da je to nova vila u ponudi ne secam se da je iko spominjao na forumu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto sam procitala ceo forum videla sam da su je ljudi i prosle godine uplacivali isto preko Sabre, doduse dvoje-troje, ali se niko nije posle toga javio sa utiscima, nazalost :(

Valjda ce se neko javiti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja htedoh ovih dana da uplatim Vilu Vasia preko Tim travela stvarno deluje ok medjutim po ovim komentarima ovde moracu da potrazim drugu vilu.Kakva je Vila Bibis da li zna neko?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka