volodja

Smeštaj preko turističkih agencija na Lefkadi

185 poruka u ovoj temi

Vila Filipos (Fillipos) u Nidriju preko Argusa. Na sjajnoj lokaciji, veoma je tiho. Poseduje bazen sa lezaljkama (koji nismo koristili), parking sa dosta mesta. Dvoriste je prelepo sredjeno, vlasnici su vrlo prijatni ljudi, da smo imali bilo kakav problem verujem da bi izlazili u susret. Jedino sto se moze zameriti je da je soba bila dosta mala i da u kupatilu nema zavese oko mesta za tusiranje. Cisti se svaki dan, posteljina menja peti dan. Ima besplatan wifi sa odlicnom konekcijom i brzinom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posle visegodisnjeg letovanja na Lefkadi, koju bi toplo preporucila svima, preporucujem vilu Dionysos. Blizu je plaze (ako neko odluci bas da se kupa u Nidriju:shokiran:). Blizu najveceg marketa u Nidriju, ljubazan gazda, pristojan smestaj. Posto u poslednje vreme vidim da se mnogi odlucuju za Viva agenciju, tu bi preporucila vilu Andreas, koja je na izlazu iz Nidrija ali blizu mora i skoro u samom centru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam htela tu Vili Dionysos, ali je bila puna za termin kada ja idem. O vili Vula bas nikakav komentar nisam nasla. Ako neko ide ove godine neka javi :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila u vili Babis.sve pohvale,,na deset metara pored luke sve vam je na dohvat ruke..drugi put smo bili u vili Katina..ok ima svoju plazu cisto ali je na pocetku nidrija gde se tacno put razdvaja sto ide u centar i oko nidrija,a grci voze one bucne motore i nocu je bio haos jedva spavali od te buke..a sad treci put smo odabrali vilu Alexandros pa videcemo u septembru..:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Perigiali i kakvi su mu utisci.Imam ponudu za veoma povoljan apartman ali nisam siguran kakvo je mesto,ako moze koji komentar.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Perigiali je kao Nikiana ili Ligia ob glavnom putu a blizu je Nidri. Ako je povoljno i ako si sa kolima bit ce super. A po 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Golica,da kolima idemo,planiramo dosta da obilazimo ostrvo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Verykios u Nidriju?Za par dana idem tamo, na fotografijama deluje pristojno ali bih zelela da cujem utiske. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozz. Je l' bio neko u Kuci George u Nidriju? Rezervisala sam tamo pa bih volela da cujem utiske.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izbegnite Vilu Vulu ili Lampis u Nidriju, posto ima dva nazivam to su dve vile spojeno. U jako je bucnoj ulici, na pocetku obilaznice, na kraju setalista koje se zatvara od 19 do 2h, pa je nocu nemoguce spavati. Pisalo je da ima TV a nije imala, bar u dvokrevetnim apartmanima. Net je bio jako los, ima ga samo pored bazena. Sudovi nesto minimalno i sve staro bas. Jedino sto su cistili svaki dan, drugo nista. 

Izmenjeno (Rada G)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Vili Gatsoulis u Nidriju? :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dosli pre dva dana iz Nidrija, isli preko Argusa u kucu George.Sreca nasa pa je vreme bilo fantasticno pa se u njoj nismo zadrzavali.Utisak vile katastrofa (iako ne peglamo,trazili samo cisto), slike skroz jedno uzivo druga prica.Jedina prednost je sto je na dva min do centra i autobuske, prodavnica....WI-FI nema doduse to nije ni bilo u ponudi, kupatilo do pola budjavo, puno gustera i puzeva, zalepljenih komaraca, krvi po zidu, voda po ceo dan klokoce u solji i moras 5 puta pustiti vodu da fekalije odu bez da bacas bilo sta u solju.Kuhinjica ok doduse nije nam sporet radio, Ormar moras drzati otvoren jer ce se ves usmrditi na budj ako zatvoris, jednu polomljenu stolicu dobili a nas dvoje..Zavesa opet budjava do pola, terasa zarasla od korova...zidovi isarani krvlju i paucinom....toliko.Napisala sam jer mi nismo mogli naci nista o tom smestaju pre nego sto smo krenuli....Ali ponovo bih se vratila na Lefkadu zbog lepote plaza i prirode...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Voleo bih i ja da imam novca da letujem preko agencija, a ne da se zaludjujem preko neta.:nempojma:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Ne mogu nista konkretno da nadjem o vili Xenia, Nidri. Mada, sta je tu je, vec sam uplatila preko Oktopoda, ali ne bi bilo lose da cujem i utiske iz prve ruke. Cena je po prilicno dobra, pa me to malo brine, zbog dece koju vodimo sa nama. Znaci, higijena, eventualna buka zbog blizine puta, mozda neke sitne il' krupne gamadi, komarnici , ..... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 9/8/2016 at 21:23, vedrana11 je rekao/la:

Dosli pre dva dana iz Nidrija, isli preko Argusa u kucu George.Sreca nasa pa je vreme bilo fantasticno pa se u njoj nismo zadrzavali.Utisak vile katastrofa (iako ne peglamo,trazili samo cisto), slike skroz jedno uzivo druga prica.Jedina prednost je sto je na dva min do centra i autobuske, prodavnica....WI-FI nema doduse to nije ni bilo u ponudi, kupatilo do pola budjavo, puno gustera i puzeva, zalepljenih komaraca, krvi po zidu, voda po ceo dan klokoce u solji i moras 5 puta pustiti vodu da fekalije odu bez da bacas bilo sta u solju.Kuhinjica ok doduse nije nam sporet radio, Ormar moras drzati otvoren jer ce se ves usmrditi na budj ako zatvoris, jednu polomljenu stolicu dobili a nas dvoje..Zavesa opet budjava do pola, terasa zarasla od korova...zidovi isarani krvlju i paucinom....toliko.Napisala sam jer mi nismo mogli naci nista o tom smestaju pre nego sto smo krenuli....Ali ponovo bih se vratila na Lefkadu zbog lepote plaza i prirode...

 

prijateljice, ovo je horor što si ti napisala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka