nershark

Hotel Koviou Holiday Village ***, Nikiti (Koviou beach)

343 poruke u ovoj temi

@Queen Ja mislim da smo mi ipak imali srece. Neki ljudi koji su sa nama bili kazu da je nas apartman renoviran u odnosu na njihov, a meni je bio najgori za ovih 10-tak letovanja u gr. Moram da napomenem da su nama kreveti bili dobri. Bracni je super bio a ovaj na sprat bas i ne, ali je dusek bio OK. Generalno se ne bih uopste zalio da nije smrdelo od briska, i da je kuhinja bila cistija. Nismo mi ni hteli da spremamo nista, ali kada donesemo neku klopu bar da imamo tanjir koji nije bas toliko gadan.

@srdjan gl

Ja sam uplatio preko travelland agencije a sve zive agencije nude ovaj hotel. Ja bih ipak preporucio hotelsku zgradu a ne anex building.  Nema tu sta da se krivi agencija, za ovaj novac sam to i ocekivao.

Jedna interesantna stvar. Kada sam bio tamo jedna zena se raspravljala sa predstavnicima neke agencije, ja mislim mitos travel. Jer je pisalo na sajtu valjda da hotel ima lezaljke na plazi a nema ih. I onda je zena uzela racune sa lagonisija i htela da refundira i oni su to i hteli da plate... ali valjda nisu hteli rucak i pice da joj plate tamo, tako nesto, pa se nisu dogovorili. Nije ni agencijama lako.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suprug, ja i troje dece rezervisali smo ovaj hotel za leto 2020. S obzirom da smo velika porodica, odabrali smo porodični apartman. 

Čitajući komentare, zaključila sam da ih ima samo tri, u C bloku i da su svi u prizemlju. Francuski ležaj u jednoj sobi, odvojeni kreveti u drugoj, sve na istom nivou. 

Zamolila bih nekog ko je bio gost ovog hotela da mi potvrdi da li sam dobro shvatila? Posto je dosta pisano o temi rekla bih da su samo sobe slaba tačka hotela, pa bih volela da saznam detaljnije kakva je situacija sa tim porodičnim apartmanom. U kakvom su stanju? 

Hvala unapred na odgovoru. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa vecina ljudi koji pise u gornjim postovima je bila u tom hotelu, prlistajte gore...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa vecina ljudi koji pise u gornjim postovima je bila u tom hotelu, prlistajte gore...

Procitala sam sve, par puta. 

Interesuju me konkretno apartmani tipa family, (porodični apartman) da li su samo u C bloku, da li su samo u prizemlju i u kakvom su stanju? Da li imaju samo ulazni trem ili i terasu? 

Detaljnije malo o samom apartmanu. Toliko... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Blok C se i sastoji od tri porodična apartmana i oni su definitivno nešto najbolje od smeštaja što vam ovaj hotel može ponuditi.Sve tri sobe su u prizemlju,malo izolovane od bazena i restorana pa samim tim imate i malo veći mir.Ispred apartmana je prošle godine bila montirana tenda ispred svake sobe sa stolicama i stolom,Sobe su vrlo prostrane sa jednim malim toaletom i lavaboom i velikim kupatilom koji isto ima wc.Nikada nigde do sada nisam letovao u prostranijem smeštaju od tih porodičnih soba.

Pre 3 godine sam bio u porodičnom aprtamanu,pre 2 godine silom slučaja u standard sobama pošto ništa drugo nije moglo da se rezerviše,a ovo leto smo treći put proveli u Koviou što vam govori koliko smo bili zadovoljni što cenom,što uslugom i hranom u hotelu.Samo nisam bio ispoštovan jer sam rezervisao još u Novembru 2018-te porodični apartman,a kad sam došao u hotel čekala me mezoneta sa obrazloženjem da je porodični aprtman zauzet.Nisam hteo da pravim problem oko toga,ali definitivno je bio veliki korak u nazad što se tiče komocije i samog rasporeda u tim mezonetama u odnosu na porodični aprtman.

Malo se raspisah,ali nadam se da sam pomogao oko izbora sobe.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@pankoz hvala mnogo na odgovoru. Nazalost, dogodila nam se ista situacija kao i vama s tim sto su nas barem odmah obavestili o tome. Iako smo rezervisali porodicni apartman cim je u oktobru izasla ponuda, uplatili ceo iznos i potpisali ugovor, nakon nedelju dana su nas pozvali iz agencije i obavestili da porodicni apartman ipak nije dostupan u nasem terminu i ponudili mezonet u zamenu ili povracaj novca. Nakon premisljanja ipak smo prihvatili mezonet jer je odnos cene i usluge za porodicu sa troje dece i vise nego povoljan. 

Sada samo jos da prebrinemo kako sa decom od 7 i 5 godina i bebom u taj mezonet, odnosno smestaj sa manje komfora, stepenicama, nivoima itd... 

Malo je pokvarilo utisak moram da priznam. 

Jel mezonet bas tako veliki korak unazad? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako sagledamo sa aspekta cene,jeste jer po meni mezoneta nikako ne može da parira porodičnoj sobi.U mezonetama na spratu je jako vruće,postoji jedan mali prozorčić ali definitivno nije prijatno jer klima iz prizemlja nikako ne može gore na spratu da rashladi prostoriju.

Gore se nalaze dva odvojena kreveta koji su postavljeni do zida i između njih je prolaz od nekih 50-60 cm.Do sprata se dolazi uskim i pomalo strmim drvenim stepenicama.Dole se nalazi prostrana soba sa velikim bračnim krevetom,tv-om, frižiderom,velikim garderoberom i malim stolom.U toj prostoriji dole se nalazi i klima uređaj.Ispred ulaza u mezonetu imate sto sa 4 stolice i sušilicu za veš.Kupatilo je nekako nisko (mislim da je oko 190 cm visina plafona) i dosta prostrano.

Najveći nedostatak po meni je što je gore na spratu baš vruće i deci nije bilo baš najprijatnije,iako smo mi boravili u terminu kraj Juna-početak Jula i nisu još ni počele one nesnosne vrućine.Kako je tek u Julu i Avgustu ...

Ali...ako zanemarimo da postoje porodične sobe za skoro istu cenu kao i mezonete,bićete zadovoljni svakako ponajviše zbog ljubaznosti domaćina,odlične kuhinje,čistog bazena i "dobre" cene jer deca su gratis što se tiče plaćanja.

Jedino će vam biti malo cimanja do dolaska na lokalnu plažu sa troje male dece.

Parkinga za automobil ima dovoljno,tako da ste i tu mirni.

P.S.  Vas su bar na vreme obavestili za nedostupnost porodičnih soba,a nas je to neprijatno iznenađenje dočekalo po dolasku u hotel, iako smo vrlo jasno naznačili da nas interesuju isključivo porodične sobe!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav , znam da se dosta pisalo ali da pitam koliko su standardne sobe lose mi bi rezervisali za narednu godinu ? Anex sam shvatila da treba izbegavati , zanima me samo higijena jer ce nam dete tada imati 2 godine. Hvala na odgovoru ... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U standard sobi u kojoj smo bili jedne godine postoji:2 spojena kreveta (kao bračni),jedan singl krevet koji je nešto uži i ima fotelja koja može da se rasklopi u pomoćni ležaj.

U taj pomoćni može da se smesti dete do nekih 7-8 god..Sve to plus jedan garderober i odvojeno kupatilo se faktički nalazi u jednoj prostoriji.Postoji i mala terasa tako da za dvoje odraslih i malo dete je ok.

Higijena je prosečna,svaki dan se počisti,isprazni smeće kao i u svim sobama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...bili zadovoljni što cenom,što uslugom i hranom u hotelu....

Vi ocigledno niste naleteli na zelena jaja i sive makarone, kao sto pojedini pisu :)

Uplatio bih apartman u anex zgradi pa me interesuje  sta je toliko lose u tim anex apartmanima? Da li je ceo anex "los" ili samo eco sobe u prizemlju, koliko pohvatah i jedne i druge se nalaze u anex zgradi. Ja videh kod Makedonskih agencija, pristojan namestaj, nisu ni skucene ni prostrane, Neko kaze da je sudopera bila zapusena, pa desava se. Valjda ima neki "haus" majstor da to sredi. Probajte da me odgovorite, dok nisam uplatio :)

Izmenjeno (Hirurg77)
pogresio sam u citiranju
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U istoj smo dilemi. Danas mi kazu iz travellanda da u anexu vise nema kuhinje da su izbacene zbog nekog novog zakona ako vam to ista znaci...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U istoj smo dilemi. Danas mi kazu iz travellanda da u anexu vise nema kuhinje da su izbacene zbog nekog novog zakona ako vam to ista znaci...

Ne mnogo. Nije nam bitna kuhinja jer je usluga PP. Nama su u agenciji rekli da su slali tamo ljude prethodnih godina ali niko nije imao primedbu na smestaj. U pitanju je agencija koja saradjuje sa Travelland-om.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ni nama nije bitna kuhinja.  Videcemo u ponedeljak ima li i dalje slobodnih soba za septembar ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868535
    Ukupno poruka