volodja

Smeštaj preko turističkih agencija na Lefkadi

172 poruke u ovoj temi

Mi smo išli početkom juna preko Argusa u studio Phillipos, i smeštaj je zaista pristojan i ni nallik komentarima koje sam čitala za isti. Baš sve što si navela..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili ste bas u toj na kraju Nidrija? Pitam jer ima jedna pod istim nazivom par km pre Nidrija? U svakom slucaju, naveo sam objektivan opis sta smo mi doziveli (miris kanalizacije, raspali peskiri, mrlje na opranim carsavima, baba koja smara zbog svetla, rdja po resou, ocajan escajg nedovoljan za dve osobe, topla voda koje nema stalno itd... Sasvim moguce da nisu sve sobe iste, ali i nasim prijateljima je zapalo jos gore nego nama jer je soba bila 50 posto manja i krevet je bio francuski, nedovoljan za dve osobe po meni (dobro, to su vec grcki standardi i to se zna unapred da je moguce). Ostalo im je bilo isto i nisu zadovoljni. Bazen koji reklamiraju ko da ne postoji.

Ne znam za tu drugu... ovo je jedna jedina, u ponudi "Argusa" i da, nalazi se pred sam kraj šetališta (ka južnoj strani). Bezveze što Vam je tako bilo, mi smo baš bili zadovoljni i gazdama, uslugom i apartmanima. E sad', ne znam gde ste bili smešteni pošto je vila veća... znam da smo poslednji dan, dok smo čekali autobus za povratak mogli da koristimo kupatilo u sobi koja se nalazila skroz u prizemlju vile i da smo bili iznenađeni koliko su sobe lošije od ostalih na spratu. Moguće da ste bili u nekoj od njih...

A bazen... ma kome još treba bazen pored onoliko prelepih plaža na Lefkadi?! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u vili Apostolos, Nidri???

Ako jeste, kakvi su utisci? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav sa Lefkade za sve forumaše! Hvala vam puno na svim informacijama! Ostrvo i plaže su prelepe. Mi smo u Thalero Comlexu u Ligiji. Smeštaj je i više nego odličan! Svi oni koji su bili zabrinuti zbog ove vile nema razloga za brigu, sve je kao na fotografijama! Detaljniji izveštaj pišem kad se vratim :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

У кући Апостолос, поглед са терасе зависи на којој страни куће ћеш бити смештена.Једна страна куће гледа на башту и види се море са пристаништем за једрењаке.Та страна има најбољи поглед али је и најбучнија јер се сви станари скупљају у башти због интернета а и за време мог боравка у башти су слушали пуштали музику и циркали,па то можда може да ти буде проблем.Ја сам био смештен на страни која гледа у брда,била је тиха.Од посуђа имају оно стандардно као и сви апартпани у Грчкој.Фриждер је радио на мишиће :-).Купатило је мало скучено.Соба нам је била трокретветна иако нас је било двоје тако да је била прилично пространа.Постељину су мењали након 5 дана.Све у свему,кућа Апостолос по мени спада у неки просек,а обзиром да ћеш вероватно мало времена проводити у њој требало би да буде ок.Поздрав :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li bi neko ko je bio u vili Margarita u Nidriju podelio impresije sa nama?

Suprug i ja smo bili od 16.07. ove godine u vili Margarita u studio broj 7. Vila je na dobroj lokaciji, malo je uvučenatako da nije gužva, i nije glasno. Naš studio je bio ok, ništa posebno, uredno je, posteljinu i peškire su nam menjali na polovini smene, tada su i čistili, smeće su iznosili svaki drugi treći dan. Mi smo bili u prizemlju ispred smo imali terasu koja je zaklonjena drve?em tako da nam je bila hladovina i preko dana i uveče, nije nam trebala klima a i bili smo zaklonjeni od pogleda. U kuhinji ima osnovno posudje za dvoje, mada nije problem i da zamolite gazdaricu ako vam nešto fali. Mi smo stigli u Nidri oko 10 sati po njihovom vremenu a u studio smo ušli tek u 15: 30 neko je ušao ranije ali pre 14:00 nije niko. Mi smo otišli na plažu, popili kafu i onda smo ušli u studio. Poslednji dan smo izašli u 9:00, bili na plaži do 13:00 istuširali se u studiu koji je bio predvi?en za tuširanje.

Ne bih ja ovo nazvala dvorištem, nekako je sve minijaturno, ima iza vile malo kao igralište za decu, nisam obraćala pažnju jer mi tamo nismo sedeli. Nama je Margarita odgovarala, mada čini ni se da koju god vilu da izaberete nećete pogrešiti, mi smo Margaritu odabrali delom i zbog lokacije ali tek kad smo tamo otišli shvatili smo da koji god smeštaj odaberete u Nidriju sve je blizu, nije kao Parga da da brdovito, Nidri je mnogo manji gradić od Parge tako da je sve blizu,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav narode!

Istražujem već par mjeseci o Lefkadi i dečko i ja smo konačno uplatili preko Argusa u Nidriju, ostajemo u vili Margariti i idemo krajem jula. Ja sam se odmah zaljubila kada sam vidjela boju mora a i po komentarima vidim da su skoro svi uglavnom zadovoljni. Planiramo iznajmiti skuter ili auto (ako slučajno naiđemo na neki par koji bi nam se pridružio u podjeli cijene xD)

Nadam se da će biti još mladih osoba koje će ići u tom terminu pa da se družimo ^_^

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Daenerys devojka i ja bili prosle godine u Nidriju, vila margarita preko argusa, i prezadovoljni smo bili smestajem, cisto da znas mi smo bili na prvom spratu!! Centar tj setaliste ti je na 10 metara a plaza na 80 metara! Sve u svemu obavezno iznajmljivanje automobila ili skutera !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

bila sam prosel godine na lefkadi i odusevil sam se i ove godine idemo uvila babis u nidriju,prosle godine smo bili u vili katini u nidrijugde se put racva oko nidriju i ulazak u nidri i bilo je jako bucno...bez skutera i kola nemozete,za 9 dana skutera mi smo platili 80 evra..naravno cenjkajte se..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@beatport89

Mi smo prvo bili smješteni u Philliposu ali kada sam čula komentare odmah smo se premjestili u Margaritu. Jeste da smo u prizemlju, ali valjda će biti dobro :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U philiposu si mogla komotno da ides takodje, stim sto je doosta dalje! Nasi prijatelji koji su sa nama bili na lefkadi su bili u Philiposu, sve im je bilo super, samo sto je centar recimo na 5 mina hoda! ALi definitivno MARGARITA je najbolji i najeftiniji smestaj! Definitivno cu tamo ponovo prenociti i to cu probati samostalno, a ne preko agencije!

Ako te jos nesto interesuje vezano za letovanje na Lefkadi pitaj slobodno!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo svracali kod prijatelja u Philipos. Oni su se bunili da im je soba mala jer su neki dobili vece ali nama je sve delovalo ok. Sto ljudi, sto cudi. :)

Izmenjeno (Sladja)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo to, meni je u Margariti bilo fenomenalno, sve ali bas sve!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@iwaaa

Mi merkamo Vilu Akti,radi je Sabra ima kao neku "privatnu plazu" :-D

vila akti je ok..ima malu plazicu,mi smo prosle godine isli preko sabre u vilu katinu...vodic alexandar u nidriju je fenomenalan decko,sve ce vam detaljno objasniti..
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima :) sestra i ja ove godine idemo na Lefkadu, pronasle smo neku ponudu preko agenciju, pa smo htele da se raspitamo o hotelu Porto Galini, da li je neko bio tamo i gde se tacno nalazi? Koliko je udaljen od svega? Svaka informacija bi nam znacila :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26022
    Ukupno tema
    868275
    Ukupno poruka