WOB

Hotel Diaporos ***, Vourvouru

16 poruka u ovoj temi

Možda neko ovde napiše svoje utiske o hotelu!?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, boravio sam nekoliko (4) dana u hotelu Diaporos pre par godina, ne secam se tacno,

Hotel je na dobroj lokaciji za obilazak Sitonije, pogotovo istocne, divlje strane. Sve dobre plaze u okolini hotela su divlje, ako je Karidi puna preorucujem Favu.

Hotel kao hotel, klasicni grcki od 2 realne zvezdice, nema bazen, ima ok WiFi, mirno je i tiho oko hotela.

Soba nam je bila u prizemlju, pogled na put, ok soba, nista spec, nismo ni mi nesto vremena tu provodili.

Hrana u hotelu vise nego zadovoljavajuca, svedski sto, menadzer vegeterijanac, za svakoga se nadje ponesto, mada nisam ni ja nesto zibirljiv, jedem sta mi daju. Prijatelj je bio 2014, prezadovoljan hranom, mada mu ni zena nije neka domacica...

Usluga dobra, osoblje prijatno, mada se ni mi nesto nismo ni zalili, kazem nismo ni bili u hotelu, ujutru jedi, na plaze, nazad na veceru, pa u Nikiti na pice ili setnju.

Dobar izbor u svakom slucaju.

Izmenjeno (operativac)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko je udaljen od plaze ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

50m, koliko ja vidim na Maps. Ima svoju plažu, koja je obrasla travom, ali hotel pored njega ima divnu plažu.

diaporos.jpg

Ne znam, saznaću lično krajem avgusta, do tada mogu samo da nagađam, gledajući slike.

Izmenjeno (WOB)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa i ja bih rekao da je neka skroz obrasla trava,, ali vidim da okolo ima dosta lepih dobrih plaža slažete se?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da se mnogo toga promenilo u odnosu na prošle godine.

Prvi utisci nisu baš na nivou.

Hajde da se slegnu utisci(da se smirimo) pa da napišem nešto detaljnije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napiši i kako ti se svideo Vurvuru i Sitonija uopšte.

Jedva čekam da "čujem".

Ako mogu da te zamolim za bar jednu sličicu plaže "Lagonisi"(ukoliko odeš do nje),tamo,na moje "radno mesto".;)

Pozdrav i prijatan boravak na Sitoniji.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa kad se sve sabere i oduzme, nema više mnogo da se doda o hotelu. Hotel smo uplatili u januaru, u Mitosu. Tražili smo polupansion, po pristojnoj ceni. Na žalost, upravo je taj polupansion loša stvar u hotelu. Raznovrsnost nikakva, količina "na kašičicu", kvalitet dobar. Hotel sa PP se bira zbog hrane, a ako je to loše, ne vidim razlog za odabir tog smeštaja. 

Što se tiče soba, sve je napisano i prikazano. Ako odete u Diaporos, nemojte pristati na sobe 32-37 (prizemlje, pogled na ulicu). Zahtevajte sobe sa pogledom na dvorište (parking). 

Sobe se čiste svaki dan, posteljina i peškiri se menjaju na 3-5 dana, kako im dune. Posteljina se pere negde, uslužno, pa je čista i bela, ali peškire peru sami i suše na terasi. Ili im je prašak loš, ili su gosti svinje, ali ono nisu bili baš čisti peškiri. 

WiFi je dobar i "hvata" se svuda. Zidovi su tanki, čuje se komšiluk, tako da od vas samih zavisi mir i tišina u vreme odmora. 

Ne znam šta dalje da kažem. Ako ima dodatnih pitanja, ...podsetite nas.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ocigledan pad u kvalitetu hrane, boravio sam u Diaporosu 2013 godine, 
a na moju preporuku i drugar sa kumom 2014. Prezadovoljni smo hranom bili, dovoljno svega, i raznovrsno.
Vidim da je za 2015 skocila cena bar 15%, al kvalitet ocigledno nije..

Vrato bih se tamo, dobar je hotelcic, dobra je lokacija, lai ako je hrana tako slaba, mislim da se ne vracam.

 

edit: sobe sa pogledom na ulicu (standard) su po cenovniku jeftinije od soba koje gledaju na parking (superior / deluxe), ocigledno ste dobili upgrade od hotela, lepo od njih. (zvao sam i pitao)

Izmenjeno (operativac)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To za cene je tačno, ali ne i za raspored soba.

Mi jesmo uplatili Standard, ali smo u zamenu dobili Classic, koja gleda na parking.

 

Screenshot_2015-09-08-17-35-56.thumb.png

Screenshot_2015-09-08-17-35-22.thumb.png

Screenshot_2015-09-08-17-37-17.thumb.png

Znači, nije upgrade(makar ne po ceni)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I stand corrected. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Šteta što nisu sve sobe jednako kvalitetne i što je hrana u okviru polupansiona oskudna. Hotel spolja zaista izgleda k'o bombona, a vrt naročito. Svaki put sam ga odmeravala prolazeći pored, a par puta i uškljocala - KLIK OVDE.

WOB, kako ti se čine plaže u blizini hotela i generalno plaže na Sitoniji? Kad bi sad birao neko mesto na Sitoniji za bazu, koje bi izabrao?

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel i jeste "kao bombona". I osoblje je ljubazno, čistoća na nivou, ....ali ne ove standard sobe u prizemlju!!! Osim prikazanog na slikama, gledaju na ulicu, pa je to malo bezveze. Veranda im je zato san snova. Ko zna, možda ih renoviraju. Nije ni to problem, problem je vlaga, koja se oseća svuda u prizemlju, što je u principu slučaj na celoj Sitoniji

Sve ostale sobe (classic) gledaju "na drugu stranu", prema moru i dvorištu, terase su manje, ali su sobe pristojne. Neki od gostiju su čak komentarisali da su sobe među lepšima na Sitoniji!?! 

Što se tiče plaža, hotel nema plažu, šta god agencije rekle. Ispred hotela i blizu hotela NEMA PLAŽA. Prilaz moru postoji, ali to nije plaža

Kada bismo birali mesto "kao bazu", opet bi smo izabrali Vurvuru, možda čak i Diaporos Hotel!?!

Zašto?

Zato što su Fava i Karidi blizu (mogu se i peške "dohvatiti"), a po našem mišljenju, to su najlepše plaže. Da je selendra, selendra je, ali je Nikiti blizu. Blizu su i Trani Amouda, Castri i Ag. Ioannis za uživanje, kao i Lagonisi i Talgo za ludilo, ko voli.

Ako i zakasnite na večeru, ima blizu hotela dve-tri fenomenalne taverne. Nek' ide život ...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka